Lekkere meidquote:Op maandag 26 oktober 2009 16:27 schreef o.us het volgende:
Ik zat dus zo in de sneltram richting huis. Aangezien staren naar mensen te saai werd, ging ik maar op mijn laptop een voetbalspelletje spelen (meesten van jullie weten het al maar ik zeg niks om geen troll te zijn). Opeens kwam er een lekkere blondine in pak naast mij zitten die een beetje op Brooke Hogan leek.
Een foto ter verduidelijking volgt onder de OP. Pakte ze een boek uit haar tas, bleek het een basiscursus Word/Powerpoint te zijn. Damn, is dit gewoon het bevestiging dat blondines dom zijn? Of ligt het aan mij?
Klacht: Dom blondje.
Pic:
[ afbeelding ]
als je de OP nou eens las joh!quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:31 schreef Jenglejack het volgende:
Btw die bitch in de OP is brooke hogan toch ?
Zonder "t".quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:28 schreef Jenglejack het volgende:
Misschien wilt ze wel secretaresse worden en heeft ze een basis cursus word certificaat nodig !
Welke, Football Manager mag ik hopen...?quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:27 schreef o.us het volgende:
Aangezien staren naar mensen te saai werd, ging ik maar op mijn laptop een voetbalspelletje spelen (meesten van jullie weten het al maar ik zeg niks om geen troll te zijn).
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |