Cool, thanks!quote:Op donderdag 25 februari 2010 20:06 schreef EvilMarc het volgende:
Chromed Bird is wel hemel trouwens, voor de twitter gebruikers![]()
https://chrome.google.com(...)bjlphpgpiimidegddhic
ANWB Routeplannerquote:Op zondag 28 februari 2010 12:05 schreef cptmarco het volgende:
welke heb je gemaakt dan...? tips voor handige extensies zijn nooit weg...
Geen oplossing.. maar F3 is makkelijker dan ctrl + fquote:Op maandag 1 maart 2010 13:18 schreef Paul het volgende:
Blijf het irritant vinden dat de balk van ctrl f niet gewoon blijft staan.
Gebruik ctrl f vaak op fok
Maar nu moet je per pagina steeds weer ctrl f indrukken, bij firefox en IE hoeft dat niet ..
Iemand een oplossing?
als je toch bezig bent... kun je ook een FTP dingetje maken???quote:Op zondag 28 februari 2010 15:32 schreef Spike1506 het volgende:
Verder ben ik nog een extensie aan het maken die ik in de loop van de week af wil hebben. Hiervan zeg ik de naam nog niet om anderen niet op ideeën te brengen
quote:Op maandag 1 maart 2010 13:23 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Geen oplossing.. maar F3 is makkelijker dan ctrl + f
flitsmeldinkje?quote:Op zondag 28 februari 2010 15:32 schreef Spike1506 het volgende:
[..]
ANWB Routeplanner
ANWB Verkeersinformatie
Buienradar
Deze drie heb ik in opdracht van desbetreffend bedrijf gemaakt in samenwerking met Google zelf. Nieuwe versies zijn al in de maak.
IRC to Mibbit
Lekker handig voor als ik even snel op IRC wil als ik op school ben.
Verder ben ik nog een extensie aan het maken die ik in de loop van de week af wil hebben. Hiervan zeg ik de naam nog niet om anderen niet op ideeën te brengen
Via een omweg is het wel waarschijnlijk wel mogelijk maar niet echt praktisch (daarvoor zijn de extensies te gelimiteerd). Misschien dat als ik een keer tijd teveel heb er wel eens naar kan gaan kijken, mits niet iemand anders al eerder komt met zoiets.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:23 schreef cptmarco het volgende:
[..]
als je toch bezig bent... kun je ook een FTP dingetje maken???
alla https://addons.mozilla.org/nl/firefox/addon/684
Als je een goede site weet die deze informatie aanbiedt en eventueel ook nog een API heeft wil ik, als ik er tijd voor heb, wel eens kijken wat ik kan doen (mits ik tijd ervoor heb).quote:
http://www.flitsservice.nl/quote:Op maandag 1 maart 2010 13:51 schreef Spike1506 het volgende:
Als je een goede site weet die deze informatie aanbiedt en eventueel ook nog een API heeft wil ik, als ik er tijd voor heb, wel eens kijken wat ik kan doen (mits ik tijd ervoor heb).
quote:Op maandag 1 maart 2010 16:26 schreef waternet het volgende:
Een van de opvallendste problemen met Chrome is dat niet alle softwarepakketten ervoor zijn ontworpen, en hij functioneert op z'n beurt dan ook niet goed met alle draaiende programma's of openstaande sites.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |