Waarom houd de media en politiek dit voor ons verborgen????
Stel je nou eens voor dat dit daadwerkelijk naar buiten komt (leven op een andere planeet die naar de aarde komt) dan valt de hele wereld zoals die ons voorgelegd wordt ineens voor al deze mensen in duigen. Alle wereldleiders verliezen hun machtspositie omdat hun universele en natuurlijke kennis ontbreekt. Het gaat uiteindelijk allemaal om macht en geld. En de rijkswetenschap, wereldleiders brengen dit niet naar buiten omdat ze bang zijn voor massa hysterie". Wij en velen met ons wereldwijd brengen deze onderwerpen naar buiten omdat iedereen recht heeft op de waarheid.
Officiële bekendmaking buitenaards leven onvermijdelijk!!! Binnen kort !!
Een officiële aankondiging door de regering van Obama die de werkelijkheid onthult van buitenaards leven, staat voor de deur. Een paar maanden, hebben oudere regeringsambtenaren achter gesloten deuren rustig overwogen hoeveel er moest worden onthuld aan de wereld over het buitenaards leven. Ontevredenheid tussen machtige instituten zoals de US marine over de tientallen jaren lange geheimhoudingspolitiek heeft een zet gegeven aan pogingen om de werkelijkheid te onthullen van buitenaards leven en technologie.
De aanstaande onthullingsaankondiging volgt op een geheime uitvoering van een jaar lang politiek van openheid over UFO’s en buitenaards leven. In de periode 12-14 februari 2008 hield de Verenigde Staten besprekingen achter gesloten deuren waar ongeveer 30 naties geheim overeenkwamen over een nieuwe houding over UFO’s en buitenaards leven in 2009. Die openheid werd uitgevoerd maar nooit publiek aangekondigd vanwege dreigingen tegen UN diplomaten om de details van de geheime overeenkomst niet te onthullen. De geheime UN overeenkomst was gebaseerd op twee condities. Ten eerste, UFO’s zouden doorgaan om rond de wereld te verschijnen; en ten tweede zou de openheid niet leiden naar sociale onrust in liberale democratieën. Aan beide condities werd voldaan wat het mogelijk maakte voor de volgende fase om te beginnen – officiële onthulling van buitenaards leven..
Obama’s voorzitterschap van de UN Security Council over nucleaire non-proliferation en ontwapening, op 24 september 2009 liet zijn oprijzend leiderschap zien met de rol om de grote wereld zaken aan te vallen zoals nucleaire wapens. De Nobel Prijs voor de Vrede was een belangrijke stap van de wereld om President Obama legitimiteit te geven om de buitenaardse onthulling aan te kondigen. Obama is daarom gehouden aan het spelen van een prominente rol in het toegenomen wereldbestuur dat nodig zal zijn na een buitenaardse onthullingsaankondiging. Die tijd zal heel waarschijnlijk samenvallen spoedig na zijn speech op 10 december 2009 in Oslo Noorwegen, waarin hij de Nobel Prijs voor de Vrede aanvaardt.
Er zijn al verscheiden bronnen geweest die bekendgemaakt hebben dat beraadslagingen onderweg zijn om aan het eind van 2009 een aankondiging te doen die gaat over het bestaan van buitenaards leven. Die houden o.a. in Dr. Pete Peterson, een klokkenluider (informant) die kortgeleden is opgedoken en onthulde dat gesprekken op hoog niveau zijn gevoerd die gaan over de aankondiging van het bestaan van buitenaards leven. In een interview in Project Camelot onthulde Dr. Peterson dat “Obama van plan is om aan het eind van het jaar de werkelijkheid te onthullen van ET contact; en dat de meeste, maar niet alle ET bezoekers vriendelijk zijn.”
Een andere bron is David Wilcock, een prominente onderzoeker van opduikende wetenschappelijke paradigma’s. Wilcock werd door diverse onafhankelijke bronnen verteld dat buitenaardse onthulling zal plaatsvinden aan het eind van 2009. Hij zei verder nog in een AM Radiointerview van Kust tot Kust dat een “Internationaal TV special reeds is geboekt die een buitenaards soort aan de wereld zal introduceren, die lijken op mensen.”
Verder is een populaire en ruimte onderzoeker, Richard Hoagland, in het openbaar naar voren gekomen met de onthulling dat de missie van het LCROSS bombardement op de maan, van 9 oktober, een oude basis ontdekte op de zuidpool van de Maan. De wetenschappelijke gegevens bekijkend die verkregen waren door NASA’s LCROSS missie, concludeerde Hoagland, ook op de populaire nachtelijke Coast tot Coast AM radiozender, dat “LCROSS deel is van een precies geconstrueerde campagne om de bevolking voor te bereiden op de naderbij komende onthulling. De President van de Verenigde Staten zal spoedig aankondigen dat wetenschappers ruïnes hebben ontdekt op de maan, voegde hij er aan toe. Niemand zag de LCROSS overblijfselen die omhoog moesten pluimen omdat de sondes een gebouw raakten dat de effecten van de explosie opslikte.”
Ten slotte hebben twee onafhankelijke en betrouwbare bronnen aan mij onthuld dat oog tot oog vergaderingen kortgeleden hebben plaatsgehad tussen US militaire functionarissen met een of meer groepen van buitenaardse bezoekers. Dit heeft geleid, zoals beweerd wordt, naar vertrouwen dat wordt opgebouwd voor toekomstige samenwerking met de buitenaardsen die formeel publiekelijk zal worden aangekondigd aan de wereld aan het eind van 2009 of vroeg in 2010.
Tot slot, een divers aantal bronnen en gebeurtenissen wijzen naar een bepaalde vorm van buitenaardse onthulling die gemaakt wordt aan het eind van 2009, of vroeg in 2010. Officiële onthulling zal waarschijnlijk in een van die twee scenario’s zitten. Een is dat President Obama het bestaan zal aankondigen van het bestaan van buitenaardse bezoekers, en een of meer van deze aan de wereld beschrijven. Dit scenario werd ondersteund door Peterson, Wilcock en mijn eigen betrouwbare bronnen. Het tweede scenario is dat er een aankondiging komt betreffende de ontdekking van kunstmatige structuren op de zuidpool van de maan, zoals dat werd onthuld door de LCROSS Missie. Dit scenario wordt ondersteund door Hoagland. Zie:
www.abovetopsecret.com Welk van de bovenstaande scenario’s wordt gebruikt als aankondiging van het bestaan van buitenaards leven of technologie zal President Obama prominent vorm geven. Achter de schermen verzekeren machtige instituten dat niets de geplande onthullingsaankondiging zal doen ontsporen. De onthulling zal volgen op een jaar van grotere regering openheid over UFO’s in overeenstemming met een geheime politiek die in de Verenigde Naties is ontwikkeld. Als buitenaardse onthulling gebeurt aan het eind van 2009 of het begin van 2010, zal president Obama een weergaloze poging leiden om wereld besturing te promoten door de Verenigde Naties. De Obama regering en zijn ondersteuning zijn er klaar voor om een stoutmoedige stap naar voren te zetten om onze planeet te helpen een interplanetaire cultuur te worden die openlijk omgaat met de uitdagingen die door buitenaards leven worden voorgesteld.