Okay, daar valt wel mee te leven Matador, maar is het nodig om dat in een topic waar mensen wel willen 'rouwen of meeleven' dat te melden? Je kan het topic toch ook negeren?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee hoor, integendeel. Ik behoud mijn gevoelens echter voor mensen die het verdienen. Mensen die mij na aan het hart staan. Dat maakt die gevoelens dan ook veel bijzonderder. Als je om elke dooie in een verkeersongeluk zou moeten janken, wat zijn de tranen voor je vrienden dan nog waard?
Oh, ik heb me vergist dan. Ik dacht dat ik postte in een topic met als TT: "Dode bij busongeluk met Nederlanders in Spanje", maar blijkbaar was het "Algemeen rouw- en meeleeftopic voor meisje X dat stierf bij busongeluk in Spanje".quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:40 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Okay, daar valt wel mee te leven Matador, maar is het nodig om dat in een topic waar mensen wel willen 'rouwen of meeleven' dat te melden? Je kan het topic toch ook negeren?
Als dat meisje familie was geweest en anderen hadden jouw topic of haar hyves verkloot, want ze kennen d'r niet?? Maar goed, dat had je misschien niet op fok gezetMaar anderen misschien weer wel. Je hebt gelijk: Het is Fok! Wil niet zeggen dat alles maar moet kunnen.
Als er tigduizend Afrikanen over de kling worden gejaagd komt er ook nauwelijks reactie in een NWS topic. Hooguit :"Who cares? Ver van mijn bed show". Immoreel, dat ben ik helemaal met je eens.
Maar met een beetje nuance iets zeggen en daarna het niet verder op de spits drijven is toch niet teveel gevraagd? Of gewoon helemaal zwijgen? Wie is er dan immoreel?
Toch niet "bijzonderder" hoop ikquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:27 schreef RedFever007 het volgende:
Wat hij zegt ^
quote:Chauffeur zat te knikkebollen
BARCELONA - De chauffeur van de maandagochtend in Spanje verongelukte touringcar, S. de J. (60), week al vóór het ongeluk enkele malen van zijn rijbaan af.
Scholieren van het Canisius College die voorin de bus zaten, moesten hem daarop attenderen. Ze meenden dat hij indommelde. Dat hebben leerlingen tegenover de Catalaanse politie verklaard, blijkt uit een vertrouwelijk politierapport.
De chauffeur wordt aangeklaagd voor dood door schuld. Bij het ongeluk kwam de 15-jarige Ilse Beekers om het leven. De J. is voorwaardelijk vrij.
De politie heeft meer aanwijzingen dat de bestuurder even in slaap is gevallen. Zo waren op de plaats van het ongeluk nauwelijks remsporen en heeft de chauffeur niet geprobeerd de bus weer op de weg te krijgen. De dubbeldekker is met volle vaart in een rechte lijn de snelweg AP-7 afgevlogen ter hoogte van de afslag van l'Escala. De bestuurder houdt vol dat hij de afslag niet wilde nemen en moest uitwijken voor een overstekend dier.
De chauffeur loste een collega af in het Franse Beaune, op bijna 700 kilometer van de plek van het ongeval. Volgens leerlingen heeft de man slechts één keer een plaspauze gehouden. Wel heeft hij zich gehouden aan de verplichte 12 uur rust voordat hij vertrok.
De Inspectie Verkeer en Waterstaat heeft bij een controle bij zijn werkgever, Lanting Reizen, geen onrechtmatigheden gevonden in de ritplanning. ,,Onderzoek in Spanje moet uitwijzen of hij zich daar ook echt aan heeft gehouden.''
Directeur Nick Lanting zegt dat de chauffeur nog niks ten laste is gelegd. Volgens hem betekent de vrijlating dat het met de rij- en rusttijden goed zat. Op de verklaringen van de leerlingen kon hij gisteren niet reageren.
De meeste van de 53 scholieren en zes leraren arriveerden gisteravond in Rotterdam. Eén begeleider (28 jaar) ligt nog in het ziekenhuis, maar kan spoedig naar huis terugkeren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |