Is dit nou echt serieus?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:29 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Welnee, man ik vraag het aan de fotograaf, ik gooi mezelf op hotornot, ik probeer deze site, omdat 85% van de mannen afgekeurd worden, ik rommel maar wat aan...
Ik struikelde enkel per ongeluk tussen al die experimentjes even over hoe dom het is dat zo'n site bestaansrecht heeft. Ik vind het namelijk pure discriminatie.
Dat HAD ik dus al gedaan, maar als je niet helemaal wereldvreemd bent, snap je dat je jezelf wat probeert op te zekeren voordat je die auditie hebt, vandaar al dat soort sites, en deze viel me (in negatieve zin dus) op, omdat ik het echt te debiel voor woorden vind dat een betaalsite eisen aan hun betalers durft te stellen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:12 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Is dit nou echt serieus?
Gast, een fotograaf/hotornot en déze site kunnen jou niet vertellen of je centen kan verdienen met modellenwerk.
Meld je aan bij een aantal goeie bureaus, stuur daar foto's heen. DIE kunnen je vertellen of je als model aan de slag kunt.
Aha. En, aangenomen bij een modellenbureau?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:04 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Dat HAD ik dus al gedaan, maar als je niet helemaal wereldvreemd bent, snap je dat je jezelf wat probeert op te zekeren voordat je die auditie hebt, vandaar al dat soort sites, en deze viel me (in negatieve zin dus) op, omdat ik het echt te debiel voor woorden vind dat een betaalsite eisen aan hun betalers durft te stellen.
Dus uiteraard trap ik er niet in, maar het is dus gewoon een feit dat ze 85% van de mannen durven af te wijzen om 19,95 te betalen per maand!!
Net alsof je jasje niet goed genoeg is om het casino in te mogen, terwijl ze weten dat ze geld aan je gaan verdienen!
Omgekeerde doorgeslagen wereld...
Dat weet ik over 2 weken pas, vandaar dit soort onderzoekjes. Maar het gaat dus niet over of ik dan wel of niet aangenomen word, maar over hoe idioot de wereld of iig Nederland wel niet is dat dit soort sites bestaan, en mensen zich nog vereerd voelen om dat asociaal hoge bedrag te gaan betalen ook...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:08 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Aha. En, aangenomen bij een modellenbureau?
Dat snapte ik zelf ook nog wel, maar was gewoon even benieuwd.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:16 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Dat weet ik over 2 weken pas, vandaar dit soort onderzoekjes. Maar het gaat dus niet over of ik dan wel of niet aangenomen word, maar over hoe idioot de wereld of iig Nederland wel niet is dat dit soort sites bestaan, en mensen zich nog vereerd voelen om dat asociaal hoge bedrag te gaan betalen ook...
Models Inc.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:21 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Dat snapte ik zelf ook nog wel, maar was gewoon even benieuwd.
Van welk bureau hoor je het over 2 weken?![]()
http://www.modelsinc.nl/?show_portfolio&int_id=77057&t=2&type=2quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:26 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Models Inc.
Maar dat heeft nog steeds niets met het idiote concept van deze site te maken.
Vind je het dan niet een heel klein beetje storend dat er genoeg mensen bestaan die zo'n site bestaansrecht geven?
Juist, dat is de enige waarheid: als mensen ervoor willen betalen heeft die toko kennelijk bestaansrecht, en als er te weinig mensen voor willen betalen verdwijnt dat bedrijfje vanzelf wel weer.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:51 schreef VeerEli het volgende:
En om ontopic te blijven.
Ja is inderdaad domme shit, aan de andere kant, mensen zijn zelf zo achterlijk om voor zoiets te betalen, toch?
(Ik wil niet lullig zijn, maar je snapt wel dat jonge meisjes iets vaker reageren dan 30+ mannen op dat soort sites, dus jij heb uiteraard iets meer concurrentie, niets ten nadele van jou verder....quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:51 schreef VeerEli het volgende:
[..]
http://www.modelsinc.nl/?show_portfolio&int_id=77057&t=2&type=2
Models inc is één van de bureaus waar ik bij sta al even, (ik hoorde trouwens meteen dat ik was aangenomen) volgens mij niet zo'n geweldig bureau, hoor er nooit wat van
En om ontopic te blijven.
Ja is inderdaad domme shit, aan de andere kant, mensen zijn zelf zo achterlijk om voor zoiets te betalen, toch?
Dat zou betekenen dat IK degene zou moeten zijn die pas na 2 weken MISSCHIEN zou worden aangenomen, en jij juist meteen. Immers, 30+ mannen hebben ze dan harder nodig!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:57 schreef Lamon. het volgende:
[..]
(Ik wil niet lullig zijn, maar je snapt wel dat jonge meisjes iets vaker reageren dan 30+ mannen op dat soort sites, dus jij heb uiteraard iets meer concurrentie, niets ten nadele van jou verder....)
Maar idd, het gaat om die kutsite, met zo'n debiel concept. Mensen zo hersenspoelen dat ze zich vereerd voelen dat ze mogen betalen...zorgelijk op zijn minst.
Jaja, want model zijn is ook ZO cool en bijzonder en echt iets om over op te scheppenquote:
Het is ook een combinatie van bestaansrecht van het bedrijf en de teloorgang van de normen en gedachtegang bij de gemiddelde Nederlander.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:56 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Juist, dat is de enige waarheid: als mensen ervoor willen betalen heeft die toko kennelijk bestaansrecht, en als er te weinig mensen voor willen betalen verdwijnt dat bedrijfje vanzelf wel weer.
Maar ik heb mijn auditie pas over 2 weken, dus ik heb nog geen idee hoelang het daarna duurt voordat ze me wel of niet aannemen en of ik dan ook echt opdrachten krijg....quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:00 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat IK degene zou moeten zijn die pas na 2 weken MISSCHIEN zou worden aangenomen, en jij juist meteen. Immers, 30+ mannen hebben ze dan harder nodig!
Als jij daar nog werkelijk van opkijkt, nee sterker: van schrikt, dan vind ik het niet vreemd dat jij nog weleens als wereldvreemd wordt gezien.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:04 schreef Lamon. het volgende:
Ik snap ook wel dat je alle schuld niet enkel bij die Dave nogwat kan leggen, maar hij boort blijkbaar een markt aan die daadwerkelijk bestaat en dat is wel iets om serieus van te schrikken.
Is het dan zo erg om ipv extreem sceptisch over alles, nog wel eens oprecht verbaasd te zijn?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:09 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Als jij daar nog werkelijk van opkijkt, nee sterker: van schrikt, dan vind ik het niet vreemd dat jij nog weleens als wereldvreemd wordt gezien.
Helemaal niet erg, zelfs wel bewonderenswaardig. Maar het valt wel op.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:12 schreef Lamon. het volgende:
Is het dan zo erg om ipv extreem sceptisch over alles, nog wel eens oprecht verbaasd te zijn?
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:46 schreef Shoombak het volgende:
dus dit wijf gaat even bepalen of jij mooi genoeg bent
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |