quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:14 schreef swarmahoer het volgende:
ach, nog ff openals er meer mensen last van hebben
Ik stond gister in de brandnetels.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:14 schreef banaantjeEE het volgende:
Gisteren ben ik gaan rijden met mijn fiets en viel ik.
Ik heb ook altijd een hekel aan die parfum-lucht in de ochtendquote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:11 schreef kurk_droog het volgende:
Ik ga elke dag met de tram, trein en metro naar school en meestal is dat pas rond 11uur. Op dat tijdstip is het ov prima te doen. Maar elke donderdag moet ik al om 8 uur de trein nemen en dan zit die hele klote trein dus vol.
Kwartier staan, oke geen ramp. Maar dan denken er van die lelijke kanker wijven dat iedereen hun parfum moet ruiken. Er gaat verdomme een halve liter op zodat heel die trein vergast wordt![]()
![]()
Ik word er gewoon misselijk van
kots dan!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:21 schreef kurk_droog het volgende:
jullie doen er wel grappig over maar het is echt om te kotsen!
quote:
dat was jij dus... en bedankt! Heb nog drie haltes in die meur moeten staan!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:12 schreef Devvie het volgende:
Ik liet vandaag een poepje in de trein..
Meestal is het een combinatie van parfum en zweet.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:51 schreef BlueMage het volgende:
'n Zweetlucht is beter wil je zeggen?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:51 schreef BlueMage het volgende:
'n Zweetlucht is beter wil je zeggen?
Komt waarschijnlijk omdat je zo aantrekkelijk bent.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:40 schreef RickoKun het volgende:
Echt vanmiddag ook he, ik zo in de bus, gaat er zo'n 40 jarige stinksnol naast me zitten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |