Zoals menig KLB'er wel weet, ben ik normaal gesproken een vrij rustige jongen.. Maar deze KLB'ers kennen mijn duistere kant nog niet.. Deze kwam afgelopen nacht aan het licht.
Enfin, tijdens uitgaan raakte ik aan de praat met een vrij leuke meid (ze was wel limburgs maar had een botergeil gezicht met lekkere tieten en een spannend accent). Na wat over en weer geflirt kwam er opeens een vrij gespierde kerel aan, we kennen het allemaal wel: het type 38 jaar oud met steroiden anabolen. Deze gast begon me toch te freaken zeg ik je.
Het kwam er op neer dat de brave borst in kwestie de vriend was van het meisje (wiens naam ik nog steeds niet weet, doch ook geen behoefte meer aan heb) en ik zou haar aangeraakt hebben. Opeens begon die gast me te duwen en ik wist het.. dit was the point of no return.
Wat de beste man niet wist was dat ik in verschillende vechtkampen gezeten heb en ik degrees heb in vechtkunsten als Street volleybal en full contact air hockey.
Enfin ik begon best kwaad te worden van al dat geduw en zag dat hij ging uithalen..
Dit had hij beter niet kunnen doen want ik zei in mezelf "dankjewel" en sloeg de steroiden anabolenfreak de pleuris in.
Het kwam er uiteindelijk op neer dat hij geen schijn van kans had op dit fysieke geweld en ik eruit gebonjourd werd
Klacht 1: Ik moest de BCC uit en kon niet meer die vette tv meenemen

Klacht 2: 13.000 euro schade aan audioapparatuur veroorzaakt
Alleen serieuze reacties graag.