Het klinkt alsof je er ervaring mee hebt?quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:22 schreef Allure_ het volgende:
Nee, ik mocht dat nooit van m'n ouders hoor. Dan werd ik zo verstoten uit de familie.
Ja, elk jaar. Ik woon hier nu sinds begin 2007 dus heb hem vanaf hier al 3 keer meegemaakt. Daarnaast ben ik zo bij de supermarkt, andere winkels, het station, kroegjes, scheveningen enz.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:20 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Oh echt? Tof! Zeker dik feest met de nach of niet? Ik was afgelopen nach op een feestje van iemand die woonde echt op de Grote Markt. Was ook zeer goed te doen
Ik wilde een uitwonende beurs aanvragen, totdat mijn vader er achter kwam. Vond ie niet zo leukquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:23 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je er ervaring mee hebt?
Is goed! Wanneer?quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:22 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Voor een getuigenis ga ik wel gewoon bij jou langs? Net zo dichtbij toch.
Strand en zeequote:Op maandag 19 oktober 2009 00:23 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Ja, elk jaar. Ik woon hier nu sinds begin 2007 dus heb hem vanaf hier al 3 keer meegemaakt. Daarnaast ben ik zo bij de supermarkt, andere winkels, het station, kroegjes, scheveningen enz.
Je moet dan wel zorgen dat je echt uitwonend ingeschreven staat.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:24 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Ik wilde een uitwonende beurs aanvragen, totdat mijn vader er achter kwam. Vond ie niet zo leuk.
En je hoeft niet met de schijt HTM om ergens te komen, das wel prettig. Ik was er dit jaar voor het eerst, maar ik vond t wel een stuk gezelliger dan overdag naar Amsterdam. Te drukquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:23 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Ja, elk jaar. Ik woon hier nu sinds begin 2007 dus heb hem vanaf hier al 3 keer meegemaakt. Daarnaast ben ik zo bij de supermarkt, andere winkels, het station, kroegjes, scheveningen enz.
Hehe, dan moet je inderdaad wel bij de GBA elders inschrijven en aannemelijk kunnen maken dat je er echt woont mocht er ooit controle komen. Nou ja, dat probleem heb je nu dus ook niet meerquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:24 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Ik wilde een uitwonende beurs aanvragen, totdat mijn vader er achter kwam. Vond ie niet zo leuk.
Precies! Nou ben ik er dit jaar niet zo vaak geweest. Voordat ik met m'n been in het gips zat liep ik vaak hard richting Scheveningen om daar een stuk over het strand te rennen en dan via de duinen en Clingendael terug naar huis te rennen.quote:
Ik heb het vooral druk met mezelf.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:26 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Wanneer ik tijd heb. Ik dacht dat jij het zo druk met crack_ had?
Kolere.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:25 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Je moet dan wel zorgen dat je echt uitwonend ingeschreven staat.
*Zotheid was het vergeten door te geven aan de gemeente en moest 8*200 euro terugbetalen aan de IBG.
Ja.quote:
Bwehe.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:38 schreef Crack_ het volgende:
Ik zou eigenlijk dit weekend gaan leren enzo, maar er is niet zoveel van gekomen
Herkenbaarquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:38 schreef Crack_ het volgende:
Ik zou eigenlijk dit weekend gaan leren enzo, maar er is niet zoveel van gekomen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |