eigenlijk is de hele week kut en leef je puur toe naar de zaterdag. wat een sleurquote:Op zondag 25 oktober 2009 18:47 schreef Flappekz het volgende:
Maandag is erger. En dinsdag. En woensdag. En donderdag. En vrijdag.
Maandag is kut ja, maar dinsdag zit ik meestal wel weer in me ritme alleen dan is de donderdag en vrijdga weer zo kutquote:Op zondag 25 oktober 2009 18:47 schreef Flappekz het volgende:
Maandag is erger. En dinsdag. En woensdag. En donderdag. En vrijdag.
Goede conclusiequote:Op zondag 25 oktober 2009 18:48 schreef yasunni_ het volgende:
[..]
eigenlijk is de hele week kut en leef je puur toe naar de zaterdag. wat een sleur
Ik moet zaterdag weer vroeg op dus is me zaterdag ook altijd verknaldquote:Op zondag 25 oktober 2009 18:48 schreef yasunni_ het volgende:
[..]
eigenlijk is de hele week kut en leef je puur toe naar de zaterdag. wat een sleur
quote:Op zondag 25 oktober 2009 18:48 schreef banaantjeEE het volgende:
Ik moet morgen pas om 13u30 op school zijn. Ik heb wel les tot 21.30 met groepswerken
Dat, de zondag is er niet voor om bewust mee te maken.quote:
En als je die gedaan hebt, op de bank series kijken of gamen. Al dan niet met een fles bier erbij!quote:Op zondag 25 oktober 2009 18:54 schreef Hukkie het volgende:
Zondag is meestal een prima dag, lekker relaxed op jezelf en geen afspraken of dingen die je moet doen (behalve de huishoudelijke dingen).
Sorteer jij pallets? Wat een tijdenquote:Op zondag 25 oktober 2009 18:49 schreef cherrycoke het volgende:
mag morgen weer vrolijk om 05:00 op me werk zijn ben wel al om 14:00 klaar
quote:
Ik heb dan wel vakantie nu MAAR moet morgen wel gewoon werkenquote:Op zondag 25 oktober 2009 18:54 schreef dirkjo het volgende:
Vakantie
maar als het geen vakantie is, terechte klacht!
Dan heb je dus niet helemaal vakantie..quote:Op zondag 25 oktober 2009 19:05 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik heb dan wel vakantie nu MAAR moet morgen wel gewoon werken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |