Jij bent toch je havo aan het doen (of verwar ik je nu met iemand anders?)quote:
Wat doe je?quote:
Jaquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:54 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jij bent toch je havo aan het doen (of verwar ik je nu met iemand anders?)
Datquote:
Maar als de nog geen wintertijd hadden dan waren ze juist al lang bereikbaar geweest Nokkiequote:Op maandag 26 oktober 2009 09:53 schreef nokwanda het volgende:
Goeiemorgen.
Blijkbaar heeft mijn huisarts in Nijmegen (die ik nog even aan moet houden omdat ik bij de huisarts hier pas in januari terecht kan) de klok ook nog niet terug gezet of zo. Ik krijg steeds de voicemail met daarop de tijden. En het IS nu de aangegeven tijd
Over dat genaaid zijn door een konijn... ach, zo erg is het toch niet. Iemand is geband en maakt een kloon en post hier normaal en vriendelijk. Zo erg is dat toch niet.
Dat is zo, vergeleken met 2 weken terug is er redelijk vooruitgang. Het blijft alleen zo eng dat ze nu echt geen enkele tegenslag mag hebben want dat wordt haar doodquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:36 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Heftig!
Vooruitgang is goed! Bij een familielid van mij zei de dokter: nooit naar gisteren kijken, maar altijd naar twee weken geleden. Had ie wel gelijk in...
Nogaamls veel sterkte
Ja, en weer onbereikbaar, aangezien het dan al lang half 11 was geweest.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Maar als de nog geen wintertijd hadden dan waren ze juist al lang bereikbaar geweest Nokkie
ah, toch. Ik las wel dat je het overwoog, maar dacht dat je het niet ging doen omdat je dacht dat het niet het juiste lespakket was omdat het wel erg simpel wasquote:
Goed joh? Waar heb je die cijfers voor?quote:
quote:
Welnee, volgens mij vindt niemand het ook echt erg hoorquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:53 schreef nokwanda het volgende:
Over dat genaaid zijn door een konijn... ach, zo erg is het toch niet. Iemand is geband en maakt een kloon en post hier normaal en vriendelijk. Zo erg is dat toch niet.
Oh ja, dat was ook echt het begin het begin, t is nu wel van iets degelijker niveauquote:Op maandag 26 oktober 2009 10:13 schreef nokwanda het volgende:
[..]
ah, toch. Ik las wel dat je het overwoog, maar dacht dat je het niet ging doen omdat je dacht dat het niet het juiste lespakket was omdat het wel erg simpel was
Nederlandsquote:Op maandag 26 oktober 2009 10:23 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Goed joh? Waar heb je die cijfers voor?
Ik doe het thuis. Wilde liever reguliere vavo maar dat wordt hier niet gegeven, en heb dus echt geen zin om weer elke dag naar een andere plaats te moeten.quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:30 schreef Greys het volgende:
[..]Op welke dagen en tijden zit je op school eigenlijk?
Of doe je het thuis (kan dat eigenlijk?)
[..]
Welnee, volgens mij vindt niemand het ook echt erg hoor
Alleen ben ik wel nieuwsgierigIk vond het knijn leuk, wie het ook was.
Thanksquote:
Ik ben allerlei mbo-opleidingen begonnen, maar MBO is gewoon echt niets voor mijquote:Op maandag 26 oktober 2009 10:41 schreef Phaidra het volgende:
Lijkt me dan best lastig ja, als het al zo lang geleden is dat je moest studeren. Heb je in de tussentijd gewerkt dan?
Oh, sorry zal je niet langer van je werk houden.
Aanbevolen is 2 jaar, en dat doe ik dan ook.quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:41 schreef nokwanda het volgende:
In hoeveel tijd kun je hier je diploma halen? En wat is je vakkenpakket?
Mar heb je dan een erkend havo-diploma?quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:46 schreef Harajuku. het volgende:
Oh shit, na Nederlands komt literatuur. Ik wil Engels.
Ik doe havo volledig ja. Je kunt ook deelcertificaten halen en shyte, maar ik ga eindigen met een havo-diploma.quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:48 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Mar heb je dan een erkend havo-diploma?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |