quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:24 schreef Bart het volgende:
[..]
Ten eerste vinden mensen het vaak 'onbenullig' omdat ze er een boete voor krijgen. Neem bijvoorbeeld die rem, als jij morgen in de krant leest dat er inderdaad een kind dood is doordat iemand zijn rem niet in orde had, dan denk jij: "Wat een hufter dat ie zijn rem niet in orde had!". Maar als het jezelf betreft, en je wordt gelukkig betrapt voordat je een kind hebt doodgereden, dan is het ineens onbenullig?
Ten tweede is het gewoon kortzichtig van mensen dat ze niet verder kijken dan die drie keer dat ze een bekeuring hebben gehad. Ik was toevallig een paar dagen geleden als eerste bij een auto die in de berm op de kop lag, de politie was daarna ook supersnel ter plekke voor assistentie om het slachtoffer te helpen. Maar nee, die boetes blijven hangen, dus de politie is kut. Als mensen gewoon even nadenken voordat ze hun mening roepen, dan zou het beeld wat realistischer en beter zijn. Helaas kunnen veel mensen dat niet, die zijn te afgestompt door de maatschappij om nog zelf te kunnen denken, dus ja, het is jammer genoeg logisch dat veel mensen niet positief over de politie denken
Dat is geen werk voor de politie, maar voor brandweer en ambulancequote:
Precies, echter de bekeuringen zijn ook terecht.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:20 schreef FJD het volgende:
Ik ben t eens met IJs.
En ja er zitten een hoop droeftoeters bij zitten. Vorig jaar hebben ze met het bonnenboekje een rondje wijk gedaan voor auto's die buiten de parkeervakken stonden. Op zich niet erg behalve dan dat de gemeente te lui was om extra parkeerplekken te maken en er toen nog maar 1,2 plek per huis wasNa dat rondje ontstond er protest bij de gemeente en een maand later waren er 17 plekken extra die ook direct vol stonden. Als je zo boetes uitdeelt dan moet je niet gaan klagen over een gebrek aan respect, dan veroorzaak je dat zelf.
Ik heb nu het probleem dat ik mijn fiets helemaal aan het eind van het rijtje moet zettenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:45 schreef FJD het volgende:
Ik heb dagen gehad dat ik 600m moest lopen om thuis te komenVoor een parkeerplaats in een woonwijk is dat echt achterlijk ver. Voordeel was wel dat ik direct bij de snackbar stond
Dan had je maar motor moeten rijdenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:45 schreef FJD het volgende:
Ik heb dagen gehad dat ik 600m moest lopen om thuis te komenVoor een parkeerplaats in een woonwijk is dat echt achterlijk ver. Voordeel was wel dat ik direct bij de snackbar stond
Nog zo'n volkje dat zich beter voelt dan de overige verkeersdeelnemersquote:
Dat gaat denk ik niet op, tenzij de bushalte voor zijn deur ligt/staat/hangt/isquote:
Is toch logisch dat je je beter voelt als je ook beter bentquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:09 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nog zo'n volkje dat zich beter voelt dan de overige verkeersdeelnemers
Fer woont in een OV hokjequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat gaat denk ik niet op, tenzij de bushalte voor zijn deur ligt/staat/hangt/is
Nu een kwartier stevig lopenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Dat gaat denk ik niet op, tenzij de bushalte voor zijn deur ligt/staat/hangt/is
Weet ik nietquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:18 schreef Bart het volgende:
[..]
Is toch logisch dat je je beter voelt als je ook beter bent
Dan moet je ook motor gaan rijden, kom je er vanzelf achterquote:
Ik kijk wel uit. Ik vertrouw mezelf nietquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:42 schreef Bart het volgende:
[..]
Dan moet je ook motor gaan rijden, kom je er vanzelf achter
Gewoon hierop beginnen:quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:11 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik kijk wel uit. Ik vertrouw mezelf niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik denk niet dat het pastquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:44 schreef Bart het volgende:
[..]
Gewoon hierop beginnen:
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:55 schreef Viro het volgende:
Frankie, ik heb ook de HP Pavilion dv7-2140ed. Gebruik em al 2 weken met plezier.
Moet je eens de HP logo in de gaten houden als je de laptop aanzet![]()
Voor win 7:NiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haha, toen ik hem gister aanzette zei mijn vader dat er een HP logo brandde achter op het scherm
Supergaaf!
Windows 7 Professional heb ik via school al gedownload van MSDN en geinstalleerd, 100% legaal
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |