Al dat vroege geconcludeer en gepanikeer. Kom op, het is november. De OS is over dik 3 maanden pas. Laten we over 2 maanden nog eens concluderen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:51 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dat worden niet veel medailles op de langere afstanden. als dit een goed indicatie is
1000 heren volgens de sitequote:Op vrijdag 6 november 2009 19:07 schreef maril het volgende:
Komt er nog een afstand?
Ik ben niet in paniek , weet je wel wat dat woord inhoud elke keer als wij een mening hebben die jou niet zint zijn we in paniek. nou luister ik ben niet in paniek ik weet wat dat nl is als ex straatfobier ( en nog een beetje) en erger dus regelmatig mateloos aan dat belerend toontje van jou.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:08 schreef TheArt het volgende:
[..]
Al dat vroege geconcludeer en gepanikeer. Kom op, het is november. De OS is over dik 3 maanden pas. Laten we over 2 maanden nog eens concluderen.
Amenquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:15 schreef maril het volgende:
[..]
Ik ben niet in paniek , weet je wel wat dat woord inhoud elke keer als wij een mening hebben die jou niet zint zijn we in paniek. nou luister ik ben niet in paniek ik weet wat dat nl is als ex straatfobier ( en nog een beetje) en erger dus regelmatig mateloos aan dat belerend toontje van jou.
Ja tijd was inderdaad erg slecht voor hem.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:38 schreef Timm-E het volgende:
Koskela DQ (blokje), bovendien erg slechte tijd...
Edit: Zag ik bij ingaan van eerste bocht.
Paniek, het is maar hoe je het beestje wil noemen. Wat ik zie is dat er gelijk weer een aantal mensen veel te vroeg conclusies gaan trekken op basis van de eerste wereldbeker van het seizoen. En daar reageer ik dan op. Dit heeft bijzonder weinig met een belerend toontje te maken. Jullie hebben het recht om gelijk weer aan de Nederlandse dames wat betreft de OS te twijfelen en ik heb net zoveel recht om te zeggen dat jullie voorlopig schromelijk overdrijven.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:15 schreef maril het volgende:
[..]
Ik ben niet in paniek , weet je wel wat dat woord inhoud elke keer als wij een mening hebben die jou niet zint zijn we in paniek. nou luister ik ben niet in paniek ik weet wat dat nl is als ex straatfobier ( en nog een beetje) en erger dus regelmatig mateloos aan dat belerend toontje van jou.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |