Hoe oud ben jij dan?quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
In mijn tijd hadden we niet eens video of computer.
Ik weet nog dat aantal jaar later, was toen een jaar of 12, een vriend van mij internet had. Wow, dat was nog eens wat hoor!quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
In mijn tijd hadden we niet eens video of computer.
Ik ben geboren in de strengste winter van de eeuw. Reinier Paping won de elfstedentocht.quote:
Ik kocht mijn eerste PC in 2000. De man die hem installeerde ging weg en zette hem uit.quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:24 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ik weet nog dat aantal jaar later, was toen een jaar of 12, een vriend van mij internet had. Wow, dat was nog eens wat hoor!
Hier ook 2000, of 99, uren gebruikshandleidingen gelezen maar kwam er echt niet uit. Internet kwam er later op maar moest eerst maar leren hoe dat werkt.. Nu ik eraan denkt, ik was in die tijd net zo onwetend als de ouderen van nu, thank god for the internet!quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik kocht mijn eerste PC in 2000. De man die hem installeerde ging weg en zette hem uit.
Ik wist mijn god niet hoe ik hem weer aan moest zetten. Dacht als ik op het verkeerde knopje klik doet ie het nooit meer. Heb maar een vriend gebeld toen.
Tering, ik dacht dat ik oud was.quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben geboren in de strengste winter van de eeuw. Reinier Paping won de elfstedentocht.
Ik ook niet als mijn neefje in groep 5 zit wil ik het omrekenen naar de klas.quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:58 schreef fs180 het volgende:
Dat groepen snap ik tot de dag van vandaag niet..
Dit bedoelde ikquote:Op woensdag 4 november 2009 00:10 schreef KrentebolHooft het volgende:
Wat is er moeilijk aan groepen![]()
Je begint in groep 1 als je 4 bent. Groep 1 en 2 zijn de kleuterklassen. Vanaf groep 3 begin je met leren (6 jaar oud = klas 1) tot en met groep 8...
Heheh, op mijn eerste computer stond Windows 98. Op een gegeven moment was er een fatale error en aangezien ik niet wist hoe ik ooit weer mijn computer werkend zou krijgen (harde schijven? nooit van gehoord) kocht ik maar meteen Windows XP. Helaas was ik nog niet zo`n pro in het begrijpen van engelse technische taal, dus na veel willekeurig geklik en gevloek had ik uiteindelijk Windows XP naast Windows 98 op de computer kunnen krijgen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik kocht mijn eerste PC in 2000. De man die hem installeerde ging weg en zette hem uit.
Ik wist mijn god niet hoe ik hem weer aan moest zetten. Dacht als ik op het verkeerde knopje klik doet ie het nooit meer. Heb maar een vriend gebeld toen.
volvlied, prince of persia. doom 3d... noem het maar op :-Dquote:Op dinsdag 3 november 2009 20:42 schreef Keeskacheltje het volgende:
Was 3 jaar toen ik voor het eerst de pc aanraakte. Speelde het spel Prince of Persia toen.
Geweldig
Ja, maar sommige kinderen zitten drie jaar in de kleuterklas, en dan klopt het al niet meer. Kortom: te moeilijk.quote:Op woensdag 4 november 2009 00:10 schreef KrentebolHooft het volgende:
Wat is er moeilijk aan groepen![]()
Je begint in groep 1 als je 4 bent. Groep 1 en 2 zijn de kleuterklassen. Vanaf groep 3 begin je met leren (6 jaar oud = klas 1) tot en met groep 8...
Spreek voor jezelfquote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:31 schreef de_boswachter het volgende:
Wat een mooie tijd was het toch eigenlijk op de basisschool.
...
Dan doen ze een jaar over en zitten ze nog steeds in groep 2quote:Op woensdag 4 november 2009 11:14 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Ja, maar sommige kinderen zitten drie jaar in de kleuterklas, en dan klopt het al niet meer. Kortom: te moeilijk.
supaplexquote:Op woensdag 4 november 2009 09:26 schreef Vono het volgende:
[..]
volvlied, prince of persia. doom 3d... noem het maar op :-D
hoe hete dat ene spelletje dat je van die atomen moest verzamelen. zo een wannabe pacman
In welk jaar was eigenlijk het omslagpunt, waarin lagere school basisschool werd?quote:Op zondag 8 november 2009 21:34 schreef Ferdo het volgende:
Ik kwam in 1980 op de kleuterschool, zoals de eerste twee groepen van de basisschool destijds werden genoemd. Toen het basisschool werd ging ik over van de tweede klas van de lagere school naar groep vijf van de basisschool. Net zoals zovelen kregen ook wij zo'n fantastisch geel koffertje die later deels vervaardigd bleken uit cadmium en andere leuke stofjes. Die koffertjes werden bekant nog bij de chemokar (die kwam ook ongeveer in die tijd) geweigerd.
Het schooljaar 1985-'86 ging het nieuwe systeem in. Dus ja, inderdaad in 1985.quote:Op maandag 9 november 2009 16:27 schreef najazeg het volgende:
[..]
In welk jaar was eigenlijk het omslagpunt, waarin lagere school basisschool werd?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |