Ik heb dus gvd zo'n gloeiende fuk-afte in m'n bek zitten en dat doet PIJN de hele tijd dat ik m'n bakkes beweeg, da's godnondeju niet normaal !!! Da's abnormaal !!!
"Plaatje van een bakkes van iemand anders".
Klacht : AUW PRIKT !@
[ Bericht 10% gewijzigd door Adelante op 04-11-2009 15:04:26 ]
Op vrijdag 11 september 2009 18:32 schreef jogy het volgende: Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_ hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
Op dinsdag 20 oktober 2009 16:01 schreef wise het volgende: neem dan een hond. Golden retriever ofzo. Die kan je veel makkelijker penetreren dan een kat :')¡¡¡ kansloos om een kat te "nemen"
Op dinsdag 20 oktober 2009 16:01 schreef wise het volgende: neem dan een hond. Golden retriever ofzo. Die kan je veel makkelijker penetreren dan een kat :')¡¡¡ kansloos om een kat te "nemen"
t was al niet veel, zelf meebaggeren helpt ook niet
Op donderdag 22 mei 2008 10:28 schreef Spittie het volgende: swarma spam hoer Op maandag 4 mei 2009 16:09 schreef Broekpaling het volgende: Swarmahoer, deleting your posts while users are still writing them.