Werk je ook in zo'n store ofzo ? Men wat kan jij ontzettend dom lullen zeg !quote:Op woensdag 11 november 2009 20:26 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Je kan mij van veel dingen beschuldigen, maar van alzheimer toch (nog) niet, en leesblind ben ik ook _echt_ niet.
[..]
En je rant over een gebrek aan verkoopunten, dat had ik al vrij snel begrepen ja. En toen er subtiel een opmerking gemaakt werd over internet, toen ging je daar uiteraard niet op in. Want je zit op een forum. Waarom zou je dan discussiëren?
Verder had je het niet over de kwaliteit van een kopje koffie maar over exclusiviteit en het feit dat als je dat wilt, je beter bonen kan kopen. Als ik niet in de file wil staan is met de fiets naar mijn werk wel een goeie oplossing. Alleen, als ik dan 100 kilometer van mijn werk af woon, wordt dat toch spontaan iets minder werkbaar. Zelfde verhaald met een Nespresso. Koffie is lekker en exclusief. Maar verse cappuccino van een goede barista kan veel beter zijn. Alleen, waar laat je die barista dan? Zo'n vent in je keuken constant is het ook niet.![]()
Ik ben van bonen overgestapt naar Nespresso...dit bevalt me veel beter! Eenvoud van bestellen op internet (gewoon 1 maal per maand kijken wat je nog hebt en aanvullen met ene bestelling). Als het in de supermarkt zou liggen, zou het weer duurder worden (extra keten die ook winst wil maken). Neem aan dat Nespresso echt geen marge gaat weggeven omdat AH er aan wil verdienen. Nee het is goed zoquote:Op woensdag 18 november 2009 07:11 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Werk je ook in zo'n store ofzo ? Men wat kan jij ontzettend dom lullen zeg !
Nogmaals : (en zet deze keer je leesbril op want ik blijf niet herhalen.) "Internet is géén alternatief omdat je dan alsnog minimaal 24 uur moet wachten op je koffie.! "
Ik ben in Parijs geweest en daar kon je je Nespresso op elke hoek van de straat kopen . In NY en Stockholm idem . Elke random supermarkt verkoopt het . Zelfs in Brussel is het algemeen en vrij verkrijgbaar . Waarom dit in Nederland anders moet is mij een compleet raadsel.
Anyway ze zoeken het maar uit met hun debiele beleid . Ben nu overgestapt op Jura voor échte koffie en kan mijn boontjes prima doppen bij de lokale super![]()
O mocht iemand nog interesse hebben dan kun je mijn Citiz ophalen . Prijs komen we vast wel uit.
Je betaalt ook gewoon verzendkosten hoor . Vast meer dan de marges die supermarkten pakken.quote:Op woensdag 18 november 2009 08:03 schreef Dj_unkie het volgende:
[..]
Ik ben van bonen overgestapt naar Nespresso...dit bevalt me veel beter! Eenvoud van bestellen op internet (gewoon 1 maal per maand kijken wat je nog hebt en aanvullen met ene bestelling). Als het in de supermarkt zou liggen, zou het weer duurder worden (extra keten die ook winst wil maken). Neem aan dat Nespresso echt geen marge gaat weggeven omdat AH er aan wil verdienen. Nee het is goed zo
quote:Bij bestellingen van minimaal 200 capsules via internet, neemt Nespresso de verzendkosten voor haar rekening.
200 cups ?? Dat zijn 20 verpakkingen ?? Wat sociaal !quote:
Dat denk ik niet...Ik denk dat Nespresso zelf verkoopprijzen zal hanteren die NIET door de winkel aangepast mogen worden. het laatste was Nespresso wil is een goedkoop imago! Ik vind het echt geen belemmering om de koffie online te bestellenquote:Op woensdag 18 november 2009 08:23 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
200 cups ?? Dat zijn 20 verpakkingen ?? Wat sociaal !
In de supermarkt zou die tenminste zo nu en dan in de bonus komen.
Jij bent zelf uit de handel genomen dus hebt helemaal geen recht van spreken.quote:Op woensdag 18 november 2009 07:11 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Werk je ook in zo'n store ofzo ? Men wat kan jij ontzettend dom lullen zeg !
Nogmaals : (en zet deze keer je leesbril op want ik blijf niet herhalen.) "Internet is géén alternatief omdat je dan alsnog minimaal 24 uur moet wachten op je koffie.! "
Ik ben in Parijs geweest en daar kon je je Nespresso op elke hoek van de straat kopen . In NY en Stockholm idem . Elke random supermarkt verkoopt het . Zelfs in Brussel is het algemeen en vrij verkrijgbaar . Waarom dit in Nederland anders moet is mij een compleet raadsel.
Anyway ze zoeken het maar uit met hun debiele beleid . Ben nu overgestapt op Jura voor échte koffie en kan mijn boontjes prima doppen bij de lokale super![]()
O mocht iemand nog interesse hebben dan kun je mijn Citiz ophalen . Prijs komen we vast wel uit.
nou moet ik toegeven dat een commercieel merk als Illy (welke gewoon bij de AH te koop is) prima bonen heeft en vergelijkbare kwaliteit koffie zet voor een lagere prijs. Neemt niet weg dat ik Nespresso makkelijker vind en een automaat voor mij te groot is en te weinig gebruikt wordtquote:Op woensdag 18 november 2009 18:51 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Jij bent zelf uit de handel genomen dus hebt helemaal geen recht van spreken.Sorry dat ik je klem geluld heb hoor, het was niet mijn bedoeling. Misschien voortaan niet meer inhoudelijk in discussie gaan met mensen waar je bij voorbaat als kansloos bij bent omdat je alleen selectief kan lezen. Geeft niet, er is een groot percentage mensen in Nederland analfabeet.
![]()
En voel jij je maar elitair met je Jura. Om er vervolgens supermarkt bonen in te gooien. Riiiight.
Kijk, dat het handig zou zijn als het in de supermarkt zou liggen is 1 ding. Aan de andere kant, de meeste mensen verdiepen zich in iets voordat ze het kopen. En je komt er dan al snel achter dat je alleen cups kan kopen bij de stores in Nederland of online. Er is niemand die je dwingt Nespresso te drinken uiteraard.
Goedzo jochie !quote:Op woensdag 18 november 2009 18:51 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Kijk, dat het handig zou zijn als het in de supermarkt zou liggen is 1 ding.
Het fijne van Illy is de constante kwaliteit die je krijgt. Daar betaal je ook iets meer voor, maar wel gegarandeerd dat elk kopje exact hetzelfde smaakt.quote:Op woensdag 18 november 2009 20:24 schreef neo2000 het volgende:
En dat van die bonen is zeker waar, maar sommige mensen pretenderen dat ze een purist zinj, en dan ga je natuurlijk geen supermarkt bonen kopen..
Eens is. Alhoewel het mij persoonlijk meevalt dat het "goed genoeg" voor je is.quote:Op donderdag 19 november 2009 02:29 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
IIllyybonen van de AH doen het prima . Dus óók in de Jura .
quote:Op donderdag 19 november 2009 02:29 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
En in letter en schrift een discussie aangaan en vervolgens beweren dat je discussiepartner een analfabeet is ? Hoe dom ben je dan ? En vooral wat heeft dat in godsnaam met koffie te maken ??
Liever eilitair dan (in jouw geval dus) dom . Daarom sta je bij deze op de shit/ignore list . Goed voor de sfeer hier want beste vrinden worden we toch niet !
Van: http://nl.wikipedia.org/wiki/Analfabetismequote:Een analfabeet is iemand die de vaardigheid in lezen, spellen en schrijven niet of in onvoldoende mate beheerst.
Ik weet dat je veel betere koffie kan krijgen (voor minder). Maar zoals ik al zei, Illy levert wel altijd een constante kwaliteit af. Dus als je een beetje goede koffie wil hebben en je let niet zo op de centjes is het een makkelijke keuzequote:Op donderdag 19 november 2009 10:15 schreef Blik het volgende:
Illy-koffie is net zo hard één en al marketing als Nespresso dat is. De vergelijking maken tussen die twee is op zich al grappig. Heb je ooit gehoord van koffieplantages uit Italië? Enige wat die Italianen doen is de koffie branden, er zijn echter nog zo'n 16 andere stappen die net zo belangrijk zijn in het koffieproces.
Die nieuwe Illy cups en machine zijn wel erg mooie qua design en handig in gebruik: alle koffie komt direct uit de cup en bijna niet in de machine, dus weinig schoonmakenquote:Op donderdag 19 november 2009 10:15 schreef Blik het volgende:
Illy-koffie is net zo hard één en al marketing als Nespresso dat is. De vergelijking maken tussen die twee is op zich al grappig. Heb je ooit gehoord van koffieplantages uit Italië? Enige wat die Italianen doen is de koffie branden, er zijn echter nog zo'n 16 andere stappen die net zo belangrijk zijn in het koffieproces.
Dit is een van de twee nieuwe cuphouder machines, niet zo;n ander bonen/melange apparaat.quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:24 schreef Dj_unkie het volgende:
das ook wel een hele andere machine....die heb ik zelfs redelijk veel verkocht
Afwerking is echt een dikke 10 (int geel is die mooier)
Starbucksquote:Op vrijdag 20 november 2009 17:12 schreef Winner_Taco het volgende:
Ga maar de Bijenkorf en bestel daar een espresso 'Ristretto'.
Conclusie: de smaak van Nespresso rechtvaardigd in
geen enkel opzicht de prijs van 16,50 per 250 gram.
Met dit capsule systeem blijf je een wat 'zuriger' koffie smaak houden. (Deze wordt veroorzaakt door het aluminium van de capsules.)
Voor 250 gram nespresso koop je 1 kilo Starbucks espresso koffie...
weet ik niet...er stond een beste stapel daarquote:Op maandag 23 november 2009 10:43 schreef _Calimero_ het volgende:
Die aanbieding van de mediamarkt is zeker al voorbij?
Ik was er gisteren en hij stond er nog steedsquote:Op maandag 23 november 2009 10:43 schreef _Calimero_ het volgende:
Die aanbieding van de mediamarkt is zeker al voorbij?
top. dat ga ik morgen ook doenquote:Op maandag 23 november 2009 21:04 schreef bierjoost het volgende:
Is die 70 euro korting alleen voor de Citiz lijn? Zo nee, wil iemand die code nog sharen? Heb net de Magimax M100a bij de MediaMarkt gekocht voor ¤ 89,-. Met ¤ 50,- rebate is dat ook nog prima te doen, maar blijf toch een Hollander en zou graag voor een dubbeltje op de eerste rang zitten!
Edit: de link heb ik inmiddels gevonden:
http://public.highco-data.be/nespresso-mgm09.html
Nu alleen nog een lidnummer en vouchercode!
Iemand hier lief aankijken. Zijn ook te koop op Marktplaats. Maar ik betaal liever ¤ 20,- meer, dan iemand een tientje die die bon toch niet gebruikt. Zo kinderachtig om geld te vragen voor zo'n bon. Vraag dan een kratje bier of zo...quote:Op maandag 23 november 2009 22:06 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
top. dat ga ik morgen ook doenhoe kom je aan dat lidnummer en vouchercode?
Men moet gewoon afblijven van de capsules en gewoon echte espresso maken, het liefst met zelf gebrande en gemaalde bonen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:12 schreef Winner_Taco het volgende:
Ga maar de Bijenkorf en bestel daar een espresso 'Ristretto'.
Conclusie: de smaak van Nespresso rechtvaardigd in
geen enkel opzicht de prijs van 16,50 per 250 gram.
Met dit capsule systeem blijf je een wat 'zuriger' koffie smaak houden. (Deze wordt veroorzaakt door het aluminium van de capsules.)
Voor 250 gram nespresso koop je 1 kilo Starbucks espresso koffie...
Wat voor machine heb jij? Daarnaast vind ik dat je het niet echt met elkaar kan vergelijken. Ten eerste kost zelf branden, malen en zetten veel meer tijd. Ten tweede is zelf gemaakte friet (patat!) natuurlijk ook veel lekkerder dan snackbar friet. Zelfgemaakte hamburgers veel lekkerder dan kant-en-klare hamburgers. Nespresso drink je voor het gemak en wordt over het algemeen ook als lekkerder gezien dan Senseo. Uiteraard zit er een heel marketing concept achter en betaal je daar als consument natuurlijk gewoon voor. Maar daar komt weer bij dat dat apparaat weer enigszins leuk staat in je keuken, je erbij 'hoort', je zelf ook weer een stukje lekkerder voelt omdat je Nespresso drinkt. Dat willen ze althans bereiken natuurlijk.quote:Op maandag 23 november 2009 22:17 schreef Zith het volgende:
[..]
Men moet gewoon afblijven van de capsules en gewoon echte espresso maken, het liefst met zelf gebrande en gemaalde bonen.
Ik zit op zo'n 3-4cent per espresso en dat is goddelijk verse koffie, ipv de maanden oude illy/nespresso of wat je dan ook bij de AH of kaldi of Levelt kan kopen.
Ik zit zelf met een rancilio silvia espresso machien, rancilio rocky grinder, en Gene Cafe brander. Ik zie het ook ongeveer zoals jij zegt; senseo/nespresso zijn de (dure) mcdonalds/snackbaren/fastfood onder de koffies, en als je het echte werk wilt proeven moet je er wat meer moeite voor doenquote:Op maandag 23 november 2009 22:28 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Wat voor machine heb jij? Daarnaast vind ik dat je het niet echt met elkaar kan vergelijken. Ten eerste kost zelf branden, malen en zetten veel meer tijd. Ten tweede is zelf gemaakte friet (patat!) natuurlijk ook veel lekkerder dan snackbar friet. Zelfgemaakte hamburgers veel lekkerder dan kant-en-klare hamburgers. Nespresso drink je voor het gemak en wordt over het algemeen ook als lekkerder gezien dan Senseo. Uiteraard zit er een heel marketing concept achter en betaal je daar als consument natuurlijk gewoon voor. Maar daar komt weer bij dat dat apparaat weer enigszins leuk staat in je keuken, je erbij 'hoort', je zelf ook weer een stukje lekkerder voelt omdat je Nespresso drinkt. Dat willen ze althans bereiken natuurlijk.
Het is wel meer werk ja . Maar idd de prijs vs kwaliteit is ronduit achterlijk . Nespresso doet alsof het om zwaar exclusieve koffie gaat maar het is gewoon aardige koffie , en zeker niet bijzonder genoeg voor dergelijke prijzen.quote:Op maandag 23 november 2009 22:17 schreef Zith het volgende:
[..]
Men moet gewoon afblijven van de capsules en gewoon echte espresso maken, het liefst met zelf gebrande en gemaalde bonen.
Ik zit op zo'n 3-4cent per espresso en dat is goddelijk verse koffie, ipv de maanden oude illy/nespresso of wat je dan ook bij de AH of kaldi of Levelt kan kopen.
Je kunt gewoon kopen hoor.quote:Op dinsdag 24 november 2009 00:44 schreef bierjoost het volgende:
Heeft die club nog wat voordelen? Woon zelf in Urecht dus is voor mij sneller om even langs de Bijenkorf te hoppen. Of moet je daar ook 'clubmember' zijn om iets te kopen?
Krijg je bijvoorbeeld weleens een proefpakketje opgestuurd als er nieuwe smaken zijn?
`quote:Op dinsdag 24 november 2009 02:55 schreef Pippi het volgende:
Speciaal voor Winner_Taco is hier dan de Nexpod:
[ link | afbeelding ]
http://www.nexpod.nl/product.html
Te vullen met je eigen favoriete brand espresso, decaf of whatever die je dan gewoon bij appie of voor mij part bij de plaatselijke super kan kopen. Hoef je je Nespresso-apparaat niet bij het grofvuil te zetten
Gebeurt nog volop hoor .quote:Op dinsdag 24 november 2009 04:45 schreef Manono het volgende:
ik begrijp niet waarom niemand tegenwoordig nog gewoon echte verse koffie zet
gemak...quote:Op dinsdag 24 november 2009 04:45 schreef Manono het volgende:
ik begrijp niet waarom niemand tegenwoordig nog gewoon echte verse koffie zet
Ik vind die capsules schandalig duur! Ik ga toch echt niet 3 keer hetzelde cupje gebruiken!quote:Op dinsdag 24 november 2009 02:55 schreef Pippi het volgende:
Speciaal voor Winner_Taco is hier dan de Nexpod:
[ link | afbeelding ]
http://www.nexpod.nl/product.html
Te vullen met je eigen favoriete brand espresso, decaf of whatever die je dan gewoon bij appie of voor mij part bij de plaatselijke super kan kopen. Hoef je je Nespresso-apparaat niet bij het grofvuil te zetten
Hmmm ik heb die ook net ingevuld (had de 50 euro voucher nog niet opgestuurd). Ik heb gewoon mijn eigen lidnummer ingevuld en dat accepteerde die gelijkquote:Op maandag 23 november 2009 22:06 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
top. dat ga ik morgen ook doenhoe kom je aan dat lidnummer en vouchercode?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |