haha hij heeft weer een schnabbel te pakkenquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:25 schreef overflow- het volgende:
Ik heb die Igor gespot in de consumentengids van deze maand! Ongelooflijk! Hij is 't! Kijk bij TV's. Kan niet missen. Wat heeft hij dáár nou weer zoeken??
Haha wilde het ook net melden, te grappigquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:25 schreef overflow- het volgende:
Ik heb die Igor gespot in de consumentengids van deze maand! Ongelooflijk! Hij is 't! Kijk bij TV's. Kan niet missen. Wat heeft hij dáár nou weer zoeken??
je haalt me de ........uit de mond!quote:
Idd. Heb altijd zo'n hekel aan die tutjes die na 2 dagen hun vriendje alweer missenquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:16 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ben het er wel meem eens, echt willen genieten van het moment, zie ik weinig.
die eetproef was er wel een waarvan je op je vingers kon natellen dat Igor m zou winnen.quote:Op zondag 25 oktober 2009 09:09 schreef Reflectionne het volgende:
Favorieten zijn Rita en Jeroen. Vond 't echt sneu voor Jeroen dat hij zoveel stemmen kreeg.
't Lijkt haast gespeeld dat Igor nu in de finale zit, alsof ze 't zo wilden hebben om leuke tv te maken. Wel mooi toen hij gewonnen had, al die gezichten. Het maakt 't wel leuker, ookal vind ik hem ook irritant.
Dat zou jammer zijn, was een mooie samenvatting van 8 afleveringen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:03 schreef Reflectionne het volgende:
Is de So far versie niet terug te kijken?! Zie 'm niet staan :S
Dat is 'm toch he? Stom toeval lijkt me. Hij wil zichzelf zeker in beter beeld zienquote:Op zondag 25 oktober 2009 22:40 schreef dapluiz het volgende:
[..]
Haha wilde het ook net melden, te grappig
Wil 'm graag zien, maar kan hem nergens vindenquote:Op maandag 26 oktober 2009 10:18 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dat zou jammer zijn, was een mooie samenvatting van 8 afleveringen.
Simone of Jeroen moet donderdag vertrekken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Was er al bang voorquote:Op maandag 26 oktober 2009 12:55 schreef ParanoidEv het volgende:
Volgens mij moet Jeroen er uit. Bij de reclame zag je de volgende proef (worstelen), en ik meen daar een Simone te zien. Kut.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |