FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ gevalletje 1769: een ongewenst effect
RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:13
Welkom bij het 1769ste deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1766
    116 tomtomaat
    76 qonmann
    66 skittelman
    57 ScottTracy
    51 nightcowboy
    38 Yankee
    37 De_Hertog
    36 GimmeGore
    23 banaantjeEE
    23 Rucebo
    23 mr_anonimous
    23 PhysicsRules

    20 lubje25
    20 Ofyles2
    20 slaveloos
    18 conleche
    14 iggyinthehouse
    13 Cobra4
    11 Erkel
    11 Tanjaa
    11 Mark
    9 Yurithemaster
    7 Induhskaai
    7 Tong80
    6 steekbal
    6 Terpentin07
    4 C_a_K_e
    4 Maizena
    4 Its-Jojo-4you
    3 thomaster
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 Nico_S
    2 Siniti
    2 barney74
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 Dagobert
    1 YoshiBignose
    1 RoofingBurner
    1 slimhoof
    1 Aryamehr
    1 Pim89
    1 Appelblauwzeegroen
    1 starla
    1 Bos81


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AKQ nr 1760 met dubbele punten voor mevrouw Keever!
    Algemene Kennis Quiz 1761
    AKQ 1762 - Asterix en Obelix vieren hun verjaardag
    AKQ 1763
    AKQ 1764 met tijgers en luipaarden
    AKQ 1765 het raadsel van Andre van Duin
    AKQ #1767 - Na een tijdje weer eens elegant geopend!
    AKQ gevalletje 1768: een blaartrekkend geval
  • tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:14
    bij de alvleesklier
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 11:15
    In de alvleesklier volgens mij zelfs...
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:15
    boo
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 11:16
    Snel geopend trouwens Roof
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:17
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:15 schreef ScottTracy het volgende:
    In de alvleesklier volgens mij zelfs...
    +1 tomtomaat

    Stand deel #1769:

    1 tomtomaat
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:18
    is een zeestraat in het zuidelijkste deel van Zuid-Amerika, gelegen tussen Patagonië in het noorden en Vuurland in het zuiden. Hij is genoemd naar de Portugese ontdekkingsreiziger , die er in 1520 voor het eerst doorheen voer gedurende zijn reis om de wereld.

    Wat?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 11:18
    Ah nee geef tom dat punt. Hij noemde toch al alvleesklier..
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:18
    Sorry tomaat maar het antwoord van ScottTracy was het juiste
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:18
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:18 schreef ScottTracy het volgende:
    Ah nee geef tom dat punt. Hij noemde toch al alvleesklier..
    ok
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:19
    Straat van Magelhaes
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:19
    Magelhaen
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:20
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:18 schreef ScottTracy het volgende:
    Ah nee geef tom dat punt. Hij noemde toch al alvleesklier..
    thanks Scott
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:21
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:19 schreef De_Hertog het volgende:
    Straat van Magelhaes
    De juiste spellingswijze van de naam van de zeestraat ligt niet vast. Straat (van) Magellaan wordt het meest gebruikt. Daarnaast zijn echter ook de namen Magalhãesstraat, Magallanesstraat, Straat Magallanes, Straat (van) Magalhães en variaties hierop in gebruik.

    De_Hertog +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    1 De_Hertog
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:21
    tvp
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:22
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:21 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    De juiste spellingswijze van de naam van de zeestraat ligt niet vast. Straat (van) Magellaan wordt het meest gebruikt. Daarnaast zijn echter ook de namen Magalhãesstraat, Magallanesstraat, Straat Magallanes, Straat (van) Magalhães en variaties hierop in gebruik.
    Ja, en de spelling van zijn achternaam varieert ook nogal volgens mij. Spelling was sowieso een beetje optioneel rond die tijd (maar nu niet meer! )
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:23
    Waarom is het fout de titel van Wagners operacyclus Der Ring des Nibelungen te vertalen met 'De Ring van de Nevelingen'?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:27
    Omdat Nibelungen waarschijnlijk wat anders betekend
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:27
    Omdat ring niet als ring vertaald wordt?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:28
    Nee, Nibelung is neveling en Ring is ring. Het gaat hier om een puur taalkundige fout wat verder niets met de inhoud van de operas te maken heeft (alhoewel de fout misschien meer opvalt als je het verhaal kent )
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 11:28
    Of omdat Ring wat anders betekent...
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:29
    is toch enkelvoud meot dan toch de ring van neveling zijn!?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:30
    Nibelungen is geen meervoud?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:32
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:29 schreef skittelman het volgende:
    is toch enkelvoud meot dan toch de ring van neveling zijn!?
    Goed genoeg. 'Des' is de genetief, en daar hoort de uitgang -en achter. Des Nibelungen is dus gewoon 'van de neveling', en niet 'van de nevelingen'.

    skittelman +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    1 De_Hertog
    1 skittelman
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:40
    Van wie is dit restaurant?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:41
    Jamie Oliver
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:41
    Is zijn leerschool voor kansarme jongeren als ik me niet vergis
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:44
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:41 schreef De_Hertog het volgende:
    Jamie Oliver
    dat is em, niet echt van hem zelf maar je snapt wat ik bedoel
    kon geen mooie foto van Fifteen Amsterdam vinden. Dus was ff aan het google streetviewen, staat er een grote vrachtwagen van Christian Salvesen voor

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    1 skittelman
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:46
    Veel mensen denken dat de hierboven genoemde Magelhaan de eerste was die rond de wereld voer. Waarom is dit onjuist?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:50
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:46 schreef De_Hertog het volgende:
    Veel mensen denken dat de hierboven genoemde Magelhaan de eerste was die rond de wereld voer. Waarom is dit onjuist?
    omdat de wereld toen plat was
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:52
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:50 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    omdat de wereld toen plat was
    Nou, nee.
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 11:57
    Dat zal Noach wel geweest zijn.
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:58
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:57 schreef nightcowboy het volgende:
    Dat zal Noach wel geweest zijn.
    Ik heb helemaal niet gezegd dat iemand hem voor was. En fictieve personen doen al helemaal niet mee.
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:59
    in de zin van zijn schip voer wel rond de wereld maar hij zelf bleef ergens op een kolonie achter?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 11:59
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:59 schreef skittelman het volgende:
    in de zin van zijn schip voer wel rond de wereld maar hij zelf bleef ergens op een kolonie achter?
    Dat is al in de goede richting maar nog net niet goed genoeg.
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 12:00
    Hij voer niet de wereld om?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:01
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:00 schreef Terpentin07 het volgende:
    Hij voer niet de wereld om?
    Dat moge inmiddels duidelijk zijn, maar waarom dan niet?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:02
    omdatie uuh dood was (mag maar 1x gokken )
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 12:04
    Hij heeft onderweg de liefde van zijn leven gevonden.
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:04
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:02 schreef skittelman het volgende:
    omdatie uuh dood was (mag maar 1x gokken )
    Inderdaad, hij overleed in een gevecht in de Fillipijnen en kon dus de reis niet afronden. En hij was de enige niet, van de vijf volledig bemande schepen (zo'n 270 man) kwam slechts één schip met 18 man uiteindelijk terug. Dit schip stond onder leiding van Juan Sebastián Elcano, die dus officieel de eerste persoon is die de wereld rond voer.

    skittelman +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    2 skittelman

    [ Bericht 2% gewijzigd door De_Hertog op 21-10-2009 12:14:21 ]
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:05
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:04 schreef Terpentin07 het volgende:
    Hij heeft onderweg de liefde van zijn leven gevonden.
    Helaas is het echte leven niet zo poetisch.
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 12:08
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:05 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Helaas is het echte leven niet zo poetisch.
    Inderdaad.
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:09
    Filmografie:
    The Reaping
    P.S. I Love You
    Million Dollar Baby
    The Black Dahlia
    Freedom Writers
    The Core
    Insomnia
    Beverly Hills 90210
    The Next Karate Kid
    Buffy the Vampire Slayer

    Van Wie?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 12:11
    Hilary Swank?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 12:12
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:11 schreef ScottTracy het volgende:
    Hilary Swank?



    Damn, ik zat maar te denken "Sw, Sw..." en ik kon alleen maar op de achternaam van een bekende van me komen
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:12
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:11 schreef ScottTracy het volgende:
    Hilary Swank?


    +1 ScottTracy

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    2 skittelman
    1 ScottTracy
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 12:17
    Noem 4 acteurs die de rol van Batman in een bioscoopfilm hebben vertolkt
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 12:18
    Adam West
    Christian Bale
    George Clooney
    Val Kilmer
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:18
    Adam West was in de serie toch? Iig Micheal Kaeton nog als reserve
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 12:19
    Val Kilmer, Christian Bale, George Clooney en en en ............ ahhhhh
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:19
    Damn, nu doe ik het wellicht zelf
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 12:19
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:18 schreef GimmeGore het volgende:
    Adam West
    Christian Bale
    George Clooney
    Val Kilmer
    Grappig dat je Adam West wel noemt maar Michael Keaton niet Maar 't is natuurlijk goed.

    GimmeGore +1
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:22
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:19 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Grappig dat je Adam West wel noemt maar Michael Keaton niet Maar 't is natuurlijk goed.

    GimmeGore +1
    Prima dat hij het punt krijgt hoor, ik hou niet zo van puntje-steel-vragen, maar speelde Adam West niet alleen in de serie en geen bioscoopfilm?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 12:23
    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    2 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 12:23
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:22 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Prima dat hij het punt krijgt hoor, ik hou niet zo van puntje-steel-vragen, maar speelde Adam West niet alleen in de serie en geen bioscoopfilm?
    Ten tijde van de tv-serie is er ook 1 bioscoopfilm uitgebracht met Adam West in de hoofdrol
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:28
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:22 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Prima dat hijZIJ het punt krijgt hoor, ik hou niet zo van puntje-steel-vragen, maar speelde Adam West niet alleen in de serie en geen bioscoopfilm?
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 12:37
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 12:38
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 11:16 schreef ScottTracy het volgende:
    Snel geopend trouwens Roof
    maar geen punten bijgewerkt...
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 12:44
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:19 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Grappig dat je Adam West wel noemt maar Michael Keaton niet Maar 't is natuurlijk goed.

    GimmeGore +1
    Adam West wist ik uit het raad het initialen spel, anders had ik er maar 3 geweten
    makkelijke vraag

    * yokozuna:
    * ōzeki:
    * sanyaku:
    * maegashira:
    * jūryō:

    Welke sport?
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 12:45
    sumo worstelen
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 12:46
    sumoringen?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 12:47
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:45 schreef lubje25 het volgende:
    sumo worstelen





    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    2 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 12:52
    Wie?

    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 12:56
    hunter s thompson
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 12:58
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 12:56 schreef Yankee het volgende:
    hunter s thompson


    Voor wie m niet kent: De film Fear and Loathing in Las Vegas is gebaseerd op een avontuur/werk van deze roemruchte journalist.



    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    2 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    1 Yankee
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:01
    Het verhaal begint als Mathilde haar privékliniek Duinhoeve heeft geopend. Je eigen baas zijn, een interessant en lucratief beroep, wat wil een moderne vrouw nog meer?
    Maar de donkere wolken zijn bij ..... nooit ver weg. Echtgenoot Rogier, ooit een gevierd psychiater, is niet bestand tegen de bliksemcarrière van zijn jongere vrouw, en verliest zich in alcoholisch zelfbeklag.


    Boek en schrijver/ster?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:04
    Saskia Noort de verbouwing
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:05
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:04 schreef skittelman het volgende:
    Saskia Noort de verbouwing
    skittelman +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    3 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    1 Yankee
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:05
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:01 schreef Yankee het volgende:
    Het verhaal begint als Mathilde haar privékliniek Duinhoeve hier had ik hem al
    Hoe heet de prijs voor het beste spannende nederlandstalige boek v/h jaar?
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:08
    gouden strop toch
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:09
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:08 schreef Yankee het volgende:
    gouden strop toch
    ja toch +1 Yankee

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    3 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    2 Yankee
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:11


    Schilder?
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:13
    Karel Appel
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:13
    of Geert Jan Jansen natuurlijk
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:14
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:13 schreef RoofingBurner het volgende:
    Karel Appel
    Inderdaad, L’Oiseau van Appel. RoofingBurner +1

    Stand deel #1769:

    1 tomtomaat
    2 De_Hertog
    3 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    2 Yankee
    1 RoofingBurner
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:17
    Wat zoek ik op de plek van de ?
    quote:
    Een is een benaming afkomstig uit het Chinees: 公司. Het is de naam voor een groep met een gezamenlijk, algemeen zakelijk belang voor het managen van activiteiten van de groep. In het Nederlands kan men het vergelijken met een "maatschappij", "firma", of "vennootschap". Deze werden gevormd in plaatsen en gebieden waar Chinese families naartoe emigreerden.
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:18
    chaebol?
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:19
    hmm dat is waarschijnlijk Koreaans....
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:21
    triade?
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:21
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:18 schreef Yankee het volgende:
    chaebol?
    mianhaeyo, da's fout
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:22
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:21 schreef De_Hertog het volgende:
    triade?
    da's de mob, dit zijn bonafide bedrijven heur.
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:24
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:17 schreef RoofingBurner het volgende:
    Wat zoek ik op de plek van de ?
    [..]
    je bedoeld een 政府批准的证券投资咨询机构 ?
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:25
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:24 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    je bedoeld een * hier staat een goor Chinees woord ?
    nee tuurlijk niet viespeuk
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:26
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:22 schreef RoofingBurner het volgende:

    [..]

    da's de mob, dit zijn bonafide bedrijven heur.
    Ik ken het inderdaad van de maffia, maar ik dacht, misschien wordt het ook voor gewone bedrijven gebruikt
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:26
    Kongsi
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:27
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:26 schreef Yankee het volgende:
    Kongsi
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:26 schreef Yankee het volgende:
    Kongsi
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:26 schreef Yankee het volgende:
    Kongsi
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:26 schreef Yankee het volgende:
    Kongsi
    die zoeken we Yankee +1
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:30
    Van welk land is Dodoma de hoofdstad?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:31
    Tjsaad?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:32
    Tanzania
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:33
    Was hier laatst nog andersom
    Yankeewoensdag 21 oktober 2009 @ 13:33
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:32 schreef De_Hertog het volgende:
    Tanzania
    De_Hertog +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    3 De_Hertog
    3 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:38


    Waar kan men dit bord vinden?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 13:39
    St Maarten?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:39
    bij een vliegveld
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 13:39
    st Maarten?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 13:42
    Volgens mij ook St Maarten, maar ik zeg nog ff Aruba
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:43
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:39 schreef Terpentin07 het volgende:
    St Maarten?


    Terpentin07 +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    3 De_Hertog
    3 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:46


    Is wel een mooi plaatje.... Je kunt ze bijna aanraken
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 13:47
    is een geelbruine was uit de bladeren van de palm, die van nature voorkomt in het noordoosten van Brazilië. De was staat bekend als de koningin van de wassen. De was wordt uit de bladeren verkregen door ze stuk te slaan, de was te raffineren en vervolgens te bleken. is voor de mens en dieren onverteerbaar en wordt onveranderd weer uitgescheiden.
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 13:48
    is dat carnauba?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 13:51
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:48 schreef skittelman het volgende:
    is dat carnauba?
    Ja dat is hem.

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    3 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:01
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 13:51 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Ja dat is hem.
    Carnauba zit op mn surfplank
    excuses voor de vertraging pagina 2 niet gezien.

    Er zijn vijf mannen die twee keer het koningsnummer(100m vrije slag) op de Olympische Spelen wonnen.
    De bekendste zijn Pieter v.d. Hoogenband en Alexander Popov.

    In de Jaren '20 was er een oostenrijkse amerikaan die hetelfde kunstje flikte. Deze zwemmer werd later bekend als acteur met een beroemde kreet.

    Wie zoek ik?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:01
    Johnny weismuller
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:02
    Johnny Weissmuller
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:02
    aka Tarzan
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:02
    Punten zijn nog steeds niet bijgewerkt
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:04
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:01 schreef De_Hertog het volgende:
    Johnny weismuller
    OMG
    jullie zijn vreselijk goed. (jullie kennen zeker ook die kerel uit hawai die voor weismuller 2x goud won )

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    4 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    1 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:07
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:04 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    OMG
    jullie zijn vreselijk goed. (jullie kennen zeker ook die kerel uit hawai die voor weismuller 2x goud won )
    Nee, sport houd ik me verre van. Van films weet ik meer, en ik wist dat Weismuller voor zijn filmcarriere zwemmer was.

    Wat is een Wilhelm scream?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:10
    een metal band?

    www.myspace.com/awilhelmscream
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:11
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:10 schreef banaantjeEE het volgende:
    een metal band?

    www.myspace.com/awilhelmscream
    Dat is A Wilhelm Scream Die band is ergens naar genoemd. En ik kan je vast vertellen dat het weinig met metal te maken heeft.
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:12
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:07 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Nee, sport houd ik me verre van. Van films weet ik meer, en ik wist dat Weismuller voor zijn filmcarriere zwemmer was.

    Ik weet veel van sport. Van films weet ik niet echt veel, maar die Hawaiiaan kende ik niet...
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:15
    Is het een soort nominatie?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:16
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:15 schreef banaantjeEE het volgende:
    Is het een soort nominatie?
    Nee, in dit geval gaat het om een echte schreeuw.
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:18
    Een soort effect dat gebruikt wordt in horrorfilms?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:20
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:18 schreef banaantjeEE het volgende:
    Een soort effect dat gebruikt wordt in horrorfilms?
    Je komt in de buurt, maar het heeft niet alleen met horrorfilms te maken.
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 14:23
    doodskreet?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:23
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:23 schreef Terpentin07 het volgende:
    doodskreet?
    Meestal wel, maar dat is niet wat er bijzonder aan is.
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:24
    Om mensen te laten schrikken?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:26
    Gaat een beetje de verkeerde kant op zo. Het is niet het geluid zelf wat het bijzonder maakt, maar iets anders. En we hebben het inderdaad over films.
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 14:27
    is dat niet die cliché schreeuw die je in 10.000 films tegenkomt?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:29
    Of wanneer iemand sterft door van een gebouw te vallen?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:30
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:27 schreef GimmeGore het volgende:
    is dat niet die cliché schreeuw die je in 10.000 films tegenkomt?
    10.000 is wellicht enigszins overdreven, maar dat is wat ik zocht. Een schreeuw die in 1955 is opgenomen en sindsdien vaak in films wordt gebruikt, tegenwoordig ook als een soort in-joke. Meestal als mensen hun dood tegemoet vallen. Lijstje met films, vast niet compleet: http://www.hollywoodlostandfound.net/wilhelm.html

    GimmeGore +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    4 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 14:30
    het geluid (gil) als een dode wordt gevonden?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 14:32
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:30 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    10.000 is wellicht enigszins overdreven, maar dat is wat ik zocht.
    Is het ook, maar het valt zo op. Als je die schreeuw eenmaal herkent..
    That which has been heard can not be unheard zeg maar
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 14:35


    Wat is de naam van deze middeleeuwse burcht, die te bewonderen is in Gent
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:37
    Gravensteen, Gent
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:37
    Ah dat stond er al
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 14:39
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:37 schreef De_Hertog het volgende:
    Gravensteen, Gent



    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    5 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:41
    Het gravensteen
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:41
    Allez, ik heb een vriend die er woont.
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:42
    Crazy Eights, Mao Mao, Switch en Pr¨í zijn allemaal varianten van een kaartspel dat wij kennen als...?
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 14:44
    poker?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:45
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:44 schreef lubje25 het volgende:
    poker?
    Nee, een iets simpeler spel
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 14:47
    klaverjassen?
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 14:47
    patience?
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 14:48
    pesten?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:49
    UNO?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 14:53
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 14:48 schreef nightcowboy het volgende:
    pesten?
    nightcowboy +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    5 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 14:59


    Wie?
    Yurithemasterwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:01
    is dat niet eens bold en the beautifull acteur?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:02
    Thor?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:03
    Thorne bedoelde ik
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 15:09
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:01 schreef Yurithemaster het volgende:
    is dat niet eens bold en the beautifull acteur?
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:03 schreef banaantjeEE het volgende:
    Thorne bedoelde ik


    Wil de echt naam horen.

    Dit keek ik vroeger altijd

    iggyinthehousewoensdag 21 oktober 2009 @ 15:15
    lorenzo lamas
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 15:16
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:15 schreef iggyinthehouse het volgende:
    lorenzo lamas


    iggyinthehouse +1

    Stand deel #1769:
    1 tomtomaat
    5 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 15:17
    met bobby sixshooter of zo iets, keek ik ook vaak
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 15:18
    Bobby Sixkiller
    iggyinthehousewoensdag 21 oktober 2009 @ 15:21
    Hoe heet meneer rechts?

    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:21
    bob geldof
    iggyinthehousewoensdag 21 oktober 2009 @ 15:22
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:21 schreef tomtomaat het volgende:
    bob geldof
    Snel en goed

    tomtomaat +1

    Stand deel #1769:
    2 tomtomaat
    5 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:27
    De Balearen bestaan uit 6 eilanden, waarvan 2 hele kleine.
    Noem 4 van deze eilanden?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:33
    Mallorca
    Menorca
    Ibiza
    de laatste mag iemand anders inkoppen
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:34
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:33 schreef skittelman het volgende:
    Mallorca
    Menorca
    Ibiza
    de laatste mag iemand anders inkoppen


    Die zijn goed. Eentje nog.
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:34
    Kom ook niet verder dan de eerste drie
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:38
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:34 schreef De_Hertog het volgende:
    Kom ook niet verder dan de eerste drie
    Die liggen ook het meest voor de hand.
    De 4de begint met een F........
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:38
    ik was te druk met het vrouwelijk schoon op ibiza dat ik de naam van dat aanhangsel eilandje ben vergeten tis iets met een F maar zit met fuertaventura en fortaleza in me hoofd
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:43
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:38 schreef skittelman het volgende:
    ik was te druk met het vrouwelijk schoon op ibiza dat ik de naam van dat aanhangsel eilandje ben vergeten tis iets met een F maar zit met fuertaventura en fortaleza in me hoofd
    Fortaleza

    Het eiland begint met dezelfde letters en eindigt ook op een a
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:58
    Okay, Formentera was de laatste die ik zocht.

    Nieuwe vraag:

    Welke band had een hit met de song "Beds Are Burning"?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 15:58
    Midnight Oil
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:00
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:58 schreef De_Hertog het volgende:
    Midnight Oil
    Hertog +1

    Stand deel #1769:
    2 tomtomaat
    6 De_Hertog
    4 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:03
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 15:58 schreef tomtomaat het volgende:
    Okay, Formentera was de laatste die ik zocht.
    een klassieke "oh ja"
    was er overigens niet opgekomen hoor
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:03
    Welke plaats was in de middeleeuwen de residentie van zeven pausen en een aantal antipausen?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:04
    Avignon?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:04
    Avignon
    slavelooswoensdag 21 oktober 2009 @ 16:04
    sur al pon, d'avignon, Slaveloos est plus tard
    RoofingBurnerwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:04


    [ Bericht 100% gewijzigd door RoofingBurner op 21-10-2009 16:05:10 ]
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:04
    shit, 1 post verschil
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:05
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:04 schreef skittelman het volgende:
    Avignon?
    Algemeen bekend zo te zien, maar skittelman krijgt de vroege vogel bonus

    Stand deel #1769:
    2 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 16:08
    ben je ff naar de oogarts, vliegen de punten in het rond hier
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:10
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:04 schreef tomtomaat het volgende:
    shit, 1 post verschil
    deze was inderdaad wel heeeel close

    Welke Paus was leider van de Room Katholieke Kerk tijdens de Eerste Wereldoorlog?
    slavelooswoensdag 21 oktober 2009 @ 16:11
    gregorius
    Yurithemasterwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:11
    pius?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:13
    Paulus?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:15
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:17
    Benedictus?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:19
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:17 schreef tomtomaat het volgende:
    Benedictus?
    uhu ratzingers voorganger de 15de dus

    Stand deel #1769:
    3 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    1 ScottTracy
    2 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:25
    Het volgende gaat over het Roskilde Festival. Een van de grootste pop festivals van Europa.

    In 2000 gebeurde er een tragisch ongeval met dodelijke afloop. Bij het optreden van kwamen negen mensen om het leven doordat ze werden verdrukt in de menigte.[1] Sindsdien heeft de veiligheid een hoge prioriteit en dat merk je door de looppaden tussen het publiek en medewerkers die water uitdelen tijdens optredens.

    Welke band trad op tijdens deze tragische gebeurtenis?
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:27
    een optreden met een tragische gebeurtenis, dat moet U2 wel zijn. hun optredens zelf zijn namelijk al tragisch zonder dat er dode vallen
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:29
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:27 schreef skittelman het volgende:
    een optreden met een tragische gebeurtenis, dat moet U2 wel zijn. hun optredens zelf zijn namelijk al tragisch zonder dat er dode vallen
    Niet mee eens, maar ze waren het niet....
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 16:29
    Pearl Jam dacht ik
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:29
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:29 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    Niet mee eens, maar ze waren het niet....
    i know, ik ben lid van een select groepje dat een poephekel aan U2 heeft.
    Yurithemasterwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:30
    rolling stones?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:32
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:29 schreef GimmeGore het volgende:
    Pearl Jam dacht ik
    GG +1

    Stand deel #1769:
    3 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    1 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 16:39
    (Chicago (Illinois), 17 maart 1942 - Joliet (Illinois), 10 mei 1994) was een Amerikaanse seriemoordenaar. Hij werd veroordeeld en later geëxecuteerd voor de verkrachting van en moord op 33 jongens en mannen, van wie hij er tussen 1972 en 1978 29 in zijn kruipruimte had begraven

    Wie?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:39
    Charles Manson?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:40
    Dahmer?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 16:42
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 16:52
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:53
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:52 schreef Tanjaa het volgende:

    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 16:56
    John Wayne?
    slavelooswoensdag 21 oktober 2009 @ 16:57
    ted bundy?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 17:02
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 16:56 schreef banaantjeEE het volgende:
    John Wayne?
    en nog iets
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 17:11
    was berucht onder de namen Killer Clown of Pogo de Clown omdat hij zich verkleedde als clown en zo kinderen vermaakte op feestjes.
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 17:19
    heeft banaantjeEE het niet gewoon goed?
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 17:31
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 17:19 schreef Tanjaa het volgende:
    heeft banaantjeEE het niet gewoon goed?

    Een achternaam erbij zou niet gek wezen
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 17:42
    http://nl.wikipedia.org/wiki/John_Wayne

    niet echt een seriemoordenaar
    SPOILER
    John Wayne Gacy (Gacy zijnde de beste man zijn achternaam)
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 17:54
    Ik heb al gespiekt want wist het niet. Wel begrijpelijk dat je een achternaam wilt ivm de acteur.
    Kan je misschien een tip geven voor degenen die nog niet gespiekt hebben? Anders kan het wel eens lang gaan duren vrees ik.
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 18:01
    al bijna 1.5 uur voor 1 vraag. .gaat lekker hier
    Ooit was dit een snelle quiz..
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 18:04
    Jeetje gewoon goedkeuren.Als degene al wist dat hij John Wayne met voornaam heet.Nu ligt er anderhalf uur een vraag open.
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 18:15
    Wie stemt voor een nieuwe vraag?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 18:17
    John Wayne Gacy Jr.
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 18:20
    Scott +1
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 18:23
    Wat is efebofilie?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 18:23
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 18:20 schreef tomtomaat het volgende:
    Scott +1
    Stand deel #1769:
    3 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 18:32
    Er staat al een nieuwe vraag hè.
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 18:34
    Bierliefhebber?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 18:40
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 18:34 schreef Terpentin07 het volgende:
    Bierliefhebber?
    Niet echt in de buurt...
    tong80woensdag 21 oktober 2009 @ 18:43
    Goeiemorgen

    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 18:51
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 18:23 schreef ScottTracy het volgende:
    Wat is efebofilie?
    geen idee, klinkt ernstig
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 18:54
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 18:51 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    geen idee, klinkt ernstig
    Uitvoering geven aan je verlangen als je efebofilie hebt is bij wet verboden. Alleen onder bepaalde omstandigheden mag het.
    skittelmanwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:00
    had er nog nooit van gehoord.

    maar hint:
    SPOILER
    In het B&H Forum zijn er topics over Brr3ezaHh T0ppickk #120 : DeZe tOpIcJuH Is gOeD MaNg
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 19:00
    Het wordt vaak (foutief) onder pedofilie geschaard.
    lubje25woensdag 21 oktober 2009 @ 19:07
    incest?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 19:10
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 19:07 schreef lubje25 het volgende:
    incest?
    Denk niet dat dit 'em gaat worden. Verzin wel ff iets nieuws
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 19:14
    Efebofilie is de seksuele voorkeur voor pubers.

    Wie?

    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:19
    Paul Haenen
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 19:32
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 19:19 schreef tomtomaat het volgende:
    Paul Haenen
    tomtomaat +1

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    1 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:39


    Logo van?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 19:42
    total
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:46
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 19:42 schreef Terpentin07 het volgende:
    total
    Terpentin +1

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:47
    geen idee
    Het lijkt op het icoontje van mijn google desktop
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 19:55
    , eigenlijke naam ) (Pokrovskoje, 22 januari [O.S. 10 januari] 1869 - Petrograd, 29 december [O.S. 16 december] 1916) was een Russische monnik en intrigant. Er wordt gesuggereerd dat de naam ' ' Russisch is voor 'de losbandige', maar andere bronnen zeggen dat het staat voor 'een plek waar twee rivieren elkaar ontmoeten'. Hij kwam oorspronkelijk uit een boerenfamilie uit het district Tjoemen in Siberië.

    Hij wordt ook wel eens de 'gekke monnik' genoemd, maar het was geen geheim dat hij getrouwd was en anderen noemden hem een religieuze pelgrim en gebedsgenezer. Hij speelde een belangrijke rol aan het hof van de laatste Russische tsaar Nicolaas II en had daardoor direct of indirect mede invloed op de val van het tsarisme en de opkomst van het bolsjewisme.
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 19:55
    Raspoetin ?
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 19:56
    raspoetin?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 19:56
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 19:55 schreef qonmann het volgende:
    Raspoetin ?
    Helemaal correct.

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    6 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    1 qonmann
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 19:57
    Hem wil je ook niet in het donker tegenkomen.

    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:00
    buh, nee inderdaad
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:01
    kostte nog moeite om hem dood te krijgen

    , daar plukt u de vruchten van.

    Wat is
    Slogan van welk bedrijf
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:02
    Unive
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:02
    Univé verzekeringen
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:03
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:02 schreef De_Hertog het volgende:
    Unive
    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    1 qonmann
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:06
    DNA heeft een dubbele helix-structuur. Noem één van de wetenschappers die dit ontdekt hebben.
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:08
    James Watson?
    De_Hertogwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:09
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:08 schreef banaantjeEE het volgende:
    James Watson?
    Correct, de andere was Francis Crick.

    banaantjeEE +1

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    1 qonmann
    1 banaantjeEE
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:12
    Wie was de eerste man in de ruimte?
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:13
    Gagarin
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:16
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:13 schreef qonmann het volgende:
    Gagarin
    +1 qonmann

    Een makkie was het hé

    Stand deel #1769:

    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    2 qonmann
    1 banaantjeEE
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:22
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:16 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]
    Een makkie was het hé
    je weet de naam van het eerste ruimtehondje vast ook


    Wie is de dame ?
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 20:24
    Liz Hurley?
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:26
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:24 schreef Rucebo het volgende:
    Liz Hurley?
    Ze is trots op je !
    (bedazzled, pas maar op)

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    2 qonmann
    1 banaantjeEE
    1 Rucebo
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 20:33
    Wat is de hoofdstad van Burkina Faso?
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:34
    Ougadougou
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 20:34
    qonmann, kom er maar in!
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 20:34
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:34 schreef ScottTracy het volgende:
    qonmann, kom er maar in!
    En ik had het nog niet gepost of hij staat er al
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 20:36
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:34 schreef qonmann het volgende:
    Ougadougou
    Leuke naam .
    Je mist een a nog: Ouagadougou.

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    2 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    3 qonmann
    1 banaantjeEE
    1 Rucebo
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:38
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:34 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    En ik had het nog niet gepost of hij staat er al
    A-tje vergeten..maar een mooie naam inderdaad
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:40
    Marktplaats.nl , van wie is dat ?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 20:40
    ebay
    nightcowboywoensdag 21 oktober 2009 @ 20:41
    Ouagadougou gemist
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:42
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:40 schreef Terpentin07 het volgende:
    ebay
    Yep

    In 10 november 2004 werd de site voor een bedrag van 225 miljoen euro verkocht aan het Amerikaanse internetveilinghuis eBay.
    Mooi bedrag


    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    3 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    3 qonmann
    1 banaantjeEE
    1 Rucebo
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 20:52
    Scene uit welke film?

    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 20:52
    Goodbye Lenin
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 20:54
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 20:52 schreef Rucebo het volgende:
    Goodbye Lenin
    Yeah.Goeie film btw.

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    2 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    3 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    3 qonmann
    1 banaantjeEE
    2 Rucebo
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 20:59
    Welke programma?
    was een televisieprogramma dat Harry Vermeegen tussen 1997 en 2000 maakte voor de Nederlandse commerciële omroep Veronica.
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 20:59
    Pisa ?

    nah dat kan wsl niet
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:05
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:05
    De Regenjas?
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:06
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:05 schreef ScottTracy het volgende:
    De Regenjas?
    .

    Stand deel #1769:
    4 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    3 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    3 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    3 qonmann
    1 banaantjeEE
    2 Rucebo
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:06
    Mooi programma was dat altijd
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:06
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:05 schreef Tanjaa het volgende:
    Hoi Tanjaa
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:07
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:06 schreef ScottTracy het volgende:
    Mooi programma was dat altijd
    Voor de liefhebbers:
    Het grote Regenjas-topic
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:11
    Zubizarreta
    Nando
    Ferrer

    Carlos
    Bakero
    Salinas (64. Goikoetxea)

    Laudrup
    (113. Alexanko)
    Eusebio Sacristán

    Welke namen missen?
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:17
    Voetbalspelers ... niet mn sterkste kant
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:18
    't Is een klassieke opstelling van een bekend team. Maar te moeilijk?
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:20
    Koeman en Guardiola en .... ?
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:20
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:20 schreef Rucebo het volgende:
    Koeman?


    Zubizarreta
    Nando
    Ferrer
    Koeman
    Carlos
    Bakero
    Salinas (64. Goikoetxea)

    Laudrup
    (113. Alexanko)
    Eusebio Sacristán
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:21
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:20 schreef Rucebo het volgende:
    Koeman en Guardiola en .... ?


    Zubizarreta
    Nando
    Ferrer
    Koeman
    Carlos
    Bakero
    Salinas (64. Goikoetxea)

    Laudrup
    Guardiola (113. Alexanko)
    Eusebio Sacristán

    Nog een buitenlander (als in: niet-Spanjaard) zoek ik.
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:27
    Rivaldo?
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:29
    Het is het team dat de Europa Cup I won in 1992 neem ik aan, maar wie er mist weet ik niet zo meteen ,
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:30
    Alesanco?
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:34
    BTW onze vriend RoofingBurner heeft de punten weer eens niet verwerkt. Dit is in het verleden al een paar keer vaker voorgekomen.
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:34
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:34 schreef tomtomaat het volgende:
    BTW onze vriend RoofingBurner heeft de punten weer eens niet verwerkt. Dit is in het verleden al een paar keer vaker voorgekomen.
    ik werk ze wel even bij en post ze hier
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:35
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:34 schreef tomtomaat het volgende:
    BTW onze vriend RoofingBurner heeft de punten weer eens niet verwerkt. Dit is in het verleden al een paar keer vaker voorgekomen.
    komt ie op -4 ..
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:35
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:34 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    ik werk ze wel even bij en post ze hier
    Vergeet niet dat ik 36 had ipv 23. Mijn werden ook niet bijgewerkt.
    En betreffende roofing: de titel zegt genoeg, niet?
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:37
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:35 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Vergeet niet dat ik 36 had ipv 23. Mijn werden ook niet bijgewerkt.
    En betreffende roofing: de titel zegt genoeg, niet?
    Wat bedoel je 36 ipv 23?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:38
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:37 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Wat bedoel je 36 ipv 23?
    Wel GG had mijn punten verkeerd bijgewerkt in het vorige deel. Check maar. Ik stond op 29, daarna moest ik 4 krijgen, en dan nog eens 3 door roofing.
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:40
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:38 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Wel GG had mijn punten verkeerd bijgewerkt in het vorige deel. Check maar. Ik stond op 29, daarna moest ik 4 krijgen, en dan nog eens 3 door roofing.
    Dan sta je in het vorige topic op 31?

    nvm
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:41
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:40 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Dan sta je in het vorige topic op 31?
    Nee 33.
    starlawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:43
    Wow

    We zijn weer opnieuw begonnen met de puntjes?
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:43 schreef starla het volgende:
    Wow

    We zijn weer opnieuw begonnen met de puntjes?
    Al 18 topics .

    @ Scott: heb je nog een hintje ?
    Terpentin07woensdag 21 oktober 2009 @ 21:45
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:43 schreef starla het volgende:
    Wow

    We zijn weer opnieuw begonnen met de puntjes?
    Heb je niet de memo ontvangen?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:46
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:44 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Al 18 topics .

    @ Scott: heb je nog een hintje ?
    Hoezo al 18 topics?
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:47
    Stand dus van dit deel:
    SPOILER
    Tussenstand na deel 1768

    121 tomtomaat
    80 qonmann
    68 skittelman
    59 ScottTracy
    53 nightcowboy
    42 Yankee
    38 De_Hertog
    37 GimmeGore
    36 banaantjeEE
    26 mr_anonimous
    24 Rucebo
    24 PhysicsRules

    20 lubje25
    20 Ofyles2
    20 slaveloos
    18 conleche
    14 iggyinthehouse
    13 Cobra4
    13 Tanjaa
    11 Erkel
    11 Mark
    9 Yurithemaster
    8 Terpentin07
    7 Induhskaai
    7 Tong80
    6 steekbal
    4 C_a_K_e
    4 Maizena
    4 Its-Jojo-4you
    4 thomaster
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Nico_S
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 Siniti
    2 barney74
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 Dagobert
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:47
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:46 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Hoezo al 18 topics?
    Met nieuwe puntentelling, na deel 1750.
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:47
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:46 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Hoezo al 18 topics?
    kijk eens in topic 1679-18
    GimmeGorewoensdag 21 oktober 2009 @ 21:48
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:38 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Wel GG had mijn punten verkeerd bijgewerkt in het vorige deel. Check maar. Ik stond op 29, daarna moest ik 4 krijgen, en dan nog eens 3 door roofing.

    Ah, mijn excuses. Ik was al bang dat het een keertje mis zou gaan
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:49
    Sorry was ff weer voetbal kijken Nog geen goed antwoord. Zoek iemand uit een Oost-Europees land.
    starlawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:49
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:44 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Al 18 topics .
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:49
    Soitskov?
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:49
    Stoitskov ?
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:49
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:47 schreef Tanjaa het volgende:
    Stand dus van dit deel:
    SPOILER
    Tussenstand na deel 1768

    121 tomtomaat
    80 qonmann
    68 skittelman
    59 ScottTracy
    53 nightcowboy
    42 Yankee
    38 De_Hertog
    37 GimmeGore
    36 banaantjeEE
    26 mr_anonimous
    24 Rucebo
    24 PhysicsRules

    20 lubje25
    20 Ofyles2
    20 slaveloos
    18 conleche
    14 iggyinthehouse
    13 Cobra4
    13 Tanjaa
    11 Erkel
    11 Mark
    9 Yurithemaster
    8 Terpentin07
    7 Induhskaai
    7 Tong80
    6 steekbal
    4 C_a_K_e
    4 Maizena
    4 Its-Jojo-4you
    4 thomaster
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Nico_S
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 Siniti
    2 barney74
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 Dagobert
    Gelukkig hebben we Tanjaa nog
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:50
    Stoitskov dus
    banaantjeEEwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:50
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:48 schreef GimmeGore het volgende:

    [..]

    Ah, mijn excuses. Ik was al bang dat het een keertje mis zou gaan
    Geen probleem
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:50
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:47 schreef Tanjaa het volgende:
    Stand dus van dit deel:
    Thanks, goed werk!
    Tanjaawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:50
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:48 schreef GimmeGore het volgende:

    [..]

    Ah, mijn excuses. Ik was al bang dat het een keertje mis zou gaan
    Dun matter, fixed it
    starlawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:50
    Smirnov
    Rucebowoensdag 21 oktober 2009 @ 21:51
    Shit, die had ik ook nog wel moeten weten .
    ScottTracywoensdag 21 oktober 2009 @ 21:51
    quote:
    Op woensdag 21 oktober 2009 21:49 schreef tomtomaat het volgende:
    Soitskov?
    Die t miste je net, maar dat snap ik Stoitsjkov miste dus, dan hebben we het Dream Team van Barcelona dat in 1992 de EC I won.

    tomtomaat +1

    Stand deel #1769:
    5 tomtomaat
    7 De_Hertog
    5 skittelman
    3 ScottTracy
    3 GimmeGore
    1 Lubje25
    3 Yankee
    1 RoofingBurner
    3 Terpentin07
    1 nightcowboy
    1 iggyinthehouse
    3 qonmann
    1 banaantjeEE
    2 Rucebo
    tomtomaatwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:54
    (vele eilanden) is een van de drie grote eilandengroepen in de Grote of Stille Oceaan die samen Oceanië vormen. Ruwweg vormt het een driehoek met Nieuw-Zeeland, Hawaï en Paaseiland als hoekpunten.

    Wat?

    Ik open wel even een nieuw topic!
    qonmannwoensdag 21 oktober 2009 @ 21:55
    Micronesie ?
    starlawoensdag 21 oktober 2009 @ 21:55
    polynesie