Zijn die nog bij elkaar?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:26 schreef B.ertha het volgende:
WANT!![]()
![]()
I know, het is heel erg fout, maar ik ben echt fan geweest en toen wilde ik al zo graag!![]()
Het zal wel heel duur zijn en Londen is net iets te ver weg
quote:
Jaquote:I know, het is heel erg fout, maar ik ben echt fan geweest en toen wilde ik al zo graag!![]()
Het zal wel heel duur zijn en Londen is net iets te ver weg
hoofdpijn misselijk moequote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:06 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik ga me maar weer eens op glad ijs begeven zometeen
waar heb je last van PS?
Eenvijfde of een hele?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:44 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Kom, we winnen de loterij en gaan samen
Volgens mij kun je dan beter elke maand een klein bedrag opzij leggen om aan het totaal te komen dat je nodig bent voor tickets+kaartje. Kans dat je dan heen kunt is minstens tien keer zo grootquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:44 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Kom, we winnen de loterij en gaan samen
En bovendien vertrouw ik geen enkele Nederlandse loterij meer.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:46 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Volgens mij kun je dan beter elke maand een klein bedrag opzij leggen om aan het totaal te komen dat je nodig bent voor tickets+kaartje. Kans dat je dan heen kunt is minstens tien keer zo groot
De PostcodeLoterij die deelnemers chanteert en afperst, de Staatsloterij die fraude pleegt met loten, de BankGiroLoterij die alleen geld uitkeert als het ze uitkomt...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:51 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
wat heeft een loterij met vertrouwen te maken
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:46 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Volgens mij kun je dan beter elke maand een klein bedrag opzij leggen om aan het totaal te komen dat je nodig bent voor tickets+kaartje. Kans dat je dan heen kunt is minstens tien keer zo groot
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiėren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Ik ben er ook het type voor, maar zelfs dan geven de loterijen een eigen interpretatie.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:56 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Als je de moeite neemt de voorwaarden te lezen dan weet je waar je aan toe bent.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]Benne is Fries Gronings Noord-Nederlands.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]UghSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En het is niet alsof het onleesbaar Nederlands is tochquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:57 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Benne is Fries Gronings Noord-Nederlands.Nog altijd beter dan 'ik wilt' of welke 'sobijzo'-variant dan ook
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
Ik heb er geen problemen mee. Daar hebben we het al eerder over gehad.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:59 schreef Etcetera het volgende:
En het is niet alsof het onleesbaar Nederlands is toch![]()
En da's helemaal niet erg.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:07 schreef Etcetera het volgende:
En het is niet alsof ik het ooit zal afleren ben ik bang
Kun je ook een woordenboek voor Firefox ontwikkelen zodat ik ook naar het Gronings kan overschakelen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:13 schreef Etcetera het volgende:
Dat snap ik welDoe ik vaak genoeg toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |