thnx co! het helpt dat ik heel erg blut ben (geen geld om mn chip op te laden en letterlijk 10 eurocent in mn portemonnaie... morgen salaris maar er komen grote rekeningen aan dus ik ben al aan het budgetteren...)quote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:46 schreef conleche het volgende:
Mijn schranspartijen zien er ook altijd wat anders uit.!!
Kwakkestein: goed bezig met je eten weer!!
Helaas heb ik nooit goed leren lezen, of schrijven. Ik ben nogal woordblind (ik heb wel dríe keer moeten kijken voor ik zag wat er mis wasquote:Op woensdag 21 oktober 2009 23:08 schreef ColdFeet het volgende:
[..]![]()
Maar sigme die spelfouten maakt, dat is nieuw
Tonke Dragtquote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:08 schreef sigme het volgende:
Mijn favoriete kinderboekenschrijfster is Tonke Dragt.
Ik heb zelfs met haar boekjes leren lezen, in de eerste klas, maar daar kwam ik pas veel later achter. De blauwe maan heette dat (ofzoiets).
Ik kon vroeg lezen, en heel snel lezen, en kwam als kleuter al in de bieb. Ik ben niet speciaal snel naar de volwassenenafdeling verhuisd, integendeel - ik haal nog wel eens boeken bij de jeugd.
[..]
Helaas heb ik nooit goed leren lezen, of schrijven. Ik ben nogal woordblind (ik heb wel dríe keer moeten kijken voor ik zag wat er mis was) .
Oh ja - de reden dat ik uiteindelijk toch naar de volwassenenafdeling van de bieb verhuisde was omdat ik de strips van de kinderafdeling uit had. Terwijl op de kinderafdeling eigenlijk alle strips stonden (de volwassenenstrips waren echt euh voor volwassenenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:21 schreef Laureline het volgende:
[..]
Tonke DragtEn dan die boeken met haar eigen illustraties erbij, die zijn zo heerlijk sfeervol vaag. Je leefde gewoon in die boeken als je ze las! Maarja, ik heb iedereen hier al verveeld met mijn verliefdheid op de Vorst van Eviellan toen ik 10 was geloof ik
Ik ook. Mijn zusje lag altijd in het ziekenhuis, dus heb ik daar de complete ziekenhuisbibliotheek gelezen. Helaas had ik die uit op mijn zevende, waarna ik al overgegaan ben op de volwassen boeken (via de 14+ categorie).quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik las alles wat los en vast zat. Van de meisjesboeken tot de jongensboeken tot de volwassen boeken
de kleine bibliotheek in Duindorp had ik op een gegeven moment 'uit'
Behalve in het ziekenhuis heb ik nooit boeken geleend. Mijn ouders waren ook heel vrijgevig op boekengebied, die kreeg ik eigenlijk altijd wel. Heb nu dan ook een erg goedgevulde boekenkast, zowel wat betreft kinderboeken als volwassen boeken. Wel hadden mijn ouders ook altijd al veel boeken, waardoor ik niet alles heb wat ik wel heb gelezen (bijvoorbeeld de series van Enid Blyton, die hadden mijn ouders zelf allemaal al, dus die hebben zij nog steeds).quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:59 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik wil ze ook graag hebben (nadeel van veel lenen uit de bieb), maar sinds kort zijn ze alle omslagen aan het 'verjongen'. Ik wil juist mooie omslagen van 15 jaar geleden hebben! *boekenmarkten in de gaten houdt*
Dat zou jij nooit radenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:06 schreef Laureline het volgende:
Dat klinkt veelbelovend, Vies is lekker. Ik ken het ook helemaal niet, maar vraag het me nu wel de hele tijd af: wat was er dan zo vies? En lekker?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Het kan maar zo! Ik heb sterk het vermoeden dat al mijn broeken krimpen terwijl ik ze op 30 graden was!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Kan natuurlijk ook zijn dat ik dikker word en daardoor de broeken uitrek![]()
Ik ook, ware het niet dat ik zo krachtig ben als een beschimmeld spruitje en met mijn klunzigheid eerder zowel Co als mezelf nog wat blauwe ledematen zou bezorgenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:33 schreef uniekhoorn het volgende:
Con
Bah, zou je nu graag willen helpen!
Ja, zo handig ben ik ook maar dan kan je lekker met zijn tweeen tieren en daarna een biertje ofzo pakken ...quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ik ook, ware het niet dat ik zo krachtig ben als een beschimmeld spruitje en met mijn klunzigheid eerder zowel Co als mezelf nog wat blauwe ledematen zou bezorgen![]()
Mwaaaa voor Co!*peptalk* Yooz a stroooohng wohmahn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
Ik mocht nog niet, dus ik heb een jaar lang niets meer gelezen omdat ik serieus alle kinderboeken al uit had. Op de 'kippenvel' reeks na. Maar van pure ellende zelfs alle meiden- en paardenboeken (Bianca had wel 100 delen oid) gelezenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:36 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Dat hadden mijn woorden kunnen zijn!
Ik mocht vanaf mijn negende jaar gelukkig al naar de volwassenafdeling. Wel onder begeleiding natuurlijk, want stel je voor.
Dan verwar ik het met een andere triologie. Want het was zeker niet van Thea Beckman ...quote:Op donderdag 22 oktober 2009 20:13 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Gulden Vlies van Thule is ook van Thea Beckman!
Maakt deel uit van de 'Kinderen van Moeder Aarde' trilogie, waarvan vooral het eerste deel erg mooi is.
Ik denk dat ik wel weet wat je bedoelt, er gaat ver weg een belletje rinkelen.. dat 'soort Lord of the Rings' komt me erg bekend voor. De titel lijkt wel op 'gulden vlies van thule' volgens mij. Dat boek is idd erg saai.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 20:36 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Dan verwar ik het met een andere triologie. Want het was zeker niet van Thea Beckman ...
Hmmm ik lees zo eens waar gulden vlies van thule over gaat ... iets over 10 eeuwen naar de derde wereldoorlog ... het zou zo kunnen dat dit hem wel isquote:Op donderdag 22 oktober 2009 20:50 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Ik denk dat ik wel weet wat je bedoelt, er gaat ver weg een belletje rinkelen.. dat 'soort Lord of the Rings' komt me erg bekend voor. De titel lijkt wel op 'gulden vlies van thule' volgens mij. Dat boek is idd erg saai.
Ik kom er og wel op!
Hoe oud is het boek ongeveer Blurrred?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 21:00 schreef Blurred86 het volgende:
over jeugdboeken gesproken: ik had vroeger een boek dat echt mijn aller aller lievelingsboek was, maar dat ben ik kwijtgeraakt en ik weet niet meer hoe het heetMisschien dat hier iemand het boek kent? Het probleem is dat ik me alleen maar heel vaagjes herinner waar het over ging
maar ik zal mijn best doen:
De kaft was blauwig en er stond volgens mij een plaatje op van een bel/bubbel waar een kind (of misschien meer dan 1?) in zit en in de lucht zweeft. En ik weet niet meer precies waar het boek over ging maar er kwamen heksen in voor en er was iets met een sleutel van de poort van de stad oid? oh oh en 1 van de personages heet vivi (of fifi).
Dit is echt hopeloosMaar ik zou het zo leuk vinden als iemand wist welk boek ik bedoelde
!
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 14:11 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dit zijn volgens mij de enige UGGS die nog leuk zijn.
Oh, ik bedoelde het niet als kritiekquote:
er was een stap voor stap plannen-ding op internetquote:Op donderdag 22 oktober 2009 21:34 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Echt knap, moblo! Dat zou ik echt niet kunnen!
Koken lukt nog best, maar iets creatiefs met mn handen (tis net handvaardigheid dit) lukt mij nooit.
Zo was het ook niet bedoeld hoorquote:Op donderdag 22 oktober 2009 21:34 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Oh, ik bedoelde het niet als kritiek![]()
![]()
Ik vond het zo grappig, typisch zoiets waar ik nooit over nagedacht heb. Maar ik vind het verder reuze knap gemaakt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |