Ik neem tijdens het wandelen soms een heeeeel leuk speeltje mee. En als hij al een tijdje niet aan het opletten is, loop ik zomaar ineens de andere kant op. Dan heeft hij ineens weer oog voor 't vrouwtjequote:Op dinsdag 27 oktober 2009 12:00 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Billy heeft nog steeds geen concentratie maar ik blijf oefenen.
Ik laat m nu op vensterbanken springen in de stad, dat vindt ie heel leuk en zo blijft zijn aandacht onder het wandelen iets meer bij mij en iets minder bij de omgeving
Volgens mij kan je een hond prima aanleren om alleen te zijn. Het gaat er m.i. vooral om wat je met je hondje doet op de momenten dat je er wel bent. Een hond heeft veel meer aan een baasje die hem elke avond en het hele weekend volledige aandacht geeft, dan iemand die altijd thuis is, maar nooit echt iets met 'm doet.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 12:52 schreef Guess. het volgende:
Onze hondjes zijn ook wle es een dagje alleen maar een hond elke dag heel de dag alleen zou ik niet doen,er zijn honden die het prima vinden hoor maarja daar kom je pas achter als je em hebt.
Daar ben ik het echt helemaal mee eensquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 13:40 schreef Burdie het volgende:
[..]
Volgens mij kan je een hond prima aanleren om alleen te zijn. Het gaat er m.i. vooral om wat je met je hondje doet op de momenten dat je er wel bent. Een hond heeft veel meer aan een baasje die hem elke avond en het hele weekend volledige aandacht geeft, dan iemand die altijd thuis is, maar nooit echt iets met 'm doet. Het zou dan wel fijn zijn als je voor de lunch thuis kunt komen om te wandelen, of dan een uitlaatservice inschakelen. Ik denk dat het per situatie en per persoon verschilt.
mooi gedaanquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 14:38 schreef ..bennie het volgende:
Ene kleine collage van onze dierenboel.
[ afbeelding ]
Mijn honden dragen in huis echt nooit een halsband hoor.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 18:15 schreef Dandilion het volgende:
Als je bang bent dat je hondje zich ophangt aan zijn halsband in de bench die je die toch v.t.v. af?
Hier ook, alleen al vanwege het irritante geklingel van die tagsquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 19:46 schreef Dandilion het volgende:
Bij binnenkomst gaat ie bij onze Skip er ook gelijk af.
't is een pup he, daarmee wil je nog wel eens heeeeel snel naar buiten moeten kunnen. Daarom heeft 'ie voorlopig zijn halsbandje gewoon om thuis.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 18:15 schreef Dandilion het volgende:
Als je bang bent dat je hondje zich ophangt aan zijn halsband in de bench die je die toch v.t.v. af?
Die zijn heel fijn ja,trek ze hier ook maar es weer uit de kast want nu hebben ze heel de dag een halsband om en dat vind ik zonde want hun haar beschadigd er van,ben alleen bang als ze weglopen hebben ze plaatje met tel.nr om (wel een chip natuurlijk)quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 20:53 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]
Zoiets hebben we nu, dus die trek je m zo over de kop
Mijn honden kunnen van binnen uit echt niet weglopen gelukkig.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 22:41 schreef Guess. het volgende:
[..]
Die zijn heel fijn ja,trek ze hier ook maar es weer uit de kast want nu hebben ze heel de dag een halsband om en dat vind ik zonde want hun haar beschadigd er van,ben alleen bang als ze weglopen hebben ze plaatje met tel.nr om (wel een chip natuurlijk)
Aaaah die klinkt wel heel erg leuk, balen dat ie niet past zegquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 23:14 schreef Dandilion het volgende:
Karel is gewoon een lekker ding :-P
zo een semi check slip ha;sband heeft Skip ook,
ik had een mooie gewone hele halsband meegenomen vanuit australie voor haar: glow in de dark met buideldieren erop.. veel te groot heeft ze nog nooit gedragen.. :-(
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |