Met dit natte weer stinken ze altijd zoquote:Op maandag 2 november 2009 15:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Jakkes. Word je bijna nog gedwongen om contact te maken met je mede-reizigers.
Ben je gekquote:Op maandag 2 november 2009 15:41 schreef golfer het volgende:
Jakkes. Word je bijna nog gedwongen om contact te maken met je mede-reizigers.
heb altijd zo hekel aan als mensen tegen me lullen in de trein als ik daar geen zin in heb. ben inmiddels zo bijdehand te zeggen dat ik geen zin heb om te kletsen.quote:Op maandag 2 november 2009 15:47 schreef Bloes het volgende:
[..]
Ben je gekHeb je eindelijk tijd om je boek uit te lezen
Ik zit meestal na mijn werk in de trein, en dan wil ik gewoon russsssquote:Op maandag 2 november 2009 15:52 schreef SeaOfLove het volgende:
heb altijd zo hekel aan als mensen tegen me lullen in de trein als ik daar geen zin in heb. ben inmiddels zo bijdehand te zeggen dat ik geen zin heb om te kletsen.
De blauwe toch, neem ik aan?quote:
Onderste helft blauw jaquote:Op maandag 2 november 2009 16:23 schreef golfer het volgende:
De blauwe toch, neem ik aan?
Van harte gefeliciteerd!![]()
Mevrouw bachelor Leintjeuh moet ik nu dus tegen U zeggen.quote:
Koptelefoon op/in doenquote:Op maandag 2 november 2009 15:52 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
heb altijd zo hekel aan als mensen tegen me lullen in de trein als ik daar geen zin in heb. ben inmiddels zo bijdehand te zeggen dat ik geen zin heb om te kletsen.
quote:
Wat/wie is pokkie?quote:Op maandag 2 november 2009 16:44 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
dat doe ik tegenwoordig sinds ik een voor mij erg luxe foon heb. alleen hoef ik nu niet meer met trein echt want pokkie foetsie, vriendje foetsie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |