http://www.nos.nl/journaal24/quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:08 schreef TimmiiG het volgende:
[..]
Tering,, heb ik het net gemist!
Op tv dan
quote:De politie vond bij het doorzoeken van de woningen van de verdachten onder meer een nepvuurwapen. De jongeren verklaarden de bedreigingen onder invloed en in een baldadige bui te hebben gedaan.
*kuch*quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 1:22 schreef Magere_Gein het volgende:
Ik hoop trouwens ook dat het AT een beetje oppast dat ze de spulletjes van pappa en/of mama niet te veel beschadigen bij de invallen.
Zo hee zag jij dit aankomen dat ze gearresteerd werdenquote:
Het heerst hè, keelklachten.quote:
Jij spreekt uit ervaring natuurlijk na Maddoxx.quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:12 schreef Maikuuul het volgende:
Deze oppak actie zal hun "street credits" verhogen omdat ze nu al in jailla ofzoiets hebben gezeten ?
Nu kunnen ze tenminste als echter gangsters door het leven
e=mc2, tijd is relatief... etcquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Zo hee zag jij dit aankomen dat ze gearresteerd werden
OMG DAT HAD ECHT NIEMAND VERWACHT
JIJ MOET WEL EEN GAVE HEBBEN
Einstein
Pwned?! Nee koekwaus! Da's hendig sjiek!quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:02 schreef Maikuuul het volgende:
Hahainderdaad hoorde het net op de radio
Alle 3 opgepakt
Pwned
Ook een gejatte scooter en nog wat 'wapens', en wie zou die haas geweest zijn die zich vrijwillig heeft gemeldquote:Drie jongeren aangehouden voor dreigfilmpjes RET-ers
26 oktober 2009
De politie heeft drie jongeren aangehouden die RET-controleurs hebben bedreigd op internet. Het gaat om een 15-jarige en twee 18-jarige Rotterdammers.
Twee van hen werden aangehouden op de Van Hoochstratenweg. De derde meldde zich vrijwillig op het politiebureau aan het Cor Kieboomplein.
Op internet circuleerden enkele filmpjes van een groep die zich de Blackbandana Crew noemt. In deze filmpjes werden RET-controleurs met wapens bedreigd. In beeld waren onder meer een vuurwapen, een honkbalknuppel, een boksbeugel en een mes.
Rechercheurs vonden in de doorzochte woningen van de verdachten onder meer een nepvuurwapen, een honkbalknuppel, bivakmuts en een gestolen scooter. De drie verklaarden de bedreigingen onder invloed en in een baldadige bui te hebben gedaan. De recherche zet het onderzoek voort en de jongeren zitten nog vast.
Shaury?quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ook een gejatte scooter en nog wat 'wapens', en wie zou die haas geweest zijn die zich vrijwillig heeft gemeld
En een bivakmuts hoor...quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:15 schreef StephanL het volgende:
Haha zelfs op het NOS journaalEen gestolen scooter gevonden, nou dat wordt wel even zitten.
Dat was youngvoice, die schijnt huilend bij het politiebureau afgeleverd te zijn door zijn moederquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ook een gejatte scooter en nog wat 'wapens', en wie zou die haas geweest zijn die zich vrijwillig heeft gemeld
quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:17 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dat was youngvoice, die schijnt huilend bij het politiebureau afgeleverd te zijn door zijn moeder
Zij in ieder geval niet, aan de spullen te zien, die ze gevonden hebben, zo zie je maar, als ZIJ mijn bericht hadden gelezen (of misschien hebben ze het gelezen en niet serieus genomen), denk je dat ze dan ook nog steeds die spullen in huis hadden gehad???quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Zo hee zag jij dit aankomen dat ze gearresteerd werden
OMG DAT HAD ECHT NIEMAND VERWACHT
JIJ MOET WEL EEN GAVE HEBBEN
Einstein
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |