Bewust lekken van DSB natuurlijk. En maar klagen als een ander lektquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:30 schreef AardappelAnders. het volgende:
Die brief van het bestuur van DSB, hoe komt RTL Nieuws hieraan?
Dat Bos er maar niet intraptquote:Op zondag 18 oktober 2009 18:49 schreef Clairvaux het volgende:
Overname DSB door Amerikanen van de baan'
http://www.nu.nl/algemeen(...)ikanen-van-baan.html
Tijd voor plan B
Dan zullen ze wel weer bezig zijn met de exclusieve vrouwenquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:46 schreef Nieuwschierig het volgende:
Kan er iemand uit Amsterdam even bij De Nederlandsche Bank gaan kijken of er al weer licht brandt?
rare redenatie, AH mag wel staatssteun krijgen en de plaatselijke kruidenier niet ?quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:05 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Jammer en terecht tegelijkertijd, ik vind dat de DSB niet had moeten vallen, maar nu het eenmaal gevallen is moet er ook geen pseudo communistische staatssteun komen als bij ING en ABN. Immers, de DSB is velen malen kleiner en minder invloedrijk.
Marktwerking, met een schopje van Lakeman.
En het aparte van alles is, bij de DSB gaat het maar om een paar miljoen, die andere banken hebben zeker al 50 miljard gekregen van de belastingbetaler.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:00 schreef macca728 het volgende:
[..]
rare redenatie, AH mag wel staatssteun krijgen en de plaatselijke kruidenier niet ?
ING/Fortis/ABN wel en DSB niet ?
Volgens die redenatie is er over een paar jaar geen vrije concurrentie meer en kan je het dubbele betalen wat je nu betaalt voor je bankzaken
DSB hoeft van mij geen staatsteun te krijgen, omdat ze mensen hebben opgelicht, niet omdat ze kleiner zijn dan ING
een ambtenaar de niet wakker is geworden om 5 sorry 4 uur smiddagsquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:59 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dan zullen ze wel weer bezig zijn met de exclusieve vrouwen
De vorige keer kwamen ze ook om 3 uur `s nachts naar buiten :S
En een ambtenaar die tot 3 uur `s nachts werkt is gewoon een hoax, hoe je het wendt of keert...
Daarom was ik al tegen die staatssteun, als je er 1 dat geeft, moet je ze allemaal steun geven.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
En het aparte van alles is, bij de DSB gaat het maar om een paar miljoen, die andere banken hebben zeker al 50 miljard gekregen van de belastingbetaler.
Fortis heeft anders hoge consequenties moeten dragen. Het is niet meer het bedrijf wat het was voor de staatssteun.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:00 schreef macca728 het volgende:
[..]
rare redenatie, AH mag wel staatssteun krijgen en de plaatselijke kruidenier niet ?
ING/Fortis/ABN wel en DSB niet ?
Volgens die redenatie is er over een paar jaar geen vrije concurrentie meer en kan je het dubbele betalen wat je nu betaalt voor je bankzaken
DSB hoeft van mij geen staatsteun te krijgen, omdat ze mensen hebben opgelicht, niet omdat ze kleiner zijn dan ING
De andere banken zijn gewoon te groot om te vallen. Zo iets schaad het hele land.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
En het aparte van alles is, bij de DSB gaat het maar om een paar miljoen, die andere banken hebben zeker al 50 miljard gekregen van de belastingbetaler.
met alle respect in verhouding gaat het maar om een paar centen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:50 schreef SuperFokker het volgende:
[..]
De andere banken zijn gewoon te groot om te vallen. Zo iets schaad het hele land.
DSB is klein en kan dus gewoon vallen.
Je moet ergens een lijn trekken. De plaatselijke kruidenier ga je ook niet helpen omdat het maar 1000 euro kost. Die lijn is inderdaad subjectief en DSB valt er waarschijnlijk niet binnen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
met alle respect in verhouding gaat het maar om een paar centen.
Door deze actie lijkt het alsof de overheid juist minder banken wil hebben zodat ze meer orwelliaanse controle kunnen uitoefenen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:56 schreef SuperFokker het volgende:
[..]
Je moet ergens een lijn trekken. De plaatselijke kruidenier ga je ook niet helpen omdat het maar 1000 euro kost. Die lijn is inderdaad subjectief en DSB valt er waarschijnlijk niet binnen.
Ik denk dat meer mensen de bank liever zien klappen, dus het levert meer stemmen op door niks te doenquote:Op zondag 18 oktober 2009 20:57 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Door deze actie lijkt het alsof de overheid juist minder banken wil hebben zodat ze meer orwelliaanse controle kunnen uitoefenen.
Als ze die schijn willen tegen houden, moeten ze die DSB ook gewoon even die paar cent geven.
En laten we wel wezen, de verkiezingen staan voor de deur dus zij gaan door dit soort acties nog meer stemmen verliezen, want de kiezer is niet helemaal achterlijk.
De DSB heeft natuurlijk wel wat kwaad bloed gezet in de afgelopen jaren. Weet niet of je nou juist daar je geld ik moet beleggen als overheid. Zijn tenslotte dezelfde burgers...quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:57 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Door deze actie lijkt het alsof de overheid juist minder banken wil hebben zodat ze meer orwelliaanse controle kunnen uitoefenen.
Als ze die schijn willen tegen houden, moeten ze die DSB ook gewoon even die paar cent geven.
En laten we wel wezen, de verkiezingen staan voor de deur dus zij gaan door dit soort acties nog meer stemmen verliezen, want de kiezer is niet helemaal achterlijk.
Als de DSB wat verkeerd heeft gedaan, dan hebben alle banken wat verkeerd gedaan.quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:03 schreef capricia het volgende:
[..]
De DSB heeft natuurlijk wel wat kwaad bloed gezet in de afgelopen jaren. Weet niet of je nou juist daar je geld ik moet beleggen als overheid. Zijn tenslotte dezelfde burgers...
Dit levert juist geen stemmen op, want de televisiekijker ziet wel in dat die topbestuurders en (ex)politici wegkomen met hun zwaar georganiseerde misdaad.quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:02 schreef SuperFokker het volgende:
[..]
Ik denk dat meer mensen de bank liever zien klappen, dus het levert meer stemmen op door niks te doen
Zonder die banken is de staat helemaal nergens.quote:En als jij denkt dat de staat meer controle uit wil oefenen doordat er minder banken zijn. Waarom heeft de staat dan wel geholpen bij het overeind houden van de andere banken?
Zoals al eerder gezegd. De andere banken zijn te groot om te laten klappen. Dat levert Nederland veel schade op. DSB is klein en mag dus failliet gaan.quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Als de DSB wat verkeerd heeft gedaan, dan hebben alle banken wat verkeerd gedaan.
Dan moeten ze dus allemaal afgestraft worden en niet alleen de DSB.
Ik denk van niet maar goed.quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:08 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dit levert juist geen stemmen op, want de televisiekijker ziet wel in dat die topbestuurders en (ex)politici wegkomen met hun zwaar georganiseerde misdaad.
[..]
Dat kloptquote:Zonder die banken is de staat helemaal nergens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |