Leg uit?quote:Op zondag 24 januari 2010 00:55 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Goeie mix, maar dit heeft echt niks met electro(clash) te maken,
Nee.quote:
Die cryda luv rework klinkt wel goed. Alhoewel ik die fake ook niet slecht vind klinken.quote:Op zondag 24 januari 2010 20:36 schreef Slickk het volgende:
Die heb ik in september van 2009 ofzo al gehoord, is volgens mij ook een dikke fake.
Kijk dit filmpje eens;
Het nummer wat je daar op de achtergrond hoort, is wel door Daft Punk gemaakt. Als je zoekt op "cryda luv rework" dan vind je eenzelfde soort nummer, namelijk een DJ die heeft geprobeerd dat nummer na te maken maar het mist nog bepaalde gedeeltes wat je wel in dat filmpje hoort.
Bangalter heeft meerdere vermeende DP nummers ontkend en tot nu toe bleken die ook niet van DP te zijn. Gezien de sound zou ik ook niet zeggen dat Fragile van DP is. Het zit te makkelijk in elkaar.quote:Op zondag 24 januari 2010 19:10 schreef Drinky het volgende:
Iemand deze al gehoord?
Wordt gezegd dat ie van Daft Punk is, maar Thomas Bangalthar ontkent 't.
betere kwaliteit maar korter
klinkt idd wel een als Danger en Millequote:Op zondag 24 januari 2010 22:03 schreef Blaxje het volgende:
Overigens raad ik jullie aan hier de nummers "Pursuit" en "Pilot" te luisteren. Lekker die Danger-achtige sound. Heel fijne, energieke nummers.
Wow ziek, waar heb je dat linkje gevonden?quote:Op maandag 25 januari 2010 17:19 schreef Slickk het volgende:
Ik wou het nieuwe album van Danger (genaamd 09/17/2007) kopen in iTunes store;
http://itunes.apple.com/us/album/09-17-2007-ep/id349817235
Daar kun je dat doen, maar als ik via iTunes in de Store zoek, kan die dat album niet vinden.
Beetje jammer, wou hem graag aanschaffen. Volgens diverse bronnen is digitale release pas op 1 februari, maar ik kwam dit linkje dus tegen...
Die knakker in de vid was die toevallig ook op Mysteryland dit jaar? Hij viel in voor een DJ daar maar wie weet ik zo weer ff niet. Volgens mij ook met dit nummer. Damn werd ik ff para met dat geschreeuw van hem op de helft van de trackquote:Op zondag 25 oktober 2009 15:15 schreef Drinky het volgende:
Dit topic kan wel wat meer nummers gebruiken
Geen idee, ik was niet naar mysterylandquote:Op dinsdag 26 januari 2010 20:03 schreef Wisheh het volgende:
[..]
Die knakker in de vid was die toevallig ook op Mysteryland dit jaar? Hij viel in voor een DJ daar maar wie weet ik zo weer ff niet. Volgens mij ook met dit nummer. Damn werd ik ff para met dat geschreeuw van hem op de helft van de track
Die knakker is Steve Aoki (oprichter van Dim Mak Records), was op Mysterland ja. Heeft op dit moment een hitje met dit nr:quote:Op dinsdag 26 januari 2010 20:03 schreef Wisheh het volgende:
[..]
Die knakker in de vid was die toevallig ook op Mysteryland dit jaar? Hij viel in voor een DJ daar maar wie weet ik zo weer ff niet. Volgens mij ook met dit nummer. Damn werd ik ff para met dat geschreeuw van hem op de helft van de track
EDIT: Voor Felix Da Housecat viel ie in dacht ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |