Dat is zeker waar, ik heb hier ook al niet meer het aantal blokken dat we gekocht hebben, niet omdat het kwijt is maar omdat het inderdaad vrij snel kapot gaat en je er zo je vingers aan open haalt. Dan doet die ton lego het beter, maar dat vinden ze (nu nog) minder leukquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
megabloks? Daar hebben we alleen 7 drakeneieren van. Maar die blokken dat is echt KUTspul breek zo aan stukken en is dan vlijmscherp. Nee, dat was gauw weg.![]()
misschien is die bus wel van little people bedenk ik me nu![]()
Maar goed, neem eht ff mee naar waar het hoort.
ik zag het en mijn naam gelukkig nietquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:43 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik vond 'm prachtig
Heb ook heul de omschrijving erbij gedaan enzo
Zeaux moet het:quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, ik heb hier ook al niet meer het aantal blokken dat we gekocht hebben, niet omdat het kwijt is maar omdat het inderdaad vrij snel kapot gaat en je er zo je vingers aan open haalt. Dan doet die ton lego het beter, maar dat vinden ze (nu nog) minder leuk
quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Zeaux moet het:
Dupleaux >> Legeaux >> Technisch Legeaux >> Meisjes.
Hehehehe, zeker die van jou.quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:50 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nietus, want dan is de volgende stap meisjes!
![]()
![]()
*hoofd weer in zand steekt*
Ff spieken.quote:
verwacht er niet te veel van, t is mn eerste paint en ook nog met een touchpad ipv muis, oefening baart kunst weeeeet jequote:
ja stom van mij, het is ook duplo, maar das een stuk kleiner dan die megablocksquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Zeaux moet het:
Dupleaux >> Legeaux >> Technisch Legeaux >> Meisjes.
Ik vind um top, doe het je niet na.quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:56 schreef Marrije het volgende:
verwacht er niet te veel van, t is mn eerste paint en ook nog met een touchpad ipv muis, oefening baart kunst weeeeet je
Die had er van mij wel bij gemogen, nu weet ik nog niet welke de joune is.quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik zag het en mijn naam gelukkig niet
de lelijkstequote:Op maandag 26 oktober 2009 19:58 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die had er van mij wel bij gemogen, nu weet ik nog niet welke de joune is.
flikker op, die koopt ie zelf maar.quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:51 schreef Ian_Nick het volgende:
Je mag alvast wel breezers in gaan slaan.
En condooms.
The Endquote:
Ik regel die condooms wel voor dat jong.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:01 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
flikker op, die koopt ie zelf maar.![]()
Zowel de breezer als de condooms én de beloofde spijkerbroek.
ka zeg! doe 's niet zo eng.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:04 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik regel die condooms wel voor dat jong.
Straks schopt hij één van die breezerts met kind
Iemand weddenschapje?quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
ka zeg! doe 's niet zo eng.![]()
maar ik heb laatst uit zeer betrouwbare bron dat mijnese niet aan dat soort dingen gaan doen.![]()
zoek zo het tjoepje wel ff op.
Heb ff gekeken, mooi hoorquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:43 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik vond 'm prachtig
Heb ook heul de omschrijving erbij gedaan enzo
Ik had er zojuist ook last vanquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:11 schreef HiDiHo het volgende:
Fok! doet weer raar, ik krijg heeel af en toe geen layout
Nog iemand?
quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:06 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Iemand weddenschapje?
Buuf binnen nu en drie jaar oma
Ha vakantiegangert, uitgepoept?quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:03 schreef Deisyy het volgende:
[..]
The End![]()
Ik kan helemaal nie painten, zelfs mijn teennagels vind ik een klus
euh... dan is mijn oudste nét 13. Dat gaan we niet doen hè.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:06 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Iemand weddenschapje?
Buuf binnen nu en drie jaar oma
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |