Valt mee. Ik weet van wie het komt.quote:Op woensdag 11 november 2009 23:17 schreef nietzman het volgende:
Plaag 'm niet zo.
Ik mag het niet, maar jij plaagt mij altijd.quote:Op woensdag 11 november 2009 23:17 schreef nietzman het volgende:
Plaag 'm niet zo.
Dan ook nog het slechtste deel leuk vindenquote:Op woensdag 11 november 2009 16:17 schreef JH87 het volgende:
Ik vind alleen GTA San Andreas leuk. En die speel ik ook met cheats. Al die andere spellen zijn veel te moeilijk.
quote:Op woensdag 11 november 2009 14:56 schreef nietzman het volgende:
Modern Warfware 2..
Nou alleen nog een mp-patch..
Wij spelen hier wel eens RA over LANquote:Op woensdag 11 november 2009 23:55 schreef MaxMark het volgende:
Gaan wij eens een keertje RA(2)-Lannen?
Is dat niet dat spelletje wat jullie ook spelen?quote:Een meisje uit het Chinese Xianyang kon het niet langer verdragen dat ze geen enkele aandacht kreeg van haar ouders. Omdat haar ouders constant achter de computer zaten, besloot ze de computerkabel door te knippen.
De ouders waren volgens het meisje verslaafd aan het spelletje 'Happy Farm'. Eenmaal thuis deden vader en moeder niets anders dan gamen.
De ouders in kwestie hadden geen idee dat hun dochter zich zo genegeerd voelde. Ze hebben gezworen nooit meer het bewuste spelletje te spelen.
Wat, je zit liever met zo'n aids-controller in je Vlerkjes?quote:Op donderdag 12 november 2009 08:48 schreef kikoooooo het volgende:
Gamen op de pc is zo 2001
Met die gierige kut patches e.d.
Ja. PC gamen is al jaren dood door al die kut cheaters.quote:Op donderdag 12 november 2009 09:16 schreef nietzman het volgende:
[..]
Wat, je zit liever met zo'n aids-controller in je Vlerkjes?.
14.gifquote:Op donderdag 12 november 2009 11:09 schreef nietzman het volgende: ik game alleen hier op het werk op het moment,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |