Mwah iemand verkapt betichten van huiselijk geweld.. da's ook echt stenen gooienquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 18:50 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Ja ging het maar om je mening geven hierover. Ik zie alleen veel stenen gooien. En niet alleen naar Huub maar juist ook naar fokusers. Dus hé, sta niet verbaasd als er dan eens een steentje teruggegooid wordt.
Ik ben verantwoordlijk voor wat ik schrijf, maar niet voor wat jij begrijptquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 18:52 schreef versabommie het volgende:
[..]
Mwah iemand verkapt betichten van huiselijk geweld.. da's ook echt stenen gooienHou jezelf voor de gek!
ach wie weet laat ik het toetsen.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 18:59 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Ik ben verantwoordlijk voor wat ik schrijf, maar niet voor wat jij begrijpt
Heejj... HuubsBlog plat en nu hier? Die lafbek de pleitterik gemaakt onder de iéts te hete schijnwerpertjes??quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 18:59 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Ik ben verantwoordlijk voor wat ik schrijf, maar niet voor wat jij begrijpt
Gewoon een gemis voor de interwebs!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 19:26 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Heejj... HuubsBlog plat en nu hier? Die lafbek de pleitterik gemaakt onder de iéts te hete schijnwerpertjes??
Dooie Mussen zat op InterShit.....quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:43 schreef versabommie het volgende:
En voor de mensen die gewoon nog geen afscheid kunnen nemen :
Hier nog 1 keer het laatste blogje met comments! ( en nee dit is geen fake link!)
nah klik maar eens op die link die ik meegafquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dooie Mussen zat op InterShit.....![]()
Not Found
The requested document was not found on this server.
--------------------------------------------------------------------------------
Web Server at huubenjaap.nl
Tja.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:43 schreef versabommie het volgende:
En voor de mensen die gewoon nog geen afscheid kunnen nemen :
Hier nog 1 keer het laatste blogje met comments! ( en nee dit is geen fake link!)
tja lastige tijden, onze scheiding is onze scheiding en die is prive. Daarnaast vind ik het ook niet wenselijk om allerlei verhalen naar buiten te brengen ivm onze prachtige dochter Sophie. Wiquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:43 schreef versabommie het volgende:
En voor de mensen die gewoon nog geen afscheid kunnen nemen :
Hier nog 1 keer het laatste blogje met comments! ( en nee dit is geen fake link!)
* versabommie veegt koffie van toetsenbordquote:
Toch grappig dat mensen uitspraken en/of gedrag op internet zo serieus nemen. Als ik aan een kopje thee zit en schrijf dat ik maar een borrel neem, moet ik dat in mijn post wel laten blijken. Als iemand in een RLS appelsap drinkt en dat voor cognac verslijt, zich daarnaar gedraagt, is het een alcoholist. Als iemand in een RLS liegt met als doel een spel te winnen is het een notoire leugenaar. Als in een RLS iemand constant getrickert wordt om er maar zoveel mogelijk agressieviteit uit te krijgen (die iedereen in zich heeft) is het een agressieve vrouwenmishandelaar. En ga zo maar door.Niets is wat het lijkt. En zeker niet in de virtuele wereld. Maar hé ga vooral door met het oordelen en veroordelen van mensen die je niet kent in RL........@Huub Wat denk je, is je visie, over de Vlemmix tv plannen? Of wil je daar niets over kwijt?
Quote Door: Sunny16947 | op: 2009-10-19 | om: 17:37
Wat bied je om wéér in die Beerput te stappen?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:47 schreef versabommie het volgende:
[..]
nah klik maar eens op die link die ik meegaf
Ohw man ik zit me kapot te lachen hier... Tis dat ik monogaam ben anders had ik Google ten huwelijk gevraagd!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:49 schreef Jian het volgende:
[..]
tja lastige tijden, onze scheiding is onze scheiding en die is prive. Daarnaast vind ik het ook niet wenselijk om allerlei verhalen naar buiten te brengen ivm onze prachtige dochter Sophie. Wi
Die openings statement van z'n laatste blog begrijp ik nu wel veel beter
Hij begon zélf met oeverloze baby-info!!!!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:49 schreef Jian het volgende:
[..]
tja lastige tijden, onze scheiding is onze scheiding en die is prive. Daarnaast vind ik het ook niet wenselijk om allerlei verhalen naar buiten te brengen ivm onze prachtige dochter Sophie. Wi
Die openings statement van z'n laatste blog begrijp ik nu wel veel beter
Ja alleen waar haal je elke week een nieuwe therapeut vandaan?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:53 schreef Jian het volgende:
Ik weet nog wel een leuke voor Studio Vlemmix: De therapeutische sessies van Huub live op stream, wedden dat we daar heel veel lol aan zouden beleven
Gewoon elke week een andere Fokker, maakt het uit, je komt toch niet meer aan het woord als die Laaf eenmaal begint met blatenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:53 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja alleen waar haal je elke week een nieuwe therapeut vandaan?
De JaapWals? Verplettert ál Uw problemen nog vóór U weet dat U ze had.....quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:53 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja alleen waar haal je elke week een nieuwe therapeut vandaan?
Nou als vrouw zijnde brul je waarschijnijk auw auw tussendoorquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:55 schreef Jian het volgende:
[..]
Gewoon elke week een andere Fokker, maakt het uit, je komt toch niet meer aan het woord als die Laaf eenmaal begint met blaten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |