Dus beter plunder ik heel mijn rekening meteen leeg?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:56 schreef AlligatorNL het volgende:
Alleen geduld hebben tot je het krijgt
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Ik had even wat extra geld nodig voor een wintersport dus besloot maar mijn Maxisspaarrekening bij de SNS aan te tasten door enkele honderden euro's over te maken naar mijn lopende rekening. Goed, geen probleem zou je denken.
2 dagen later stond er nog steeds te weinig saldo op mijn lopende rekening en besloot ik maar te bellen (gisteravond). Na 25 minuten aan de telefoon gehangen te hebben en 2 keer te zijn doorverbonden bleek de fout ineens bij mij te liggen en konden ze me niet helpen. Ze waren vergeten of hadden geen zin gehad om mijn legitimatie, die ik bij het openen van de rekening mee moest sturen met ondertekening van het contract, te activeren in het systeem. Met de mededeling dat ik alleen het geld eraf kon halen als ik me identificeerde bij een SNS kantoor. Het was rond kwart over 8 en mevrouw vertelde me dat ik het direct kon doen, daar de kantoren van SNS op donderdag tot 9 uur open zijn.
Ik op mijn fiets gestapt en bij gebrek aan licht (een huisgenoot had mijn stapjas meegenomen waar nog mijn lichtjes in zaten) kreeg ik hiervoor een boete nog geen 2 minuten van mijn huis. FFFFFFFFFFUUUUU. Na 100 meter gelopen te hebben weer verder gefietst en rond half 9/kwart voor 9 bij het kantoor van de SNS aangekomen. Gesloten. Open van 09:00 tot 20:00. KAK! En de deadline voor de betaling van de wintersport ligt op 17 oktober. Zo maar eens douchen en een nieuwe poging wagen..
Mensen die rekening hebben bij de SNS bank verdienen ook niet beter....quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 10:24 schreef pindaplukker het volgende:
[..]
Dat is nog niets...
ik heb in juli een rekening geopend,
1) ze raken de helft van mijn ondertekende papieren kwijt
2) Ze raken mijn contract kwijt
3) ze raken mijn antwoordstrookje van mijn pas kwijt
4) Geld overboeken duurt nu al 4 DAGEN LANG, 4 fucking dagen
En we zijn nu 4 maanden verder,...en het is nog niet opgelost.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Waar slaat dat nou weer op? Bij welke bank heb jij dan een spaarrekening?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 10:31 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Mensen die rekening hebben bij de SNS bank verdienen ook niet beter....
Isavequote:Op vrijdag 16 oktober 2009 10:51 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer op? Bij welke bank heb jij dan een spaarrekening?
dus niet die falliete bank ICEsave, nee isavequote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:06 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Isave?
Je hebt er duidelijk verstand van. Isave..
Ah, je hebt gegoogled en bent erachter gekomen dat het Icesave is en niet Isave. Goedzo knul.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:09 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
dus niet die falliete bank ICEsave, nee isave
ik gebruik geen google, ILSE FTWquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ah, je hebt gegoogled en bent erachter gekomen dat het Icesave is en niet Isave. Goedzo knul.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:12 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
ik gebruik geen google, ILSE FTW
Dat is ook een goeie ik zit bij de S.O.K. bank.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:09 schreef AciD_Nightmare het volgende:
dus niet die falliete bank ICEsave, nee isave
En dan dus even bellen naar degene die het geld moet hebben, verhaal uitleggen. En hopen dat die accepteerd dat het dinsdag/woensdag op de rekening staat.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Net even langsgegaan en opnieuw geïdentificeerd, maandag kan ik bij mijn geld maar de deadline van wintersport ligt dus al op morgen. Lekker dan. En natuurlijk een klacht ingediend, niet dat ik er ook maar iets aan heb maar toch.
Ik denk dat TS niet eerder het geld bij elkaar hadquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 13:25 schreef Nizno het volgende:
Sowieso... Waarom zo dicht tegen de deadline pas betalen?
Dan kan er dus ook echt niets tegenzitten want dan hang je.
De (grote) banken staan er garant voor toch?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:54 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Tot 100.000 euro staat de overheid garant dus dat zal me niet zo'n enorme zorg zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |