Hehequote:Op zondag 1 november 2009 10:40 schreef krioro het volgende:
Oh, te laat. Maar dat ken ik niet en ik ga het ook niet luisteren dus gaat het niet in mijn hoofd! HA!
Dat vond ik ook!quote:
Mag ik je aanraken?quote:Op zondag 1 november 2009 10:41 schreef krioro het volgende:
Madelon van dat K2 zoekt K3 woonde vroeger trouwens 3 huizen van mij vandaan. Stoer hè.
Doe het niet. Trek die dag gewoon door joh, dan heb je veel meer aan je zondag. Om 12.30 Ajax-Feyenoord bijvoorbeeld!quote:Op zondag 1 november 2009 10:46 schreef krioro het volgende:
Whehehe garpje. Nu ga ik denk ik toch even mijn bed dekken en zo.
quote:Op zondag 1 november 2009 10:15 schreef PierreTT het volgende:
[..]
6.45 opstaan, 7.30 werken8.00 zwemles van de middelste Het is niet anders
Stom grapje!quote:Op zondag 1 november 2009 10:46 schreef krioro het volgende:
Whehehe garpje. Nu ga ik denk ik toch even mijn bed dekken en zo.
Of schaatsenquote:Op zondag 1 november 2009 10:51 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Doe het niet. Trek die dag gewoon door joh, dan heb je veel meer aan je zondag. Om 12.30 Ajax-Feyenoord bijvoorbeeld!
Ik heb binnenkort ook de inentingquote:Op zondag 1 november 2009 11:51 schreef automatic_ het volgende:
Ik hoorde net dat op een onderdeel van mijn werk de Mexicaanse Griep is uitgebroken. Gelukkig in een andere plaats, maar veel personeel "hobbelt" van de ene locatie naar de andere. Ik ben benieuwd wanneer het bij ons komt
Bij ons staat het nog ter discussie, omdat wij volgende één wel onder "zorg" vallen en volgens een ander onder iets anders. Ben benieuwdquote:
Tja, wij vallen sowieso onder zorg, en dan ook nog eens frequent in aanraking met de risicogroep... dan ben je het toch wel een beetje verplicht om het te doen hequote:Op zondag 1 november 2009 11:56 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Bij ons staat het nog ter discussie, omdat wij volgende één wel onder "zorg" vallen en volgens een ander onder iets anders. Ben benieuwd
Ja inderdaadquote:Op zondag 1 november 2009 11:59 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Tja, wij vallen sowieso onder zorg, en dan ook nog eens frequent in aanraking met de risicogroep... dan ben je het toch wel een beetje verplicht om het te doen he
Mja, ik doe het ook meer omdat ik met die risicogroep ik aanraking kom. Ik heb nooit griep, ben verder nooit ziek, dus voor mezelf doe ik het nietquote:Op zondag 1 november 2009 12:00 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja inderdaadMaar goed; als kinderen straks ook ingeënt worden, dan denk ik dat wij ook wel moeten/mogen.
Ik zie het allemaal wel, haha.
Maar het is nog wel je eigen keuze?quote:Op zondag 1 november 2009 12:02 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Mja, ik doe het ook meer omdat ik met die risicogroep ik aanraking kom. Ik heb nooit griep, ben verder nooit ziek, dus voor mezelf doe ik het niet
Ja, het is niet verplicht hier. Het wordt aangeraden, maar als je het niet wil dan hoeft het nietquote:Op zondag 1 november 2009 12:05 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Maar het is nog wel je eigen keuze?
Tja, dat ben ik wel met je eens, maar er zijn vast mensen die het niet doen...quote:Op zondag 1 november 2009 12:06 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ja, het is niet verplicht hier. Het wordt aangeraden, maar als je het niet wil dan hoeft het nietMaar ik vind het opzich wel een morele verplichting, dat het virus niet via een gezond iemand zoals ik overgedragen wordt op een kwestbaar iemand zoals een bejaarde
Goed zo!quote:Op zondag 1 november 2009 12:06 schreef Crazy-M het volgende:
iets met veel bier en zeer gezellige avond.
nu kater ...
was echt weer een super feest
Ja inderdaad, ook omdat ze geen zin hebben in een inentingquote:Op zondag 1 november 2009 12:08 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Tja, dat ben ik wel met je eens, maar er zijn vast mensen die het niet doen...
Mja, is ook zo. Ik ben ook een watje/zeikerd, maar dat zou ik dan toch wel doen.quote:Op zondag 1 november 2009 12:11 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ja inderdaad, ook omdat ze geen zin hebben in een inentingDoe niet zo moeilijk, je teen stoten doet meer pijn
quote:Op zondag 1 november 2009 12:11 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Mja, is ook zo. Ik ben ook een watje/zeikerd, maar dat zou ik dan toch wel doen.
Nu durf ik niet meerquote:Op zondag 1 november 2009 12:13 schreef PierreTT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het is dan ook wel zo'n naald! Mwoehahahaha!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |