quote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:30 schreef Bastard het volgende:
[..]
56SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hej ik had toch ooit es een spel aan jou verkocht?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 23:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
[Gijsjes #1365] Blauwen lopen blauwtjes
Wordt dat mijn tweede slotje van vanavond?
Ja. Dat kan wel kloppen. Afhankelijk van welke game(s) het was/waren kan ik je antwoord gevenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:08 schreef LangeJan het volgende:
[..]
Hej ik had toch ooit es een spel aan jou verkocht?
Ja, die SNES rpg'sNog met winst kunnen doorverkopen?
Lufia? enne.. een FF titel geloof ik, twaren US carts als ik mij niet vergis. Iig 1tje.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ja. Dat kan wel kloppen. Afhankelijk van welke game(s) het was/waren kan ik je antwoord geven
Het is echt TE belachelijk voor woorden om je vijand te betalen zodat hij je niet aanvalt... ik zou die italianen uit de NAVO zetten om dat geintje.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 09:13 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)r_rust___.html?p=8,1
Italianen inzetten als strijdmacht.
Daar heeft Hitler zich ook nog lelijk in vergist.
Jaquote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:09 schreef Strolie75 het volgende:
Hebben jullie ook een reclamebanner onder de eerste post op een pagina?
Nee.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:09 schreef Strolie75 het volgende:
Hebben jullie ook een reclamebanner onder de eerste post op een pagina?
WHAHAHAquote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:27 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.videosift.com/(...)then-go-to-the-store
Zooo danquote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:27 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.videosift.com/(...)then-go-to-the-store
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:26 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:17 schreef Strolie75 het volgende:
Voor herrie als Ramstein ben ik ook te oud.
Uncharted 2 trouwens![]()
![]()
Serieus, wat een game!
Ik zit nu pas in Chapter 3 en de "production value" spat eraf! Hier is geld in gestoken! Nog meer als een komen alle onderdelen (gameplay, verhaal, cutscenes) samen om een ongeevenaarde filmische ervaring te geven!
Valt trouwens prima te combineren met Demons Souls.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt......Kennedy
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:53 schreef Wessiej het volgende:
[..]Het schijnt dat ze tijdens die scenario-schrijvers staking in Hollywood 2 jaar geleden wat grote namen hebben aangetrokken om het verhaal op te poetsen. Dat is wel te zien ook!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
Ik vind je zo stil Gijs. Wanneer kun je gaan racen?quote:
Ja er word niks intressants gepostquote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:00 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik vind je zo stil Gijs. Wanneer kun je gaan racen?
Tuurlijk wel! Gewoon hypen!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:40 schreef Bastard het volgende:
Volgende week vrijdag als het goed is.... het word zooooo goed. Maar kan het niet met jullie delen
Gijs.. dit spel gaat verder dan een hype... ik weet niet eens waar ik zou moeten beginnen dus hou ik mn mond... serieus.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Tuurlijk wel! Gewoon hypen!
Ik ga hem echt nog een keertje halen...ooit.
Nee zeker niet, beetje kort alleen.. maar wel heerlijk rammstein! Welk album van muse dan?.. ken het nog nietquote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:27 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Valt niets tegen he.
Draai hem nu al 2 dagen in de auto samen met Muse.
Nee Gijs,... dat doe je nietquote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Tuurlijk wel! Gewoon hypen!
Ik ga hem echt nog een keertje halen...ooit.
Ohja!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:32 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ssst .. hij probeert vriendelijk te zijn.
Oooooooooooooh....heerlijkquote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:13 schreef Chocobo het volgende:
Strooooohoool!! Lezen!!
http://playmagazine.com/index.php?fuseaction=SiteMain.Content&contentid=1863
Waarschijnlijk niet nee.quote:
Wel heerlijk om je zo enthousiast te zien Gijs! Ik geniet wel altijd van je verhalen!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:44 schreef Bastard het volgende:
Boeit me echt overigens kont wie hem haalt... als ik hem maar kan gamen... dit is m.. dat ene spel in de 3 jaar. Dit is mijn natte droom, mijn kick, mijn final fantasy... dit is alles en voor de rest een keer een shooter. Maar racen, in deze opzet is groter dan God
Nee.. dit is meer.. je snapt m niet geloof ik, ik wacht hier al 2 en half jaar op eigenlijk. Forza 1 was leuk, Forza2 was hemels goed en hield me heel lang bezig.. maar dit.. is 2x zo groot en 10 maal zo mooi. Dit heeft een MP waar je in verdwaald aan mogelijkheden, een SP dat 2 maal zo groots is.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:48 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Wel heerlijk om je zo enthousiast te zien Gijs! Ik geniet wel altijd van je verhalen!
Maar ik snap je wel. Dit is jouw Uncharted/Demons Souls.
Heerlijk dat er ondanks die casual meuk nog echte games voor echte gamers uitkomen.
Games
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:53 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee.. dit is meer.. je snapt m niet geloof ik, ik wacht hier al 2 en half jaar op eigenlijk. Forza 1 was leuk, Forza2 was hemels goed en hield me heel lang bezig.. maar dit.. is 2x zo groot en 10 maal zo mooi. Dit heeft een MP waar je in verdwaald aan mogelijkheden, een SP dat 2 maal zo groots is.
Ik zit de afgelopen 3 maanden, ik overdrijf niet zeker 10 keer per dag neogaf bij te lezen, 10 per dag forzacentral te F5én, alle topics te lezen, alle mogelijke video's, alle mogelijke informatie op de websites te lezen.. dit is werkelijk ziekelijk enthausiasme
En met mij, op die sites iedere dag dezelfde enthausiaste posters
quote:Your Order Has Been Processed!
Demons Souls [STANDARD EDITION] - PS3 (In stock usually ships within 24hrs
Eigenlijk is alles wel goed van ze.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:59 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee zeker niet, beetje kort alleen.. maar wel heerlijk rammstein! Welk album van muse dan?.. ken het nog niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |