Ach, Colmschate is voor zover ik weet gewoon een woonwijk (niet echt spannend ofzo). Heeten, das pas een gatquote:
Waarom ging je daar heen dan ?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:56 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Ach, Colmschate is voor zover ik weet gewoon een woonwijk (niet echt spannend ofzo). Heeten, das pas een gatGingen we ook vanaf Heeten met zo'n regiotaxi naar Deventer 's avonds (goedkoop enzo). Die boeren! Dat dat kan in Nederland!
Texel ben ik ook geweest, verder nog in Leeuwarden maar verder ben ik in Nederland nooit boven Emmen geweestquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:55 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Niet echt. Den Haag / omgeving LeidenGroningen ben ik nog nooit geweest. Sterker, ik ben ook echt nog NOOIT noordelijker geweest dan Texel
Ouders van een vriend van me hebben daar een tweede huis, dus daar gingen we een weekend heen. We waren toen nog te jong om een rijbewijs te hebben, dus ja, dan maar met de taxiquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:57 schreef Chai het volgende:
[..]
Waarom ging je daar heen dan ?![]()
Kon je ze wel verstaan.
Bwehehequote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:58 schreef Smart_ass het volgende:
Ik vind dit zo'n geweldige reclame he.
Ook in het buitenland ben ik nog niet noordelijker geweestquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:59 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Texel ben ik ook geweest, verder nog in Leeuwarden maar verder ben ik in Nederland nooit boven Emmen geweest
Wel in het buitenland (Canada, zweden)
Omgeving leiden ben ik maandag
Met een bezoek aan de TU delft en daarna het centrum in en eventueel naar rotterdam/leiden/den haagquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:01 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Ook in het buitenland ben ik nog niet noordelijker geweest![]()
En waarmee kom je deze hoek desch landes verblijden?
Whehe.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:00 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Ouders van een vriend van me hebben daar een tweede huis, dus daar gingen we een weekend heen. We waren toen nog te jong om een rijbewijs te hebben, dus ja, dan maar met de taxi
Moeilijk. Ze deden wel pogingen om het wat begrijpelijker te maken voor ons, maar het werd niet echt veel geloof ik. Het wil ook niet echt helpen dat we van tevoren genoeg gedronken hadden
Ah, de TU. Is er weer een open dag oid? Je gaat zeker shoppen daar daarna?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:02 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Met een bezoek aan de TU delft en daarna het centrum in en eventueel naar rotterdam/leiden/den haag
Yep, eigenlijk zouden we gisteren gaan (want dan konden we 's avonds ook nog van alles gaan doen) maarja, mijn vrienden die mee gaan kunnen alleen maandag.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:05 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Ah, de TU. Is er weer een open dag oid? Je gaat zeker shoppen daar daarna?
Ga je nog specifiek voor een bepaalde studie kijken of gewoon algemeen?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:10 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Yep, eigenlijk zouden we gisteren gaan (want dan konden we 's avonds ook nog van alles gaan doen) maarja, mijn vrienden die mee gaan kunnen alleen maandag.
En nee, we gaan daarna niet shoppenGewoon ergens een biertje drinken en chillen
Welk jaar zit je nu?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:10 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Yep, eigenlijk zouden we gisteren gaan (want dan konden we 's avonds ook nog van alles gaan doen) maarja, mijn vrienden die mee gaan kunnen alleen maandag.
En nee, we gaan daarna niet shoppenGewoon ergens een biertje drinken en chillen
Naja, vorig jaar zijn we gewoon naar het centrum van delft gelopenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:13 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Ga je nog specifiek voor een bepaalde studie kijken of gewoon algemeen?
Ah, tsja dan heb je genoeg keus omdat je sowieso met het OV moet om vanaf de TU ergens te komen.
Gymnasium 1 -> 2 -> 2 -> 3 -> Vwo 4 -> 5 -> 5quote:
Hoeveel jaar vwo moet je nog, voordat je naar de uni kan?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:20 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Gymnasium 1 -> 2 -> 2 -> 3 -> Vwo 4 -> 5 -> 5![]()
![]()
![]()
Nu dus 5vwo afronden en dan nog 6vwo maar ik heb het momenteel echt even helemaal gehad met schoolquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hoeveel ja vwo moet je nog, voordat je naar de uni kan?
Lopen? Je had er zin inquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:20 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Naja, vorig jaar zijn we gewoon naar het centrum van delft gelopen
Vorig jaar heb ik gekeken bij werktuigbouw, technische bestuurskunde en industrieel ontwerpen. Dit jaar wil ik sowieso weer bij werktuigbouwkunde kijken aangezien dat allemaal erg leuk klonk vorig jaar.
De presentaties van de andere 2 opleidingen vielen nogal tegen en aangezien er verder weinig bachelors op de TU zijn, die mij aanspreken, houd ik het denk ik gewoon bij werktuigbouw dit jaar
Valt best mee toch? 2/3km hoogstens.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:23 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Lopen? Je had er zin in
Ah ja, dat zijn precies allemaal studies waarvan ik niemand ken
Op zich, maar toch, ik was met het OV gegaan.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:30 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Valt best mee toch? 2/3km hoogstens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |