Dacht dat het aan mijn Pc lag.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:52 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik zag trouwens dat het weinig zinvol is om camerabewegingen te maken,
dat kan de stream niet bijhouden.
Als we die chat er nu eens tijdelijk afhalen, willen jullie dan kijken of het beter gaat?quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:47 schreef sunny16947 het volgende:
Kan het ook komen doordat de chat erbij staat? En kun je die ook uitzetten? Weet nog wel dat er bij NL ook een chat was die met 20 users vreselijk veel problemen gaf.
Ik kon twee dagen geleden ineens alleen inloggen met een Twitter account.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:59 schreef Disana het volgende:
Nog zoiets stoms: als je er uitlogt (bovenste menu rechts) loggen ze je meteen maar even bij Facebook uit ook.
Oh ja, dat had ik de eerste dag ook. Maar dat uitloggen voor Facebook gebeurt dus steeds. Heel onhandig.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:03 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik kon twee dagen geleden ineens alleen inloggen met een Twitter account.![]()
Na herstart ging het overigens wel.
Neuh, ik heb een behoorlijk krachtige iMac. Het probleem ligt daar. Ik zag een langzaam pan-shot waarbij het beeld enorm blurry van de beweging werd.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:57 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dacht dat het aan mijn Pc lag.
Wees blij. Maar voor naar ik zo inschat het merendeel van de users maakt dat niets uit want die zitten straks te switchen of als een dooie pier alleen naar de stream te loeren omdat meer niet mogelijk is.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:16 schreef beequeen het volgende:
Ik heb nergens last van en tig schermen openstaan. Ook als ik uitlog bij http://www.ustream.tv/channel/studiovlemmix, doet mijn facebook het ook normaal. En dat met een 2 jaar oude pc van de Aldi.
Aldiquote:Op dinsdag 3 november 2009 15:16 schreef beequeen het volgende:
Ik heb nergens last van en tig schermen openstaan. Ook als ik uitlog bij http://www.ustream.tv/channel/studiovlemmix, doet mijn facebook het ook normaal. En dat met een 2 jaar oude pc van de Aldi.
Ik denk dat je het dan snel beu bent.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:48 schreef Disana het volgende:
Dat werd op de chat wel door ik meen studiovlemmix1 gezegd. Ziet er dus niet gunstig uit voor de kijkers die ook nog iets anders tussendoor willen doen.
Ik in elk geval wel, want ik heb streams vrijwel altijd slechts als achtergrond waar ik af en toe een blik op werp aan staan.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat je het dan snel beu bent.
Ik begrijp het ook niet. Ik maak screenshots, open mijn Outlook en ga zo maar door. Begrijp er echt niks van.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:18 schreef Disana het volgende:
Wees blij. Maar voor naar ik zo inschat het merendeel van de users maakt dat niets uit want die zitten straks te switchen of als een dooie pier alleen naar de stream te loeren omdat meer niet mogelijk is.
Zeker weten, want dit kan natuurlijk niet zo. Heb er zelf ook last van idd, maar dacht ook dat het aan mijn beperkte werkgeheugen lag.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik in elk geval wel, want ik heb streams vrijwel altijd slechts als achtergrond waar ik af en toe een blik op werp aan staan.
Overigens hoop ik dat Mera onze bevindingen doorgeeft.
OE en fora zijn textbased, dat heeft geen invloed.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:22 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik begrijp het ook niet. Ik maak screenshots, open mijn Outlook en ga zo maar door. Begrijp er echt niks van.
Hoop toch dat ze het voor alle users gaan oplossen.
Als StudioVlemmix1 dat zegt zou ik daar maar van uit gaan dan.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:21 schreef snetje het volgende:
gaat straks via kpn ed wordt er net doorgegeven in de chat...
Ik vind het juist fijn als je je er wel mee bemoeit want misschien is er dan nog iets te veranderen voor iedereen die hier last mee heeft en gaat krijgen. Anders zitten jullie straks met een enorme klachtenregen en dat lijkt me ook niet fijn.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:22 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Zeker weten, want dit kan natuurlijk niet zo. Heb er zelf ook last van idd, maar dacht ook dat het aan mijn beperkte werkgeheugen lag.
Ik zit nu op mijn werk en straks moet ik nog even weg, maar vanavond ga ik in elk geval ff bellen om eea te vragen. Moet me er eigenlijk niet mee bemoeien ook, het is niet mijn gebied, maar ga de klachten iig wel melden en vragen hoe of wat, al is het maar uit nieuwsgierigheid ook.
Ik ben altijd bang dat ze denken dat ik me overal, ook de dingen waar ik geen verstand van heb zoals dit, mee wil bemoeien.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het juist fijn als je je er wel mee bemoeit want misschien is er dan nog iets te veranderen voor iedereen die hier last mee heeft en gaat krijgen. Anders zitten jullie straks met een enorme klachtenregen en dat lijkt me ook niet fijn.
Wie is StudioVlemmix1?quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:23 schreef MeraViglioSa het volgende:
Als StudioVlemmix1 dat zegt zou ik daar maar van uit gaan dan.![]()
Waarom nu dan niet? Als er geen waterschade was geweest hadden we de feestelijke opening en de eerste weken op Ustream moeten kijken en na een tijdje ergens anders? Vreemd hoor.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:21 schreef snetje het volgende:
gaat straks via kpn ed wordt er net doorgegeven in de chat...
Dat is de beheerder van de website & streams e.d.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Wie is StudioVlemmix1?
Of mag je dat niet schrijven?
Volgens Dottey (in de chat gisteren) was het ene Martin, maar dat zegt mij nog niets.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Wie is StudioVlemmix1?
Of mag je dat niet schrijven?
quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:28 schreef MeraViglioSa het volgende:
Dat is de beheerder van de website & streams e.d.
Waarschijnlijk wel idd. Er waren eerst andere plannen met gratis streams, zoals via p2p, maar dat bleek niet geschikt wegens te weinig capaciteit (heb ik gehoord), en de kpn stream is HEEL erg duur dus ik denk dat ze de boel sowieso op Ustream gingen parkeren, terwijl er naar een beter betaalbare oplossing wordt gezocht.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Waarom nu dan niet? Als er geen waterschade was geweest hadden we de feestelijke opening en de eerste weken op Ustream moeten kijken en na een tijdje ergens anders? Vreemd hoor.
Ja mera is makkelijker met de chat er naast.Met die stream met daar onder de chat scroll je je rotquote:Op dinsdag 3 november 2009 12:02 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Op johanvlemmix.tv staat dat zo vast, maar op de site van Ustream staat de chat ernaast.
Vindt iedereen het makkelijker dat de chat ernáást staat? Want dat is wel te regelen denk ik.
Even dit verhaaltje recht zetten.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:32 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel idd. Er waren eerst andere plannen met gratis streams, zoals via p2p, maar dat bleek niet geschikt wegens te weinig capaciteit (heb ik gehoord).
Dat is relatief, het mag gewoon niet teveel kosten anders moeten ze het gaan terugverdienen, tenzij Johan houd van geld dumpen in een bodemloze put.quote:en de kpn stream is HEEL erg duur
Hopelijk is het nu wel duidelijk.quote:dus ik denk dat ze de boel sowieso op Ustream gingen parkeren, terwijl er naar een beter betaalbare oplossing wordt gezocht.
Maar dat is slechts een vermoeden, ik heb me er niet mee bezig gehouden dus weet het niet precies.
Zit nog op m'n werk met XP en Firefox, niks geen lastquote:Op dinsdag 3 november 2009 18:07 schreef versabommie het volgende:
Sinds die aanpassing ( chat naast ipv onder) is het kut! Voorop gesteld: onder windows 7 en ie8 stond de chat al naast het scherm. Vanmorgen moest ik f5 doen en sindsdien is het diepe kut!Ik krijg nu de ene na de andere foutmelding en gaan streams!
Nouja ze hadden ook gewoon overal vanaf kunnen blijvenquote:Op dinsdag 3 november 2009 18:08 schreef Jian het volgende:
[..]
Zit nog op m'n werk met XP en Firefox, niks geen last
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |