Ze slaapt overdag best veelquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 17:39 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Hoeveel slaapt Elin dan in een etmaal?Hier wordt een uur of 13-14 geslapen, soms meer, soms minder.
De laatste tijd sliep hij zeker 4 uur overdag (2x2 uur). Als hij twee uur slaapt dan is hij om 18 uur wel heel moe. Maar die twee uur is dan ook van 9-10 en van 13-14 uur. 4 uur achter elkaar is wel de max. Hij is ook constant in de weer, lopen, staan, kruipen, 2 seconden spelen en weer kruipen, staan, lopen. En op het kdv kost het hem natuurlijk nog wat meer energie met al die indrukken en andere kindjes. Maar ik ken een kindje van de zwangerschapgym en die slaapt twee keer een kwartier op een dag en is die begint de dag om 5 uur sochtendsquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 18:24 schreef Kleurdoos het volgende:
o Estrys, is 2 x een uur slapen niet veel dan? elin slaapt 2 tot 3 uur per dag
dus blijkbaar heeft ze weinig slaap nodig
zo begon elin te lopenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 00:04 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Hier slaapt Annicka een uurtje of twee overdag. Soms 3, het verschilt nogal eens. We hebben 2 matrassen op de grond liggen, een tweepersoons en een eenpersoons. Annicka ligt dan op het eenpersoons-matras, ik in het midden (op het tweepersoons-matras) en mijn man op het tweepersoons helemaal aan de andere kant.
Ik kom net terug van de EHBO-les, Annicka was niet zo heel blij heb ik begrepen via SMS.Straks naar bed en haar even voeden, zal ze wel fijn vinden (hoop ik).
Annicka is ook druk bezig met een nieuwe skill: op de knieën zitten met de kont omhoog, dus niet rustend op de enkels. Lopen doet ze nog niet, heel af en toe kan ik haar een stap laten doen, maar zodra het er meer dan twee dreigen te worden, verkiest ze te kruipen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |