Voor ieder gebied heeft een fractie een woordvoerder. Dat is dan ook de beoogd specialist. Het is inderdaad gelukkig nooit zo dat iedereen naar die microfoon kan grijpen. Alhoewel dat wel weer fraaie streams zou opleveren.quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
godzijdank, je moet er toch niet aan denken dat ieder kamerlid elke dwarszittende scheet nu voor de microfoon zou mogen brengen
Omdat je onder een "ja" of "nee" niet meer uit kunt door met je kont te draaien...quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:44 schreef KRIBBET het volgende:
Waarom kan JP of Bos niet gewoon een vraag met ja of nee beantwoorden?
En dat is juist het probleem.quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Omdat je onder een "ja" of "nee" niet meer uit kunt door met je kont te draaien...
Als je er een hoop wollig omheengelul ingooit is het echter geen probleem er onderuit te komen
Nou, daarom geven ze dus geen ja/nee antwoorden.quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:53 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
En dat is juist het probleem.
Aan Jp: sta je nog helemaal achter het besluit om Irak binnen te vallen? Ja /Nee
Heb je de kamer volledig ingelicht: Ja /Nee
Klopt de inhoud van de eerste brief? Ja / Nee
Enz. Met een uurtje klaar, JP werkeloos naar huis, champagne open.
Je moet toch goddomme ook wel zo gereformeerd zijn om zo hypocriet te kunnen zijn hè; je willen bemoeien met de opvoeding van de kinderen, maar wel pushen dat al die moeders ook aan het werk gaan...quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:55 schreef Teun_ZHV het volgende:
De man die bij iedereen achter de voordeur wil kijken als het over opvoeden van kinderen gaat. Hij heet Rouvoet, hou 'm in de gaten, hij deugt half en half.
[ afbeelding ]
De steun van de PvdA hebben ze niet echt... misschien wel die van de PvdA leden in het kabinet, maar niet die van de leden in de kamer, dan zou het nog wel eens op het randje kunnen zijn als er een stemming komt.quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:59 schreef Robbiej het volgende:
Weet je wat nog het ergste is.. Als de Coalitie vind dat ze goed bezig zijn kan dit kabinet gewoon niet vallen.. Was toch voorheen ook? Alle oppositiepartijen stelden een motie voor en werd alsnog verworpen..
Of ligt dit met een motie van wantrouwen anders? Als die er uberhaubt gaat komen natuurlijk.
Draaien en maar draaien totdat je er misselijk van wordtquote:Op donderdag 14 januari 2010 01:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, daarom geven ze dus geen ja/nee antwoorden.
En wachtgeld natuurlijk hè.....
quote:Op donderdag 14 januari 2010 01:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je moet toch goddomme ook wel zo gereformeerd zijn om zo hypocriet te kunnen zijn hè; je willen bemoeien met de opvoeding van kinderen, maar wel pushen dat al die moeders of vaders ook aan het werk gaan...
Hebben ze geen tijd meer om hun kinderen op te voeden.
Maar niet op tv (heb geen digiquote:Op donderdag 14 januari 2010 01:58 schreef Teun_ZHV het volgende:
En over tien minuten verder![]()
![]()
![]()
Waar is Coos, in slaap geflikkerd inmiddels?
Ja, en Pechtold wil tegelijkertijd graag de grenzen open zodat iedereen van buiten hier ook nog kan komen werken. Bedenk dus goed (als je hem gaat stemmen) wat dat betekend voor de samenleving.quote:Op donderdag 14 januari 2010 02:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, was dat het maar, maar het is geen OF.... het is EN
De kans dat ik op een man stem is sowieso vrij klein.... en geschikte vrouwen hebben ze geloof ik niet echt.quote:Op donderdag 14 januari 2010 02:07 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ja, en Pechtold wil tegelijkertijd graag de grenzen open zodat iedereen van buiten hier ook nog kan komen werken. Bedenk dus goed (als je hem gaat stemmen) wat dat betekend voor de samenleving.
Ik hoorde het ook ja.. Wat is dat voor flauwekul?quote:Op donderdag 14 januari 2010 02:11 schreef Teun_ZHV het volgende:
wtf, de uitzending afgelopen aldus de voorzitter?
"En....u kunt nu gewoon ontspannen?"
Is ze van de pot gerukt of zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |