Tenenkrommend, eerlijk waar.quote:Op zondag 25 oktober 2009 14:52 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Dat stukje waar ze gaan neuken "Tell me what you're thinking, talk me through it"![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:20 schreef Otis2.0 het volgende:
Waarom doe je alsof het een standaardfilm is?
Ik persoonlijk vind het gegeven van een oude man die een demente vrouw een liefdesverhaal voorleest, waarna de vrouw er op een zeker moment achterkomt dat het over henzelf gaat een mooi idee. Ik ken daar geen andere films over in ieder geval.
Wel als ware baas.quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:43 schreef onearmedman het volgende:
[..]
Ik hoop dat je sarcastisch bent.
Imo is het gewoon een chick flick, als man kun je dit niet leuk vinden.
Dat was natuurlijk wel duidelijk aan het begin, maar de nadruk ligt op het verhaal, en niet op die vrouw en dr verhaaltjesquote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:38 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Ja, maar die is van vorig jaar en The Notebook van wat ouder. Maar het klopt dat het te vergelijken is.
In The Notebook leest een man voor aan een demente vrouw. Hij vertelt een liefdesverhaal over twee mensen die later in de film de man en de demente vrouw zélf blijken te zijn.
In Benjamin Button leest een vrouw voor aan haar moeder die op haar sterfbed ligt. Het verhaal gaat over de liefde tussen haar moeder en een man. Tijdens het verhaal wordt het de dochter duidelijk dat die man haar vader is![]()
.
Ik ben het niet met je eens.quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:54 schreef Harajuku. het volgende:
Het is niet romantisch, het is egoïstisch. Alleen omdat hij elke dag 3 minuutjes met haar wil, moet zij elke dag de angst doorstaan die zij keer op keer weer meemaakt nadat die 3 minuutjes voorbij zijn. Janken, brullen, bang dat ze verkracht/vermoordt wordt door deze onbekende man.
Maar hey, meneer heeft iig zijn drie minuutjes weer gehad.
Nou, leuk hoorOh, en ondertussen vergeet ie zijn eigen kinderen en kleinkinderen ook maar.
Omdat vrouwen jaloers worden (op het vrouwelijke hoofdpersonage) door die film en jankend op bed liggen, omdat ze zich eenzaam (en evt. lelijk) voelen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 01:37 schreef Fascination het volgende:
Best grappig dat er een discussie is tussen mannen die de film leuk vinden en vrouwen die 'm niet leuk vinden.Je zou eerder verwachten andersom.
Oh really.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 01:40 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Omdat vrouwen jaloers worden (op het vrouwelijke hoofdpersonage) door die film en jankend op bed liggen, omdat ze zich eenzaam (en evt. lelijk) voelen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |