Mja, maar dit zal ook niet zijn laatste vakantie zijnquote:Op zondag 8 november 2009 18:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, want voor SeLang zal 't wel onder de lows van maart moeten gaan en die gaan nog wel even op zich laten wachten, als ze überhaupt nog weer op de borden verschijnen.
Je hebt tegenwoordig van die verificatieapparaatjes bij bepaalde brokers die je nodig hebt bij versleutelde transacties. Alleen Binck biedt dit niet aan..quote:Op zondag 8 november 2009 18:51 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja, maar dit zal ook niet zijn laatste vakantie zijnEn sinds hij nog al naar afgelegen vakantie oorden gaat waar je soms kilometers van een fatsoenlijk internetcafé zit .. lijkt het me nogal stress vol om in een zweterig warm vietnamees internet cafe als 1 van de weinige westerlingen met een groot bedrag in eens op de beurzen in te stappen. Ik zou dan continu om me heen kijken of iemand stiekum over mn schouder zou meeloeren
![]()
1. Kilometersquote:Op zondag 8 november 2009 18:51 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja, maar dit zal ook niet zijn laatste vakantie zijnEn sinds hij nog al naar afgelegen vakantie oorden gaat waar je soms kilometers van een fatsoenlijk internetcafé zit .. lijkt het me nogal stress vol om in een zweterig warm vietnamees internet cafe als 1 van de weinige westerlingen met een groot bedrag in eens op de beurzen in te stappen. Ik zou dan continu om me heen kijken of iemand stiekum over mn schouder zou meeloeren
![]()
ik neem aan dat dequote:Op zondag 8 november 2009 19:21 schreef SeLang het volgende:
Ik heb weleens een transactie van een half miljoen euro gedaan bij McDonalds, via hun gratis wireless internet
Ik kom uitsluitend bij McDonalds om:quote:Op zondag 8 november 2009 19:24 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ik neem aan dat deslaat op de transactie, en niet op het eten
nope de pond is niet meer wat ie was.quote:Op zondag 8 november 2009 19:30 schreef SeLang het volgende:
Het schiet niet op met een vlucht maar Manila. Het goedkoopste dat ik kan vinden ligt rond de £600. Dat zijn toch geen prijzen meer. Is de creditcrunch voorbij ofzo?
Mwah, Thailand en Indonesie lagen rond de £400 en de pond stond toen net zo laag. Ik zit al wat te puzzelen met vluchten via KL enzo...quote:Op zondag 8 november 2009 19:32 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
nope de pond is niet meer wat ie was.
al eens geprobeer met Air Asia naar Kaula Lumpur en dan door naar Manilla bijvoorbeeld?
Ik neem aan dat je met 75k daar een leuk penthouse kunt kopen?quote:Op zondag 8 november 2009 21:16 schreef SeLang het volgende:
Hmmm...
Ik zie net dat je in de Filippijnen al een retirement visa kunt krijgen vanaf je 35ste. Requirement is dat je US$75.000 het land binnen brengt, die je na een half jaar ofzo mag besteden aan het kopen van een huis. En als ik het goed gelezen heb wordt buitenlands inkomen van foreigners daar niet belast (net zoals nu in de UK). Klinkt best goed, aangezien ik na de verkiezingen in de UK met een Conservatives regering waarschijnlijk belasting moet gaan betalen moet ik sowieso op zoek naar een nieuwe stek.... Ik ga met dus met extra belangstelling daar even rondneuzen
Volgens mij is dat niet zo hoor. Waar zie je dat?quote:Op zondag 8 november 2009 21:24 schreef sitting_elfling het volgende:
Hoe komt het eigenlijk dat de volumes van dit jaar gemiddeld genomen een stuk lager zijn dan in vergelijking met een jaar geleden, of 2 of 3 jaar geleden? Waar is dat 'volume' gebleven? Heb wel een idee, maar de volumes zijn toch nog echt een stuk lager dan jaren geleden..
Ik kan dat zien via de Bloomberg terminal. Daar kun je de volumes per aandeel of index kiezen en dat dus tegenover lange termijn gemiddeldes nemen. En als we dan op de AEX gaan kijken kom ik vanaf year to date tot nu toe, in vergelijking met vorig jaar, of 2 jarig gemiddelde of ga zo maar door, op een duidelijk lager volume zit.quote:Op zondag 8 november 2009 21:35 schreef SeLang het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet zo hoor. Waar zie je dat?
Ah, maar dat kan wel kloppen want dat gemiddelde wordt natuurlijk omhoog getrokken door de zeer hoge volumes van eind vorig jaar en begin dit jaar. Ik dacht dat je de volumes 2 jaar geleden bedoelde in plaats van het gemiddelde van de afgelopen 2 jaarquote:Op zondag 8 november 2009 21:48 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik zie dat ik al 2 eerdere grafiekjes omtrent volume heb gepost hier, met het 1 en 2jarige gemiddelde van de AEX t.o.v huidige volumes.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wat zijn consorten?????quote:Op zondag 8 november 2009 21:27 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met 75k daar een leuk penthouse kunt kopen?![]()
+beveiligers
+en consorten..
laat even weten wat de uitkomst van het veldonderzoek isquote:Op zondag 8 november 2009 21:16 schreef SeLang het volgende:
Hmmm...
Ik zie net dat je in de Filippijnen al een retirement visa kunt krijgen vanaf je 35ste. Requirement is dat je US$75.000 het land binnen brengt, die je na een half jaar ofzo mag besteden aan het kopen van een huis. En als ik het goed gelezen heb wordt buitenlands inkomen van foreigners daar niet belast (net zoals nu in de UK). Klinkt best goed, aangezien ik na de verkiezingen in de UK met een Conservatives regering waarschijnlijk belasting moet gaan betalen moet ik sowieso op zoek naar een nieuwe stek.... Ik ga met dus met extra belangstelling daar even rondneuzen
In India heb je inderdaad slaafjes voor alles. Geen zin om in de rij te staan om een treinkaartje van een paar euro te kopen? Dan stuur je een van je slaafjes er op af.quote:Op zondag 8 november 2009 21:56 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
een driver in India kost trouwens ongeveer 100 euro in de maand. Dag en nacht paraat. Gewoon genant.
quote:Op zondag 8 november 2009 22:37 schreef beertenderrr het volgende:
vertel je hem dan tijdens de rit ook dat je transacties maakt bij de mcdonalds van dezelfde bedragen, maar dan in euro's?
Ik ga ook zo wat short's kopenquote:Op maandag 9 november 2009 09:12 schreef Vandergeld het volgende:
Hoog openen, laag eindigen vandaag. Net ook goud shorts gekocht.
Gequote, voor referentiequote:Op maandag 9 november 2009 09:12 schreef Vandergeld het volgende:
Hoog openen, laag eindigen vandaag. Net ook goud shorts gekocht.
Die mensen zijn blij dat ze een dag werk hebben. Zelf loop ik altijd graag, maar nam in Indonesie vaak een taxi om toch wat geld direct bij de lokale bevolking uit te geven.quote:
Ik hou van lopen, dus ik loop normaal gesproken alles als het minder dan ~5km is. In dit geval ging het om het bekijken van een aantal plekken (=tientallen km) rondom het dorp waar ik verbleef. Ik ben het hele stadje rond geweest om te kijken of ik een scootertje (zonder driver) kon huren maar ik kon alleen schakelbrommers vinden (ik kan alleen op automaatjes rijden). Uiteindelijk bood deze driver/ gids zijn service aan voor een belachelijk laag bedrag. Achteraf maar goed trouwens, want die plaatsen had ik zonder hem nooit gevonden. Bovendien bleek een aantal wegen zo slecht dat ik er nooit zelfg met een scootertje overheen was gekomen.quote:Op maandag 9 november 2009 10:08 schreef LXIV het volgende:
Die mensen zijn blij dat ze een dag werk hebben. Zelf loop ik altijd graag, maar nam in Indonesie vaak een taxi om toch wat geld direct bij de lokale bevolking uit te geven.
Geld geven doe ik ook nooit. Maar soms koop ik voor bijna niks een zak lychees ofzo op de markt waarvan ik dan de helft overhou en die geef ik dan weleens aan een bedelaar. Daar zijn ze dan dankbaar voor. Hier in Engeland vroeg een (gezonde!) bedelaar mij laatst ongegeneerd om £20 (WTF!!!quote:In ieder geval vind ik het beter om een dienst af te nemen dan om zomaar geld weg te geven. In het eerste geval behandel je de mensen als een -gelijkwaardige- ondernemer, in het tweede maak je er een bedelaar van. En als het financieel niet uitkomt dan rijden ze echt niet voor je.
Klopt, ik zit al weer een paar uurtjes in de hal hier en iedereen is hier dezelfde mening toegedeeld;quote:
Moah, de odds op een daling zijn hoger, maar dat wil niet zeggen dat het gebeurt. Zelfs met een 99% op succes heb je altijd nog een kans op dat je iets niet wint.quote:Op maandag 9 november 2009 11:17 schreef SeLang het volgende:
Aardige testcase dit
Er staat een textbook TA patroon dat wijst op een daling. Als we verder gaan stijgen dan kan dat ook weer in de vuilnisbak
Btw: de euro is vandaag alweer even boven de $1,50 geweest....
Ik geloof nergens heilig in, verwacht alleen dat goud een zeer belangrijke top aan het zetten is, net als beurzen en olie.quote:Op maandag 9 november 2009 11:29 schreef bouillabaisse het volgende:
Vandergeld zit short op goud, schreef hij daarstraks. Hij gelooft er in elk geval heilig in.
Het was maar een grapje.quote:Op maandag 9 november 2009 11:31 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Ik geloof nergens heilig in, verwacht alleen dat goud een zeer belangrijke top aan het zetten is, net als beurzen en olie.
Goud hebben geen afloopdatum, puts over 2 weken deels en rest 3e vrijdag van december.quote:Op maandag 9 november 2009 11:32 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Het was maar een grapje.
Wanneer loopt je shortpositie af?
En wanneer neem je je verlies op je puts? Ik neem aan dat ze er behoorlijk rood bij staan, met de huidige stijging.quote:Op maandag 9 november 2009 11:32 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Goud hebben geen afloopdatum, puts over 2 weken deels en rest 3e vrijdag van december.
Oké. Da's een aardige gok, ik hoop voor je dat het goed uitpakt.quote:Op maandag 9 november 2009 11:32 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Goud hebben geen afloopdatum, puts over 2 weken deels en rest 3e vrijdag van december.
Daarnaast kan het bear patroon zelfs met een hoger slot nog makkelijker intact blijven.quote:Op maandag 9 november 2009 11:30 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Moah, de odds op een daling zijn hoger, maar dat wil niet zeggen dat het gebeurt. Zelfs met een 99% op succes heb je altijd nog een kans op dat je iets niet wint.
Puts november staan aardig onder water ja, ik wil eerst sessie US zien, zie deze stijging niet doorzetten komende dagen.quote:Op maandag 9 november 2009 11:37 schreef RvLaak het volgende:
[..]
En wanneer neem je je verlies op je puts? Ik neem aan dat ze er behoorlijk rood bij staan, met de huidige stijging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |