HAHAquote:Op dinsdag 10 november 2009 02:14 schreef so0by het volgende:
hoi, ik wou dit in het intiem piercing forum posten maar daar is al 3 maanden niet meer gereageerd,
en misschien weten jullie het wel?
ik heb dus een verticale clithood piercing sinds 2 weken.. met een plastic staafje wat ik naderhand dus zelf op maat kon knippen, dat heb ik dus gister gedaan! maar nu gaat het balletje de hele tijd onder mijn hoedje zeg maar, dat je t balletje niet meer ziet.. ik vraag me af of dit erg is? niet dat ik hem dus veel te kort heb geknipt en me dalijk weer alles gaat ontsteken enz..
Het hoeft niet te bloeden om het kapot te maken, zodra je meer dan een klein beetje zeurderige/brandende pijn voelt is het niet goed en kun je teveel oprekken.quote:Op maandag 9 november 2009 21:57 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Ach, pijn is ook wat overdreven. Aangenaam was het niet.
Volgens mij heb ik niks kapot gemaakt, want het bloedde niet en was maar een paar minuten wat dikker..
En vandaag kreeg ik een mep met een paraplu die open wasquote:Op maandag 9 november 2009 19:01 schreef manda-rijn het volgende:
Mijn tragus is al een heuse dag rustig
Ik vind het echt raar dat je dat zelf moet doen. Zo'n piercing kan gelijk op de goede maat gezet worden. Sterker nog, de lengte is redelijk cruciaal voor het plezier wat je er aan kan hebben. Plus plastic geneest vaak minder snel omdat het poreuzer is dan bijvoorbeeld titanium. Maar je zegt weer onsteken, is het daar al eens ontstoken geweest? Mag ik vragen welke studio je geweest bent?quote:Op dinsdag 10 november 2009 02:14 schreef so0by het volgende:
hoi, ik wou dit in het intiem piercing forum posten maar daar is al 3 maanden niet meer gereageerd,
en misschien weten jullie het wel?
ik heb dus een verticale clithood piercing sinds 2 weken.. met een plastic staafje wat ik naderhand dus zelf op maat kon knippen, dat heb ik dus gister gedaan! maar nu gaat het balletje de hele tijd onder mijn hoedje zeg maar, dat je t balletje niet meer ziet.. ik vraag me af of dit erg is? niet dat ik hem dus veel te kort heb geknipt en me dalijk weer alles gaat ontsteken enz..
quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:19 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Ik vind het echt raar dat je dat zelf moet doen. Zo'n piercing kan gelijk op de goede maat gezet worden. Sterker nog, de lengte is redelijk cruciaal voor het plezier wat je er aan kan hebben. Plus plastic geneest vaak minder snel omdat het poreuzer is dan bijvoorbeeld titanium. Maar je zegt weer onsteken, is het daar al eens ontstoken geweest? Mag ik vragen welke studio je geweest bent?
Ohja, ik zou er bij een andere studio een mooi staafje in laten zetten op de goede lengte
quote:Op dinsdag 10 november 2009 19:00 schreef so0by het volgende:
denk je dat je ervan af bent, maar dan moetje je voorstellen dat er na dat steekje dus nog 5 cm ofzo door je hele kut heen moet! t
jaa want dan neem ik de anderequote:Op woensdag 11 november 2009 13:38 schreef Empathologica het volgende:
Is er trouwens iemand die 1 ebony superspiral van 8mm wil overnemen?
Christina is lang niet zo erg hoor! denk ik tenminste.. wordt maar een centimetertje ofzo gepierced toch.. n als ie uitgroeit, gewoon opnieuwquote:Op woensdag 11 november 2009 14:25 schreef GimmeGore het volgende:
Dat is ook de rede dat ik nog steeds geen Christina piercing heb.
die vind ik zo mooi en supervrouwelijk, maar het laten zetten lijkt me zo'n gruwel.
En dan de uitgroei horrorverhalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |