Iemand noemde me laatst een kutposter in KLB, hij maakte kennis met mijn MMA, krav maga en grieks-romeins worstelskills en toen werd ik het establisement uitgezet samen met Michielos, _Led_, Flammie en nog een paar TRU users die hier dezelfde topics komen openen.
Klacht: Gisteren heel even in de waan zijn dat dagdag terug is maar het bleek iemand te zijn die zijn naam gejat heeft
Zang: Heftig, melodieus "tsitsitsitsitsitsitsi-tjoe-ie-ò" Lokroep: Een herhaald en helder "pink", ook "wiet" en "tsjwit". In vlucht en tijdens de trek een zacht "tjuub-tjuub"
Op maandag 26 oktober 2009 14:09 schreef De_Vink het volgende: * Groep 8 kinderkoor: RUZIE, RUZIE, RUZIE, RUZIE, RUZIE, RUZIE, RUZIE, RUZIE
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_ hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
Op vrijdag 11 september 2009 18:32 schreef jogy het volgende: Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
Op zaterdag 28 mei 2011 23:32 schreef ghettofred het volgende: Ik wil ooit nog is gewoon mijn hand uithalen en dan zo in de borsten knijpen. Ze kunnen niet boos worden, immers zitten ze op het werk.
Op donderdag 22 mei 2008 10:28 schreef Spittie het volgende: swarma spam hoer Op maandag 4 mei 2009 16:09 schreef Broekpaling het volgende: Swarmahoer, deleting your posts while users are still writing them.