ik kende het interview, maar ik mag de durpsgrenzen niet over hequote:Op donderdag 5 november 2009 22:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is nu nét voorbij! Kende je die man?
Hahahahaha lol. Als je het zo zou opschrijven zou ik het nog begrijpen waarom je het denkt, hoe gek ook. Maar voor het 'glazen bol', zonder zinnige argumentatie, kijken begin ik me een beetje te ergeren.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:35 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
De bodem is gezet en de AEX gaat naar 330. Uit de grafiek blijkt naar een getordeerde L, een gekantelde V en wel voor IXde keer.
Beter?
is een beetje traditie in de Kempen. Elk dorp heeft zijn kappeletje, en inderdaad branden daar altijd kaarsjes, ze worden ook druk bezocht en in ere gehouden...quote:Op donderdag 5 november 2009 22:41 schreef LXIV het volgende:
Die man veegde ook altijd de bladeren voor het lokale Mariakapelletje weg. Dat was net zo goed als een kaarsje opsteken vond hij.
Als ik 's ochtends om 06:45 voorbij een Maria-kapelletje fiets, haastig om de trein te halen, dan branden daar ook altijd kaarsen. Is er dan iemand zo vroeg opgestaan, vraag ik me dan telkens af?
Ik ben ook wel eens 's nachts om 03:00 halfzat van een galadiner teruggefietst. Ook voorbij een Mariakapelletje (die staan hier nogal wat). Daar brandden toen ook kaarsen (waxinelichtjes, die branden hooguit een uurtje). Wie steekt deze dan aan in het holst van de nacht vroeg ik me toen af.
Ja, dat was precies op tv net. Heb je het gezien?quote:Op donderdag 5 november 2009 22:44 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Voor LXIV: Louwieke uit Vessem:
http://www.mariakapellen.nl/vessem.htm
laatste stukje, naar aanleiding van je post. Maar het was geloof ik ook al eens eerder uitgezonden. Ik kan er zo ook een paar hier in de omgeving aanwijzen. Altijd verlegen om een praatje. Zolang ze kunnen ouwehoeren, zijn ze niet kapot te krijgenquote:Op donderdag 5 november 2009 22:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, dat was precies op tv net. Heb je het gezien?
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:40 schreef SeLang het volgende:
Ondanks de forse stijging van 20 punten (S&P500) toch opnieuw lagere omzetten.
Textbook example van een bearrally.
Ik vind het eigenlijk ook wel jammer dat dit soort zaakjes langzamerhand uitsterven in het beeld van Nederlandquote:Op donderdag 5 november 2009 22:56 schreef LXIV het volgende:
Ik heb een oom, daar kunnen ze precies zo'n aflevering van maken. Wordt over één week 70, woont nog alleen op een boerderij in de Achterhoek, heeft geen tv of auto (of iets dat nog moderner is).
Hij heeft ook een "winkeltje" (in de vorm van een oude kast) gevuld met bessen, pruimen, noten, kersen e.d. langs de kant van de weg staan. Mensen kunnen dan een bakje meenemen en een euro neerleggen. Mijn oudste dochter van 3 vind het geweldig om daar langs te gaan!
Hier zie ik het gelukkig nog genoeg. Heel veel boeren hebben nog winkeltjes langs de kant van de weg waar je pompoenen, honing, appels, eieren, etc kunt kopen. En het geld in het sigarenkistje ernaast mag stoppen!quote:Op donderdag 5 november 2009 23:03 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk ook wel jammer dat dit soort zaakjes langzamerhand uitsterven in het beeld van Nederland
Prechter was anders 1 van de weinigen die eind februari zei dat er een BMR zou komen met als target 1000-1100 voor de SnP. Toen was iedereen negatief en nu zien we het tegenovergestelde.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:54 schreef Dave7 het volgende:
Bob Prechter: Bear Market Rally Is Over, Stocks Headed For New Lows
Als 'ie het nog 10 jaar volhoudt, komt het misschien een keertje uit!!![]()
En op een gegeven moment draaien dit soort lui, net als Whitney, Roubini etc. Als ze zien dat het toch niet uit gaat komen. Dan is er ineens iets veranderd waardoor wat ze eerder zeiden niet meer opgaat!
![]()
Ik ook.Maar heb van de dip toch gebruik gemaakt om -deels- long te gaan. Want helemaal liquide voel ik me juist niet senang. Als de beurs dan stijgt heb ik het gevoel geld mis te lopen, maar durf op een hoger niveau ook niet weer in te stappen.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:10 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ik denk dat het eerder is met welke marge je je senang voelt om een positie in te nemen. Ik denk dat de markt bij gebrek aan alternatieven best hoger kan, maar vind aandelen toch te hoog gewaardeerd om een serieuze positie in te nemen.
Dan blijf ik maar stil zitten, terwijl 1 halve gok meer rendement oplevert dan een jaar rente....
jij bent iemand die als het daalt zegt: goed dat ik niet 100% ben ingestapt, en als het stijgt: goed dat ik 50% ben ingestaptquote:Op donderdag 5 november 2009 23:14 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik ook.Maar heb van de dip toch gebruik gemaakt om -deels- long te gaan. Want helemaal liquide voel ik me juist niet senang. Als de beurs dan stijgt heb ik het gevoel geld mis te lopen, maar durf op een hoger niveau ook niet weer in te stappen.
Voor hetzelfde geld hobbelt de beurs de komende jaren met 10 of 20 procent omhoog tot de 550 of daaromtrent. Dan ben ik toch blij als ik een deel van die winst meepak.
Gaan we dalen, dan heb ik nog cash om verder in te stappen.
Voor mijn gevoel is een neutrale positie ongeveer 50% long, en niet liquide.
Roubini en Whitney zaten toen ook goed. Maar daarna........... op de bodem waren die het negatiefst. En vervolgens maanden later! Roubini die van een L naar een W ging, uiteindelijk naar een V. Whitney die ineens GS ging aanbevelen na een 120% rally...... Als iemand in het verleden goed zat, wil niet zeggen dat het in de toekomst ook zo is. Dat blijkt maar weer.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:10 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Prechter was anders 1 van de weinigen die eind februari zei dat er een BMR zou komen met als target 1000-1100 voor de SnP. Toen was iedereen negatief en nu zien we het tegenovergestelde.
Ik heb het over februari 2009. Een goede call van prechter om shorts te sluiten.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:27 schreef Dave7 het volgende:
[..]
Roubini en Whitney zaten toen ook goed. Maar daarna........... op de bodem waren die het negatiefst. En vervolgens maanden later! Roubini die van een L naar een W ging, uiteindelijk naar een V. Whitney die ineens GS ging aanbevelen na een 120% rally...... Als iemand in het verleden goed zat, wil niet zeggen dat het in de toekomst ook zo is. Dat blijkt maar weer.
En daarbij, voor iemand die zich bezig hield met de markt was het ook niet zo moeilijk om in maart 2008 te zien dat er stront aan de knikker was. Kijk maar naar C of FNM.
Oh een bearmarketrally bedoelde je, sorry dan begreep ik het verkeerd. Ja dat was een goede call!quote:Op donderdag 5 november 2009 23:30 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Ik heb het over februari 2009.
Ik word er altijd zo gaar van dat als je koop order niet gehit wordt, je dat aandeel de week later 10% hoger ziet staan en dan pas weer maanden wacht voordat je het aanschaft omdat je het innerlijke gevoel hebt een 'groot' percentage te hebben misgelopen en bang bent op de top in te kopen.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:23 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Desondanks had ik vanachtend wat orders gezet, maar geen van allen hebben hun limiet geraakt.... wel zuur
zo lang zit ik nooit. Ik ben met 5% per dag wel tevredenquote:Op donderdag 5 november 2009 23:37 schreef LXIV het volgende:
Ik koop bijna altijd op de koers waarop het aandeel op dat moment staat. Om nog een dubbeltje per aandeel af te wachten vind ik zonde als het niet gehaald wordt. Op de gemiddelde 20 tot 40% koerswinst waar ik uiteindelijk dan weer wil verkopen maakt dat ene dubbeltje ook niet veel uit.
In principe is mijn termijn een jaar of meer. En dan ben ik ook blij met 20% Heel erg blij zelfs!quote:Op donderdag 5 november 2009 23:39 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
zo lang zit ik nooit. Ik ben met 5% per dag wel tevreden
Alleen heeft 'ie het in deze video over een bearmarket die nog 2 jaar gaat duren. En in dat meest recente filmpje over dat het nog wel 6 a 7 jaar gaat duren. Tja ik weet het niet, vraag me af of hij gelijk gaat krijgen.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:30 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Ik heb het over februari 2009. Een goede call van prechter om shorts te sluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |