Volgens mij halen ze daar al het water uitquote:Op donderdag 5 november 2009 14:59 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wat doen ze eigenlijk met de ontlasting (van de astronauten) in de ruimte? Zouden ze dat gewoon dumpen?
En als je nou alleen je plas drinkt voor een tijdje, zou dat na een poosje gedestilleerd plas voortbrengen?quote:Op donderdag 5 november 2009 15:00 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Een deel wordt opgenomen. Urine bestaat namelijk uit water, wat deels verloren zal gaan door zweet/tranen, uit zouten, die deels verbruikt zullen worden, ureum, wat in principe ook weer opgenomen kan worden en van de afvalstoffen zal het meeste weer worden uitgeplast maar een klein percentage zal alsnog worden opgenomen.
deze dusquote:Op donderdag 5 november 2009 14:59 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij nooit je ontlasting hoeft te laten onderzoeken.
Hihi.quote:
quote:Op donderdag 5 november 2009 15:02 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Maar het is wel heel slecht voor je, omdat je urine bestaat uit afvalstoffen (duh) en je die afvalstoffen dus weer tot je neemt
Vandaar moet je puur en alleen in tijden van uitdroging je urine drinken, en anders niet!Klopt. Het is niet eens zo dat de afvalstoffen zo giftig of iets dergelijks zijn maar het is meer zo dat je lichaam daardoor wel minder bruikbare voedingsstoffen binnenkrijgt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 23 juni 2010 22:44 schreef Chuck_Norris het volgende:
Haha Jap jonge trollgod
Op woensdag 23 juni 2010 22:48 schreef Skylark. het volgende:
Chuck is mastertrolled _O_.
quote:Op donderdag 5 november 2009 15:04 schreef zarGon het volgende:
Is het nou gedestilleerd of gedistilleerd?
quote:Sterkedrank mág gedestilleerd genoemd worden, maar gedistilleerd komt veel vaker voor en heeft dan ook de voorkeur. Het sterkedrankmuseum in Schiedam heet dan ook Het Gedistilleerd Museum.
De werkwoorden distilleren en destilleren zijn wel volledige synoniemen van elkaar; ze betekenen 'door verdamping en condensatie zuiveren; in het bijzonder sterkedranken stoken'. Dis-/destilleren gaat via het Franse distiller terug op het Latijn. In het Latijn bestonden er al twee vormen, namelijk distillare en destillare. Deze werkwoorden zijn opgebouwd uit de- ('neer') + stillare ('druppelen, doen druppelen'). Vreemd genoeg komt in het Frans (het 'tussenstation' in de ontleningsroute) alleen de vorm met di(s)- voor, terwijl in het Nederlands ook de vorm met de(s)- is terechtgekomen. Het Woordenboek der Nederlandsche Taal (deel III, ii, 1916) vermeldt beide werkwoorden al; ze bestaan tot op heden naast elkaar.
HEB JIJ LAST VAN ONTLASTING? MEISJES POEPEN NIET.quote:Op donderdag 5 november 2009 15:01 schreef Fascination het volgende:
[..]
Geloof me, daar zou ik geen foto's van maken.![]()
[..]
In potjes bewaren denk ik.
destilleerd water, distilleren is iets anders (geloof om vloeistoffen te scheiden? weet het niet meerquote:Op donderdag 5 november 2009 15:04 schreef zarGon het volgende:
Is het nou gedestilleerd of gedistilleerd?
Ik ben niet een echt meisje.quote:Op donderdag 5 november 2009 15:06 schreef zarGon het volgende:
[..]
HEB JIJ LAST VAN ONTLASTING? MEISJES POEPEN NIET.
En sowieso, iedereen kijkt naar zijn ontlasting, net voor het doorspoelen.
Is ook smerigquote:Op donderdag 5 november 2009 14:56 schreef Fascination het volgende:
M'n moeder vond me ook al vies dat ik er foto's van had gemaakt.
Ja. Weet iemand de link naar zo'n spel waarbij je naar het volgende level zien te komen door onder andere in de broncode te zoeken, te spelen met negatieven in photoshop, etc.quote:Op donderdag 5 november 2009 15:10 schreef Hoogstaande het volgende:
Maisnon, heb je nog een of ander raar spelletje?
Ik verveel me namelijk!
TVP!quote:Op donderdag 5 november 2009 15:14 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ja. Weet iemand de link naar zo'n spel waarbij je naar het volgende level zien te komen door onder andere in de broncode te zoeken, te spelen met negatieven in photoshop, etc.
http://www.nintendo8.com/quote:Op donderdag 5 november 2009 15:10 schreef Hoogstaande het volgende:
Maisnon, heb je nog een of ander raar spelletje?
Ik verveel me namelijk!
Nee, dit leek me toch wat fijner.quote:Op donderdag 5 november 2009 15:11 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Is ook smerigen je hebt m'n raad niet eens opgevolgd.
Mitch werd te veel, ik ben toen verder gegaan met een nieuw project:quote:Op donderdag 5 november 2009 15:14 schreef zarGon het volgende:
Mn., hoe is het eigenlijk afgelopen met Mitch?
[ afbeelding ]
Fijner? Wil ik weten wat haar raad was?quote:Op donderdag 5 november 2009 15:18 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nee, dit leek me toch wat fijner.
quote:Op donderdag 5 november 2009 15:18 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nee, dit leek me toch wat fijner.
Sorry.quote:
Ik een taart bakken.quote:Op donderdag 5 november 2009 15:21 schreef Fascination het volgende:
[..]
Sorry.Zal ik wat thee voor je zetten en een taart gaan bakken om het goed te maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |