Hi People,
Verslaafd aan Midazolam (Dormicum) hoe maakt iemand je verslaafd en wat zijn de gevolgen in dit geval? - eigen bedrijf kwijt, HBO-opleiding niet af kunnen maken and more and more....
Ik kom op 19 jarige leeftijf bij de doktor, doktor ik heb af en toe dat ik lastig in slaapval, ik heb dan stress in me hoofd van me eigen bedrijf en daarnaast nog een druk sociaal leven, wat kan ik hier aan doen ?
Geen probleen zegt de doktor in kwestie, ik schrijf je voor 2 weken Midazolam (noem het in gevolg dormicum) voor en dan moet het over zijn. Ik vraag nog met de nadruk, is het erg verslafend - nee als je het maar verstandig gebruikt!
Die avond neem ik mijn eerste dormicum 15MG in rond 23:00 om half 12 zit ik in een echte roes, alles is mooi, het voelt geweldig maar wat ik niet wil is slapen, ik wil van dat gevoel genieten. Wat een geweldig gevoel, dit wil ik nog even meemaken.
Rond een uur of 12 in de nacht, bleek uit internet geschiedenis ben ik van horen zeggen kruipend naar mijn bed gegaan. Ik weet er achteraf niks meer van.
Dit ging vaker zo, ik weet je moet het innemen als je in bed ligt maar je wilt dat gevoel hebben, kortom ik was binnen 5 dagen verslaafd! ja onbewust ben ik een slaapjunk geworden!
Na die twee weken was ik weer bij de doktor, doktor heb "ze" op wat nu verder, ik denk namelijk dat ik hier snel aan verslaafd wordt.
Nee beste jongen zegt die; je moet dit medicijn minimaal 2 maand gebruiken en dan ben je van al je klachten af.
Kortom heb een herhaal recept gekregen zodat ik nog eens 2 maand die tabletten kon slikken en 2 maand elke dag in een roesje leefde.....wou ik dit - nee maar acepteerde het wel!
In de laatse week we zitten dan al aan het einde van die 2 maand krijg ik dat lekkere gevoel niet meer, ik slik er nu niet 1 maar 1.5 en nog een dag later 2 per avond.
De 2 maanden zijn om en bel netjes naar de doktor voor nog eens 2 maanden, geen probleem en dit was het belletje dat me jeugd zal tekeken.
Ik raak totaal verslaafd aan dormicum en laat de klanten van mijn eigen bedrijf (dat daarvoor goed liep) zitten ,de klanten haken af en er wordt geen omzet geboekt. Binnen 3 maand is mijn eigen BV met een opgebouwd kapiaal van (echtwaar) 2 ton naar de knoppen! Op de fles!
Mijn HBO studie maak ik niet meer af, ik wil alleen in het roesje leven en als ik de tabletten heb dan zit het wel goed, daar ga ik het wel mee maken.
Je raad het al, alles gaat kapot en hou niks over, alleen mijn vriendin.
Nu meer dan 2 jaar later slik ik nog steeds dormicum MAAR vanavond heb ik besloten mijn laatste tablet in te nemen. Ik wil het niet meer en mijn doktor vind het niet wijs te stoppen, ik kan morgen mijn herhaal recept gewoon vertrouwd ophalen (letterlijke woorden).
Stik erin denk ik nu, jij maakt mijn leven kapot en later maak ik mijn eigen leven kapot door die troep die jij me voorschrijft.
Ik ga vanaf vandaag per abuis stoppen met de slaap medicatie, zonder afbouw - stoppen met die hap.
Dan maar een tijd ontwenningsverschijnselen, ik zal ervan af komen met hulp van mijn vriendin die nog steeds, al bijna 4 jaar bij me is!
Zal elke dag hier de gang van zaken posten, door welke hel ik heen ga, kijk en geniet want gebruik nooit slaap medicatie, nooit !!!
Kijk hoe deze jongen van 22 door een hel gaat naardat zijn doktor hem dormicum voorschreef!
Elke dag op dit topic!
Mensen, alstublieft gebruik nooit slaapmedicatie, zoals Dormicum, oxazepam ,temazepam kortom de benzodiazepinen.
Je gaat kapot!
Ervaringen met deze troep of vragen aan mij hierover, stel of post ze!
Neem nu om 00:00 mijn laaste tablet in, SLIK en weg is die !