abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74185355
Hai Calimero!

Klonen zou ik wel doen als ik iets persoonlijks in R&P zou zetten, maar misschien dan zelfs nog niet...ik ben dat betreft wel vrij open, maar er zijn ook niet zo gek veel mensen die weten dat ik op FOK zit en onder welke username. En als ze het wel wisten mogen ze dingen die ik in SEX ofzo zou posten wel weten, ik zeg nooit iets schokkends ofzo. Als ik ooit eens zou moeten solliciteren zou ik misschien wel m'n foto's weghalen of idd gewoon een nieuwe naam nemen.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 14:12:04 #277
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_74186500
De leerlingen die hun werk niet af hebben krijgen morgen een kruisje, begreep ik net van de docent. 3 kruisjes betekent dat ze een uur terug moeten komen na schooltijd. Dus dat ze vanochtend niet serieus gewerkt hebben is wel degelijk hun probleem.

Heb om 16 uur een afspraak met een docent, dus moet nog even hier blijven en ik ga Oeroeg lezen . Moet eigs leren voor een tentamen, maar daar heb ik geen zin in .
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 29 oktober 2009 @ 14:18:53 #278
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_74186780
Nou heb ik de hele tijd dat Calimero liedje in mn hoofd Piep piep hoi! Piep piep hoi! Caaaaaaalimeroooo!!

Lijstje dan maar

O: volkorenbroodtosti
L: twee sneetjes met ham
T: bananananananana
D: rijst met kip en prei en woksaus
T: beker melk
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_74188495
Aaahw Maria . Pootje nog steeds pijn ...

En welkom Calimero .

Over klonen: ik zou het echt vreselijk vinden als iemand irl me herkent hierin. Gelukkig is dat ook nog niet gebeurd ...
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_74189591
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 14:12 schreef Viking84 het volgende:
De leerlingen die hun werk niet af hebben krijgen morgen een kruisje, begreep ik net van de docent. 3 kruisjes betekent dat ze een uur terug moeten komen na schooltijd. Dus dat ze vanochtend niet serieus gewerkt hebben is wel degelijk hun probleem.

Heb om 16 uur een afspraak met een docent, dus moet nog even hier blijven en ik ga Oeroeg lezen . Moet eigs leren voor een tentamen, maar daar heb ik geen zin in .
Goed van die kruisjes, dan heb je een Machtsmiddel! Zonder Machtsmiddel geen Gezag

Je ziet, mijn principes van lesgeven zijn vrij primair
  donderdag 29 oktober 2009 @ 15:36:59 #281
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_74189747
Ik verveel me! .

Mja, ik ga niet dreigen met kruisjes. Wel met: voor de volgende les moet het af zijn en je ziet zelf maar hoe je dat doet (maw: als je slim bent doe je het in de les en anders is het huiswerk)
Niet meer actief op Fok!
pi_74189959
De slaapkamer is leeg! . M'n vriendje is zo sterk. . Alleen ons bed, wat kleding en wat toiletartikelen nog. Dat doen we dan zaterdagavond nog wel.

En ik ben heel blij dat ik de stomme gewoonte heb om dozen van apparaten en zo te bewaren: de tv, dvd-speler, iPodspeakerdinges en Wii kan ik zo weer in het piepschuim leggen en in de doos doen.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 15:43:21 #283
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_74189979
Haaai,
Welkom Calimero.

Kusje op je schoongewassen voetje Maria

Lijst:
O: Kom magere yoghurt met mandarijn
T: appel
T: peer
T: boterham osseworst
T: paar cherrytomaatjes
T: Cup a soup kip
L: 2 boterhammen rookvlees, stukje kerststol, kom kerriesoep
T: mandarijn
T: boterham bierworst (what's in a name)
T: blokje choco
T: berenburg cola
D: roergebakken chinese kool met room en kerrie, roergebakken spinazie met ui en knoflook, gegrild tonijnsteak en een beetje tagiatelle met room, kaas en ei
So(m)ber
  donderdag 29 oktober 2009 @ 15:45:21 #284
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_74190070
Wat een lijst uniek
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_74190352
Rome

was weer erg mooi om daar te zijn. hebben wel geleerd dat we wel echt beter functioneren op dat soort tripjes met zijn tweeën, maargoed het was ook wel gezellig.

Lijstjes vallen erg mee, want we hebben vooral veel gedaan en René en ik hadden zelf broodjes meegenomen als lunch (die van het ontbijt over waren) dus helemaal budget en verstandig

maandag pizza, dinsdag pasta en gisteren een visgerecht. Mijn familie is niet zo van het uitgebreid tafelen, dus een volwaardige Italiaanse maaltijd rond een uurtje of 9 zat er niet in. Maar dat doen we nog wel een keer saampjes.

Ja doei.
pi_74190591
WeeBee Moblo! Wat hebben jullie allemaal gedaan? Hoe was het weer?

Jammer dat er niet uitgebreid getafeld werd, het eten daar is zo yummie! Ik was erg blij dat we met de school niet alleen maar in toeristen-pauperrestaurants hebben gegeten. Je zit idd niet heel lang, maar het eten was over het algemeen erg goed!

Uniek, je brengt me op een idee! Ik heb nog mandarijnen gekocht van 't weekend!
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 29 oktober 2009 @ 16:00:13 #287
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_74190603
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 15:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een lijst uniek
Hahaha, heb hem express overdreven opgeschreven

WB Moblo
So(m)ber
  donderdag 29 oktober 2009 @ 16:03:07 #288
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_74190702
Weebee, Mootje!

Klinkt als een toffe midbreak! Heb je ook nog een beetje uit kunnen rusten?

Vriendje en ik gaan waarschijnlijk begin februari een paar dagen naar Rome! We gaan van het weekend al boekjes opsnorren bij reisbureaus enzo
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  donderdag 29 oktober 2009 @ 16:03:57 #289
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_74190724
Ciao Moblo
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_74190898
*aai voor Maria *

Zal straks even bijlezen, moeten straks eerst naar de oplevering van het nieuwe huisje van schoonzusje

Lijst:
O: twee bruine boterhammen met hagelslag, glas thee
T: cup a soup kerrie met paar croutons (gok zo'n 100-120 kCal voor de complete hap)
L: bruine boterham met ei en mayo, bruine boterham boter en gebraden gehakt, witte boterham met vruchtenhagel, witte boterham met boter en melkchocoladevlokken
T: anderhalf glas sap
B: wandelen en eendjes voeren!!
D: door schoonmams gemaakte babi bangang met rijst en/of mie (geloof ik )

Er zitten hier echt ontzettend veel eendjes! Nu was ik ook wel populair, want ik had een half brood bij me wat ze op kantoor weg wilden gooien omdat het oud was Zo waren er twee eendjes, en zo waren het er minstens 50! En een herrie Whihi maar wel leuk!

Oh ende ik heb een huisje/stekje/optrekje gezien wat ik wel wil kopen Eerst even met de bank babbelen wat ik zou kunnen lenen Ben gewoon nu al enthousiast!!
pi_74190933
hey!

het was stralend weer en euh.. 22 graden ofzo, dus lekker warm. Hadden een vrij 'strak' programma omdat we natuurlijk wel de mooiste dingen moesten zien. Hebben helaas nog een hoop gemist maar daarvoor gaan we nog wel een keer terug.

Maandag kwamen we half 11 aan bij die toko die die appartementen verhuurde, en van daaruit hebben we tot 2 uur rondgelopen in dat deel van de stad (oosten van Colosseum) omdat we er nog niet in konden. Santa Maria Maggiore gezien en de Sint Jan van Lateranen. Ook nog even door de tuinen van de Domus Aurea gelopen en toen was het wel weer tijd om naar het appartement te gaan.

Vanuit daar nog naar Pantheon, Trevi en wat kerken daar in de buurt.

Dinsdag begonnen met het Vaticaan: basilica en musea. Waren we wel lang mee bezig, tot half 3 (helaas laat vertrokken ) en daarna hebben René en ik nog gegeocached de rest van de middag tot 7 uur. Daarna uit eten bij een echt paupertentje nou ja, wij hebben wel lekker gegeten, René en ik, maar de rest vond het niets en de service was echt die voor de toeristen

Woensdag Fora (Romanum, Caesar), Palatijn en Colosseum gedaan. Dat hebben we ook met z'n tweeen gedaan grotendeels, en daarna weer gegeocached 's Avonds heerlijk uit eten geweest, duur(der), maar wel echt superlekker!

En vanochtend met 2 uur vertraging teruggevlogen

en mijn pootjes zijn echt op
Ja doei.
pi_74191317
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 15:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een lijst uniek
Je gaat mij niet vertellen dat zoveel eten gezond is.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_74191423
Wel druk programma idd! Ben je ook nog in dat ronde doopkerkje geweest dat achter St. Jan van Lateranen zit? Er is een kleine verbindingsgang van de grote kerk naar dat kerkje, dus hoort er nog wel bij. Daar zijn allemaal fresco's van martelaren, behoorlijk luguber eigenlijk. Had ik ook nog nooit gezien! En op het forum was het wel cool dat je het senaatsgebouw in mocht. Normaal gesproken mag je alleen door de deuren kijken, maar vanwege de festiviteiten rond de flavische keizers kon je er nu wel in. Voor het vaticaan geldt dat je het best al voor 9 uur in de rij voor de musea kan gaan staan, dan valt het nog enigszins mee met de drukte.
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 29 oktober 2009 @ 16:24:00 #294
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_74191522
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 16:19 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Je gaat mij niet vertellen dat zoveel eten gezond is.
- 30 kg

Lange dag hoor vandaag, om kwart voor 5 al ontbijt.
Maar qua calorieen valt het genoeg mee en moet niet meer afvallen, dus af en toe kan het wel.
So(m)ber
pi_74191597
Zo dat is zeker een druk programma Moblo. Een beetje zoals het programma dat ik had toen we met school naar Rome waren ... Rome
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_74191605
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 16:24 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

- 30 kg

Lange dag hoor vandaag, om kwart voor 5 al ontbijt.
Maar qua calorieen valt het genoeg mee en moet niet meer afvallen, dus af en toe kan het wel.
Serieus, val je van zoveel eten AF?
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_74191691
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 16:19 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Je gaat mij niet vertellen dat zoveel eten gezond is.
Het is niet zoveel, tel de kcals. maar eens op!!
  Vis een optie? donderdag 29 oktober 2009 @ 16:31:56 #298
70532 loveli
N
pi_74191921
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 16:25 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Serieus, val je van zoveel eten AF?
Yup, veel eten is gezond! Als je maar de juiste dingen eet en de meeste troep laat staan.

Kerststol... en dat voor Sinterklaas
crap in = crap out
pi_74192523
ik heb gossip girl ontdekt 2 jaar na de rest van de wereld... maar nu heb ik wel lekker veel afleveringen om in te halen!
Kwak
pi_74192568
Gossip girl is awesome. :3
Ik weet alleen niet meer waar je op internet kan kijken.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')