Hij heeft wel meer rudiaanse trekjesquote:Op zondag 22 november 2009 23:19 schreef Cerbie het volgende:
Bankfurt hangt al wat langer rond in WFL/W&T, ik denk dat hij net zo min een trol is als rudeonline![]()
Patenteren die shit voor die prof ermee aan de haal gaat.quote:Op maandag 23 november 2009 12:28 schreef ATuin-hek het volgende:
Ik hoorde vanmorgen dat een professor van een Amerikaanse universiteit geinteresseerd is in mijn werk. Dus bij deze vast vaarwel voor als ik in een groots NWO complot verdwijn
Gefeliciteerd ATuin-hek.quote:Op maandag 23 november 2009 12:28 schreef ATuin-hek het volgende:
Ik hoorde vanmorgen dat een professor van een Amerikaanse universiteit geinteresseerd is in mijn werk. Dus bij deze vast vaarwel voor als ik in een groots NWO complot verdwijn
Gedeeltelijk wel. Maar hij vertelt zelf een hoop bullshit naast zijn politieke visie.quote:Op zondag 22 november 2009 17:46 schreef Terecht het volgende:
[..]
Je hangt ook niet meer Jones' politieke visie aan zie ik?
Ik kan me niet voorstellen dat hij een libertijn is, dan zou hij toch de strapatsen van the powers that be juist moeten goedkeuren? Of hij meent het allemaal niet serieus, wat op zich wel een ultieme libertijnse strategie is om voor jezelf te zorgen. Het zou zomaar kunnen, hij gedraagt zich er glibberig en theatraal genoeg voor in mijn ogen.quote:Op maandag 23 november 2009 19:00 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Gedeeltelijk wel. Maar hij vertelt zelf een hoop bullshit naast zijn politieke visie.
In feite is het een libertijn met een rijke fantasie.
Thxquote:Op maandag 23 november 2009 18:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gefeliciteerd ATuin-hek.
Geweldig!
Ik moest meteen aan een aantal veelgebruikte argumentaties in BNW denken toen ik het op de radio hoordequote:Bijleveld noemt de folder smakeloos, onder meer vanwege de associaties met de Holocaust die de folder zou kunnen oproepen.
Niveautje van de staatssecretaris.quote:Op dinsdag 24 november 2009 18:00 schreef Cerbie het volgende:
http://www.trouw.nl/nieuw(...)tatoeagefolder_.html
[..]
Ik moest meteen aan een aantal veelgebruikte argumentaties in BNW denken toen ik het op de radio hoorde
http://www.volkskrant.nl/(...)ij_weekblad_Elsevierquote:Boekestijn wordt columnist bij weekblad Elsevier
AMSTERDAM - Arend Jan Boekestijn, die vorige week opstapte als Tweede Kamerlid voor de VVD, wordt columnist voor het weekblad Elsevier.
Dat meldt de website van het weekblad. Boekestijn, wiens eerste bijdrage in januari 2010 zal verschijnen, zal schrijven over buitenlands beleid, defensie-aangelegenheden en ontwikkelingssamenwerking. Hij volgt daarmee Derk Jan Eppink op, die is gekozen in het Europees Parlement.
Boekestijn legde vorige week zijn functie als Kamerlid neer omdat hij aan RTL Nieuws vertelde wat er in een vertrouwelijk gesprek tussen koningin Beatrix en Kamerleden aan bod was gekomen.
Dat gesprek was het eerste sinds tien jaar, omdat Kamerleden in 1999 al tegen de Volkskrant uit de school klapten – een doodzonde, omdat staatsrechtelijk het kabinet aanspreekbaar is op wat leden van het koningshuis in het openbaar zeggen. Hierop werden de ontmoetingen met de koningin gestaakt.
Wel, laat ons niet langer in het ongewisse. Vul de leegte die jij zo priemend bij ons hebt geschapen.quote:Op woensdag 25 november 2009 14:55 schreef mediaconsument het volgende:
Raar trouwens dat ik hier nog niks heb gelezen over V.
Dat is de nieuwe hitserie over reptilians, ruimteschepen, vaccins, conspiracies, infiltratie en niet te vergeten, verzet!quote:Op woensdag 25 november 2009 17:36 schreef Terecht het volgende:
[..]
Wel, laat ons niet langer in het ongewisse. Vul de leegte die jij zo priemend bij ons hebt geschapen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |