Jup ...quote:Op zaterdag 27 februari 2010 18:09 schreef jocd het volgende:
hier ook mensen die problemen hebben met nova.planet.nl?
welke site is dat dan, heb je een link?quote:Op zondag 28 februari 2010 14:06 schreef ParvusM het volgende:
[..]
Jup ...
De kpn site zegt:
Storing feed Nieuwsgroepen
..
http://www.kpn.com/prive/service/actuele-storingen.htmquote:Op zondag 28 februari 2010 17:03 schreef jocd het volgende:
[..]
welke site is dat dan, heb je een link?
En dat is handig waaromquote:Op maandag 1 maart 2010 18:02 schreef jocd het volgende:
kent iemand deze al? http://www.just4today.net/ elke dag krijg je een nieuw password en gebruikersnaam.
thx.. deze gaat tussen mijn bookmarksquote:Op maandag 1 maart 2010 18:02 schreef jocd het volgende:
kent iemand deze al? http://www.just4today.net/ elke dag krijg je een nieuw password en gebruikersnaam.
een dagabo van 7 ct of gratis ff iets kleins binnenhalenquote:
Proberen kan ook bij:quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:48 schreef Devolution het volgende:
Bovendien kan het gebruikt worden om je verbinding te testen, of om Usenet uit te proberen
voor mensen die geen payserver willen en waarvan hun provider geen nieuwsgroepen ondersteunt of als je met 2 servers tegelijk wilt downloaden.quote:
zit daar geen addertje onder het gras?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:55 schreef Godtje het volgende:
[..]
Proberen kan ook bij:
http://www.tweaknews.nl/?page=news/subscription
Even proberen, bedankt!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Dit downloaden en installeren:
http://www.nzbuddy.nl/download.html
het voegt de nzb-knop weer toe aan ftd. Die was eerder eruit gesloopt om het kuttige brein wat minder munitie te geven om mee te schieten.
op het KPN forum hebben ze aangeven dat ze hun nieuwsgroependienst als een extra dienst zien en niet als een onderdeel in de dienst(en) waar je voor betaalt (namelijk internet, tv en bellen).quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:36 schreef jocd het volgende:
Je kan wel zien dat KPN totaal geen waarde hecht aan hun nieuwsgroepen, het probleem is nog steeds niet verholpen.
quote:Als u veel download via nieuwsgroepen is een Payserver aan te raden.
de echte starttijd was 2010-02-25quote:Storing Nieuwsgroepen
Als gevolg van een storing kunt u momenteel problemen ondervinden bij gebruik van onze dienst Nieuwsgroepen. Onze excuses voor dit ongemak. Wij stellen alles in het werk om de storing zo spoedig mogelijk op te lossen.
Starttijd: 2010-03-01 11:25 Eindtijd: onbekend
Ook niet als ik van bijvoorbeeld tweaknews gebruik zou maken?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:18 schreef PiRANiA het volgende:
UPC en nieuwsgroups zijn geen gelukkig huwelijk, check het forum van eweka bijvoorbeeld eens
Weet ik, maar zelfs dan zag ik die bestanden niet staan.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 08:21 schreef Devolution het volgende:
Oh en de eerste twee letters (a.b.) betekenen dus de groep alt.binaries, voor het geval je dat nog niet door hadDus voor a.b.nl ga je naar alt.binaries.nl
Goedkoperquote:Op maandag 29 maart 2010 10:40 schreef DancePlaza het volgende:
iemand een goedkoper alternatief dan eweka
Minimaal die snelheid danquote:Op maandag 29 maart 2010 23:40 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben vanaf morgenmiddag van plan eens een maand via Eweka te downloaden. Nu ben ik al zowat een jaar bezig met Usenet/FTD die ik gratis icm Ziggo kan gebruiken. Ik heb nu met maximaal 3 threads gemiddeld 700 kb/s ik had ruim half jaar geleden ooit 900/1000 kbps maar volgens mij is dit omlaag geschroefd.
Ik weet totaal niet welk abonnement ik heb, me vader heeft dit ooit afgesloten en weet ook niet wat de snelheid is. We hebben best veel PC's aangesloten hier in huis. 3 vaste PC's, en 1 laptop. (Af en toe nog een die incidenteel aanstaat) Nu ben ik zowat de enige die echt hardcore download zegmaar me moeder af en toe een single-tje van Jan Smit, me zusje die ript een Youtube filmpje en me vader doet enkel werk gerelateerde dingen en surfen.
Als ik met al deze PC's ong 700 kb/s kan halen moet het met de snelheid wel goed zitten lijkt me? Stel ik pak morgen Eweka wat voor snelheid moet ik rekening mee houden? Daarnaast gebruik ik nu FTD v3.8 (icm Koala FTD Search) & GrabIt. Zijn er eventuele betere programma's te gebruiken dan deze?
Inderdaadquote:Op dinsdag 30 maart 2010 00:02 schreef Sorella het volgende:
Of je nu 4 of 8 treads hebt openstaan dat moet in principe niet uitmaken voor de snelheid.
Ik gebruik zelf altbinz heb download meestal met de volledige bandbreedte (ligt ook aan het tijsdstip) die ik heb bij ziggo (zelfs iets meer)
wat kost dat nou? 6 / 7 ¤ per maand ? Ik vind dat goedkoop genoegquote:Op maandag 29 maart 2010 10:40 schreef DancePlaza het volgende:
iemand een goedkoper alternatief dan eweka
Vanaf april gaat KPN de snelheid verhogen (verdubbelen in de meeste gevallen).quote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:36 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
wat kost dat nou? 6 / 7 ¤ per maand ? Ik vind dat goedkoop genoeg
Weet iemand trouwens wanneer/of KPN de snelheden ging/gaat verhogen? ik hoorde iemand hierover maar merk er nog geen fuck vanKPN internet + bellen gaat het om, goedkoopste pakket
Tnkxquote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:38 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Vanaf april gaat KPN de snelheid verhogen (verdubbelen in de meeste gevallen).
http://tweakers.net/nieuw(...)ingen-via-vdsl2.htmlquote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:38 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Vanaf april gaat KPN de snelheid verhogen (verdubbelen in de meeste gevallen).
En sab vs AltBinz? Waarom het een of het ander?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:32 schreef Devolution het volgende:
SabNZBd zou ik zelf niet aanraden, tenzij je het op een pc zet die alleen download, of een mediacenter. Zelf gebruik ik op mijn normale PC AltBinz en dat is naar mijn mening een veel beter programma dan Grabit. Veel sneller in het verwerken van downloads en ook overzichtelijker.
Verder maakt het in principe niet uit of je 4 of 8 threads hebt voor je snelheid, maar bij bijna alle Usenet providers is het wel zo dat er een maximumsnelheid zit op elke thread. Zo heeft Tweaknews bijvoorbeeld een limiet van 2.5MBit/s per thread met een maximum van 8 threads voor hun 7.95 abbo.
SabNZBd werkt via je internetbrowser. Je gooit een nzb in een map op je pc en hij gaat automatisch downloaden. Je hebt dus geen zichtbaar programma draaien, zoals bij Grabit of AltBinz. Vandaar mijn opmerking dat je dat beter kunt gebruiken op een media center of download pc, waarbij je de downloads op afstand in de gaten wil houden, in plaats van lokaalquote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:27 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
En sab vs AltBinz? Waarom het een of het ander?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |