Ik zou niet meer reageren maar kon me niet inhouden om hier toch op in te gaan!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 21:07 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik denk wel degelijk dat het kan werken voor de korte termijn, om te scoren.
Lekker vlotjes overkomen, iemand gewoon als een persoon benaderen, maar tegelijkertijd ook als interressant voor meer, dat zijn zeker dingen die werken.
Maar ik denk dat je op de langere termijn in de problemen komt als wat je doet niet oprecht is, je kan het niet volhouden om te blijven "bluffen", dat houdt ergens op.
jij krijgt strafpunten, maar je uitstekende reactie heft dit weer op.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:34 schreef mirved het volgende:
[..]
Ik zou niet meer reageren maar kon me niet inhouden om hier toch op in te gaan!![]()
Daar heb je helemaal gelijk in! PUA = voor kortstondig interesse of je daarna ook interessant bent voor een lange relatie dat ligt helemaal aan de persoon zelf. Pua maakt je in ieder geval niet interessant long term. Het idee is dat veel mannen heel leuk zijn maar nooit de kans krijgen om dit te laten zien omdat ze zover nooit komen. Het verhaal wat je vaak hoort "waarom vallen vrouwen op eikels en niet op mij want ik ben zo aardig, grappig, etc etc" .
Of die personen ook echt zo leuk zijn dat kan ik niet bepalen. Als je op bepaalde PUA forums kijkt zie je in ieder geval dat er maar weinig mensen zijn die al jaren erop zitten. Terwijl die boards al meer dan 5jaar bestaan. Er is hoge instroom en uitstroom. Dus het lijkt me dat er wel een hoop mannen zijn die iemand gevonden hebben en daarna geen interesse meer erin steken. (of het opgegeven hebben?)
Ik ga dus even naar zo'n PUA uitleg meeting shizzle wizzle in Rotterdam zondag. Zal wel even melden wat ik er van vond, en of ik denk of het gaat werken. Als je concrete verhalen wilt hebben .quote:Op woensdag 28 oktober 2009 20:43 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
Dan hebben we al gauw weinig gespreksstof. Ik wil ervaringsverhalen, of ze nou goed of slecht zijn afgelopen!
En zoals ik het nu zie wordt het topic eerder verstierd door een stel vrouwen dan door de PUA's
Dus je gaat? Nice!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:38 schreef BeSimple het volgende:
[..]
Ik ga dus even naar zo'n PUA uitleg meeting shizzle wizzle in Rotterdam zondag. Zal wel even melden wat ik er van vond, en of ik denk of het gaat werken. Als je concrete verhalen wilt hebben .
EDIT: Waarom staat dit niet in relaties & liefde. Ik bedoel daar wordt ook altijd versier truuks gevraagd? PUA gaat alleen maar daarover?
Ben benieuwd naar je ervaringen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:38 schreef BeSimple het volgende:
[..]
Ik ga dus even naar zo'n PUA uitleg meeting shizzle wizzle in Rotterdam zondag. Zal wel even melden wat ik er van vond, en of ik denk of het gaat werken. Als je concrete verhalen wilt hebben .
EDIT: Waarom staat dit niet in relaties & liefde. Ik bedoel daar wordt ook altijd versier truuks gevraagd? PUA gaat alleen maar daarover?
Ik heb je niet gezien, of ik ben vergeten wie je wasquote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:53 schreef Crutch het volgende:
[..]
Dus je gaat? Nice!
Als ik op tijd terug ben zondag dan kom ik ook!![]()
Lachen, doe ns een gok.quote:Op zondag 1 november 2009 19:32 schreef BeSimple het volgende:
[..]
Ik heb je niet gezien, of ik ben vergeten wie je was
Was leuk om de écht ervaren PUA's eens te zien. Ikzelf ben met hun vergeleken echt een n00b, maar toch.quote:Op zondag 1 november 2009 20:34 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
Vertel jullie ervaring gozers![]()
Ben wel benieuwd naar die pua meeting
Mooi gezegd!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 21:02 schreef erodome het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens, je kan ingrijpende veranderingen in jezelf maken, het idee van dat iemand niet kan veranderen is bullshit van de eerste orde.
Ik denk meer dat het probleem in dit systeem erin ligt dat het gericht is op vrouwen versieren, op iets wat buiten jezelf ligt, mensen willen niet veranderen, maar scoren.
Als iemand bv wat teruggetrokken is en daarom geen succes heeft in de liefde dan kan uit de schulp komen ontzettend helpen, maar het moet het persoon zelf veranderen, niet alleen zijn manier van doen rond vrouwen en dan vooral rond de eerste indrukken.
Dat is te gericht, te kunstmatig, dat houdt geen stand op de langere termijn, je moet jezelf zijn voor de langere termijn, maar dat betekend niet dat je jezelf niet kan aanpassen, niet kan leren, niet kan ontplooien waardoor je kansen krijgt die er anders nooit zouden zijn.
Ik onthou al die gezichten nietquote:
Okay, dat was dus niet mijn nickname van fok!quote:Op zondag 1 november 2009 23:38 schreef BeSimple het volgende:
[..]
Ik onthou al die gezichten nieterm ik zou het dus ook echt niet weten. Omdat ik het tijdens het nicknaam rondje jou naam niet heb gehoord...
Ja ik kan echt je gezicht niet voor mij halen, die rode jongen werkte wel voor die 2 versierbureau's. En die andere gast was van de master-nightgame bureau. Dus die kan ik nog wel voor me halen.quote:Op maandag 2 november 2009 00:27 schreef Crutch het volgende:
[..]
Okay, dat was dus niet mijn nickname van fok!
Ik haat voorstelrondjes, dat je moet wachten totdat je aan de beurt bent en dan een heel verhaal in je hoofd hebt, maakt je alleen maar onnodig zenuwachtig terwijl ik dat anders nooit ben.
Anyway, ik zat dus tussen de Duitse jongen (met die rode boekjes) en die brede (oudere) gast.
Zin om te sargen?![]()
Meeting was echt komischDesalniettemin leerzaam dus je hoort mij niet klagen, maar toch.
Ik zit aardig op de goede weg voor een vaste chickquote:Op donderdag 5 november 2009 23:08 schreef Crutch het volgende:
Dit topic bloedt dood, is iedereen inmiddels voorzien?
Wat word er verstaan onder "sargen"? Het net uitgooien o.i.d.?quote:Op dinsdag 10 november 2009 15:41 schreef Joy_Division het volgende:
Kben weer vrijgezel sinds kort dus kan weer actief meedoen met 'sargen',
Versieren, jagen, hosselen etc.quote:Op dinsdag 10 november 2009 15:56 schreef Goldfoxx het volgende:
[..]
Wat word er verstaan onder "sargen"? Het net uitgooien o.i.d.?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |