Fer, waar ik het gisteravond over had:
quote:
Aangezien ik vanaf zaterdag na de wedstrijd met wat mensen heb gesproken en ik gisteren ook nog even wat tijd in ons sterrenassemble heb mogen steken vond ik het vanochtend een zeer goed idee wat van m'n kostbare werktijd te steken in wat gebrabbel hier op de Hyves, aangezien dan in ieder het geval iedereen kan lezen, ervan uitgaande dat iedereen binnen onze pracht-selectie kan lezen natuurlijk..
Ik begin dat geouwehoer zat te worden. En dan niet het geouwehoer opzich, maar het feit dat het behoorlijk achter de ellebogen blijft hangen.
Ook vind ik het erg jammer dat ik gisteren te horen heb gekregen dat er met het bestuur gebabbeld is, schijnbaar zonder dat er eerst met de mensen gepraat is over wie het bestuur geinformeerd is.
Schijnbaar voelde E. N. zich in z'n eer aangetast door J. K. en had deze gezegd dat er wat mensen zouden volgen zodra hij over zou stappen. Nu is mijn situatie zo dat ik samen met J. op voetbal ben gegaan en ik, zeker vorig jaar, ook met J. van voetbal af zou gaan als hij zou vertrekken. Gisteren heb ik J. duidelijk gemaakt dat mijn situatie dit jaar iets anders is door bepaalde zaken, waar ik straks verder over doorga, maar ook mede doordat E. K. erbij is gekomen. J. K. is m'n beste maat en E. K. is m'n Feijenoordgappie dus dat is een keuze waar ik niet op zit te wachten.
Wat mij totaal niet bevalt is dat mij dus gisteren is verteld dat het bestuur gezegd zou hebben dat J. K. een overschrijfformulier zou kunnen krijgen omdat zijn reden "gegrond" zou zijn en de anderen niet. Wie die anderen zijn interesseert mij niet, aangezien ik voor mijzelf spreek.
Als ik weg wil omdat J. weggaat zou dat voor mij een 100% gegronde reden zijn, ookal vind het bestuur dat ik (of eigenlijk iedereen dus) een "verbintenis met het elftal zijn aangegaan". Alsof GVV mij (c.q. ons) per training en wedstrijd betaald ofzo?
Waarom doet het bestuur dan nu pas alsof we bestaan, vorig jaar waren we nog het ondergeschoven kindje.
Daarbij vind ik het compleet bezopen, als wij dan toch een verbintenis zijn aangegaan, dat er gelapt dient te worden voor hestje en dergelijke om fatsoenlijk te kunnen trainen. Nog maar niet te spreken over het feit hoe die, vaste, scheidsrechter aan ons toe is gewezen ("Jij fluit ze, anders wil niemand ze fluiten") en ergens vind ik het ook de taak van het bestuur om te zorgen dat we een echte trainert krijgen/ hebben. Vorig jaar konden we nog de tyfus in roesten en nu zou het ineens anders zijn? Flikker op met dat tyfusbestuur.
Dan is er nog de oorzaak van dit hele geleuter en dat zijn Kindje K. en Kindje N.
Aan de ene kant iemand die zegt wat hem niet bevalt en dat zo nu en dan eens tot in de lengte van jaren wil herhalen, aan de andere kant iemand die constant een aai over de bol wil krijgen en zich constant op het pikkie getrapt voelt als je ook maar het lef hebt om een puntje van kritiek aan te geven, of deze kritiek opbouwend of afbrekend is maakt dan weer geen reet uit. En iedereen laat het maar begaan want "zo is'ie nou eenmaal". Flikker op, we zijn toch een elftal? Ik neem toch aan dat iedereen hetzelfde wil? Winnen en uiteindelijk misschien toch eens een keer kampioen worden.
Er word keer op keer geroepen dat we een "vriendenelftal" zijn, maar aan de andere kant als er een punt gemaakt word is het antwoord "dan ga je toch weg, voor jou 10 anderen".. Nee, lekker "vriendenelftal". Kleuters en een bij elkaar geschraapt zooitje, dat zijn we. Maar dat moet allemaal maar kunnen want "zo is'ie nou eenmaal".
Vorig jaar heb ik vaak genoeg geprobeerd N. te helpen, puur omdat ik zelf het uitdenken van oefeningen en dergelijke leuk vind. Keer op keer gebeurde er niets mee of het werd op zo'n manier gebracht dat er constant het gevoel kwam dat er een loopje met mij werd genomen. Keer op keer ook brabbelen over het "ontbreken van voetbalkwaliteiten", terwijl hijzelf niet veel beter was/ is. Maargoed, Louis Von Gahl was ook een wereldspeler (niet aan de bak bij onze Geneusde Vrinden, verder Antwerp FC, Telstar, Sparta en AZ!) of niet?
Vorig seizoen, laatste wedstrijd ofzo, Meteren-uit; Na 10 minuten gezeur buiten de kleedkamer dan toch maar besloten te blijven, op aanraden van K. niets meer aantrekken van de belabberde trainingen en andere rariteiten wat mij tot aan nu gewoon perfect afgaat. Ik doe wat N. en Duif vragen en dan vind ik het best (en blijkbaar de rest ook).. Dat Duif en N. "zo nu en dan" compleet langs elkaar heen lijken te werken lijkt niemand wat te doen?
Dus, dit is in de notendop (en 5 minuten getyp) zo'n beetje mijn mening.
Ik vind het verder allemaal wel gezegend en wil gewoon 3x in de week lekker voetballen, zonder gezeur en gezeik. Maar na iedere pot en vaak ook de training blijft er toch nog genoeg gezeik over terwijl het, blijkbaar, nooit word uitgesproken tegen het persoon wat er iets mee moet/ kan.. Het blijft toch hetzelfde.
Vanavond, woensdag 28 oktober 2009, ben ik er niet. Zaterdag ben ik er ook niet. Maandag gelukkig weer wel. En dan gaan we gewoon weer verder met dezelfde, vaak, kansloze oefeningen en spelen we de zaterdag waarschijnlijk weer een pot die vrij redelijk gaat maar waar we waarschijnlijk weer op een soortgelijke manier punten verspelen. Maar daar hebben we trainers voor, die zullen dat toch ook zien?
Toedels! Kuskus! Knufknuf! Happyhappy joyjoy!