be bravequote:Op woensdag 28 oktober 2009 00:59 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk dat ik vandaar maar met mijn hoofd aan de andere kant van het bed ga liggen. En ik weet niet waarom.
of eronder in plaats van erop ?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 00:59 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk dat ik vandaar maar met mijn hoofd aan de andere kant van het bed ga liggen. En ik weet niet waarom.
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:19 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
wat erg
tzijn net van die dingen uit een jehova propaganda blaadje
ze liggen altijd in me brievenbusquote:
betekend nog niet dat je ze hoeft te lezenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:27 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
ze liggen altijd in me brievenbus
het is grappig die fabeltjes van ze, en hoe ze dingen verdraaien, neem ze mee naar me werk, gaan we daar verder giechelen eroverquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:29 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
betekend nog niet dat je ze hoeft te lezen
Wij krijgen nooit foldertjesquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:31 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
het is grappig die fabeltjes van ze, en hoe ze dingen verdraaien, neem ze mee naar me werk, gaan we daar verder giechelen erover
is dat voro iets?quote:
ja dat zie ikquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:46 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
soundtrack van children of dune
je kent dune toch welquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:47 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
ja dat zie ik
wat het is verder
film, serie, kutboek
maar google was sneller
privé gaat goedquote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:08 schreef Baltar het volgende:
[..]
Wat u met ons wil delen in ieder geval
En denkt bloehoese dat hij het van jou kan winnenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:10 schreef Stroekie het volgende:
[..]
privé gaat goed
en zakelijk, och bloehoese een het in zijn domme hoofd gehaald om aan mijn stoelpoten te gaan zagen
Nou als hij oorlog wil dan zal hij het krijgen ook![]()
my way or the highway
niet alleen penis maar zeg maar alle soorten van haat en nijd, en afgustquote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:11 schreef Baltar het volgende:
[..]
En denkt bloehoese dat hij het van jou kan winnen![]()
.............
![]()
Moet ie ongesteld worden?
al 2 jaar lang,quote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:24 schreef Baltar het volgende:
that's my girl, you can do it.![]()
bloehoesee is gewaarschuwd
zit hij daar straks in de duisterste duisternis, daar waar geween is en tandengeknarsquote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:36 schreef Baltar het volgende:
Hand weghalen, zien hoe snel hij z'n zaag weglegd
Want je moet iets af hebben voor je studie? Tentamenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 08:52 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zit alweer in Utrecht. En ik ben blij als deze dag voorbij is. Eindelijk een beetje
rust
.
Waarom het wiel opnieuw uitvinden.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 09:09 schreef Tha_Erik het volgende:
Een werkstuk/essay iets. Ik ga maar eens beginnen. Met kijken of er op internet al iemand anders over geschreven heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |