quote:MARKET COMMENT: AEX zit in laatste fase van rally
14-10-2009 12:23:00
AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX bevindt zich met de huidige stijging in de laatste fase van de rally, zegt technisch analist van ING Wholesale Banking Roelof-Jan van den Akker. "De volumes zijn de laatste maanden al laag en dat impliceert dat er relatief weinig kopers in de markt actief zijn, die nu nog willen instappen. Dat weerspiegelt een relatieve zwakte in de rally", aldus de analist. Hij merkt op dat er sinds maart van dit jaar een aantal correcties is geweest, maar dat er nergens sprake was van een stevig karakter daarvan en dat wijst wel op een sterk herstel van de aandelenmarkten sinds de scherpe daling in 2008. "In feite is een sterke correctie sinds maart, toen de huidige rally begon, alleen maar uitgesteld. De laatste daling naar 296 punten van bijna twee weken terug, had daartoe de aanzet kunnen zijn, maar ontpopte zich andermaal tot een hogere bodem", aldus Van den Akker. De laatste fase van de rally eindigt op een technisch lastig te voorspellen niveau, omdat de huidige stijging alle trendkarakteristieken heeft van 'blow of'. "De meest waarschijnlijke weerstand ligt op 345 punten, maar een top kan zo maar 370 punten worden, waarna een correctie naar 300 tot 290 punten niet is uit te sluiten. Dat is een ultiem instapmoment voor een rally in 2010", aldus Van den Akker. De AEX noteert woensdag rond 12.20 uur 1,9% hoger op 325,45 punten. (ANS)
die eikel, vd Akker roept elke week iets anders, niet naar luisteren! broertje van tostrams imoquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:28 schreef Lemans24 het volgende:
Vandergeld, je heb nog een medestander. Maar meneer van den Akker heeft het er nog niet over of die rally in 2010 een voorbode is naar een crash of juist een herstel.
[..]
Hij ziet een rally in 2010, ik juist een ineenstorting van de aandelenkoersen.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:28 schreef Lemans24 het volgende:
Vandergeld, je heb nog een medestander. Maar meneer van den Akker heeft het er nog niet over of die rally in 2010 een voorbode is naar een crash of juist een herstel.
[..]
De officiele verwachtingen zijn misschien niet zo hoog, maar de markt verwacht toch al heel wat, zoals je hier op het forum ook kunt merken. Rechtvaardigen de cijfers van CG de stijgingen van de afgelopen maanden?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:46 schreef piepeloi55 het volgende:
Ben aan het overwegen om citigroup te longen, de verwachtingen daarvoor zijn wel erg laag. Iemand nog suggesties?
Jij begrijpt hetquote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:55 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Het zal wel weer positief zijn. Of het nu waar is of niet.
Rechtvaardigen nee zeker niet. Maar als je ziet zijn ze in maart/april naar 4 dollar geklommen en de hele rally daar blijven hangen, Vergeleken met de andere banken zit er nog stijgings % in zodra er een aanleiding voor is, ook al weten we allemaal dat het nergens op gebaseerd is. Als de cijfers beetje meezitten is er een goede aanleiding, aangezien ze de vorige keren een beetje erg slecht waren.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
De officiele verwachtingen zijn misschien niet zo hoog, maar de markt verwacht toch al heel wat, zoals je hier op het forum ook kunt merken. Rechtvaardigen de cijfers van CG de stijgingen van de afgelopen maanden?
Mijn geld brandt ook in mijn handen, maar mijn verstand zegt me om toch nog gewoon te wachten.
Ja in Nederland ja!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:49 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
de meeste creditcards in Nederland zijn prepaid kaarten uitgegeven door banken en daarmee bouw je dus geen schuld op. Is daarom werkelijk uitgesteld betalen zonder kosten en daar zie ik geen probleem in.
Maar denk je dan niet dat veel mensen er vanuit gaan dat de cijfers een beetje meezitten? Ik wel namelijk.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:59 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Rechtvaardigen nee zeker niet. Maar als je ziet zijn ze in maart/april naar 4 dollar geklommen en de hele rally daar blijven hangen, Vergeleken met de andere banken zit er nog stijgings % in zodra er een aanleiding voor is, ook al weten we allemaal dat het nergens op gebaseerd is. Als de cijfers beetje meezitten is er een goede aanleiding, aangezien ze de vorige keren een beetje erg slecht waren.
Analisten zijn niet echt positief en ook in het koersverloop zie je geen overdreven optimisme, vooral niet als je kijkt naar het koersverloop van andere financials. Aan de andere kant op BB en in verschillende columns gaat men van goede cijfers van Citigroup uit. Althans beter als verwacht. Tegenstrijdigheden dus waarbij ik denk dat het optimisme wint en terug te zien zal zijn in de koers. Maar het blijft een gokje, dat is waar.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar denk je dan niet dat veel mensen er vanuit gaan dat de cijfers een beetje meezitten? Ik wel namelijk.
pas op met beleggen in fondsen in Ruslandquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:51 schreef jack4ya het volgende:
Vandaag instappen (met een afwikkeling van morginmiddag) in een fonds met vnl oost europa en Rusland. Mijn gevoel * ) zegt doen en er boven op blijven zitten.
Verstandig of niet...?
* ) compleet irrationeel, inherent aan het sentiment dus
(Ik maak/heb geen transactie kosten ofzo)
quote:The Youtube video that has quickly become the most watched web video in Russia. The highest levels of government are exposed on Youtube for defrauding a hedge fund of $230 Million.
The Guardian web site is reporting that London based investment company Hermitage Capital has turned to the web to expose a massive fraud involving the highest levels of government. Hermitage CEO William Browder has released his story on the web. It details corrupt and criminal acts that have resulted in a theft of 230 Million dollars. Names are named. Its a great insight into the corrupt workings of government and police. In an even more bizarre twist, Bowder is now wanted for questioning in relation to the acts of fraud. A russian language version of the video has now gone viral in Russia and promises to tear the lid off all efforts to cover up criminal activity by the state and police around the case.
The stunning comment that ends the article is that this activity is commonplace in Russia. ""The story sounds like a thriller but isn't and it's being repeated every day" (source).
Het is maar net hoe je het bekijkt. Men verwachtte al goede resultaten van JPMorgan. Est. EPS was 51 cents .. en de EPS zelf was 82c. We hadden hier net 2 minuten voor dat JPMorgan uitkwam alle posities op long in JPMorgan verdubbelt en vergroot. Ik heb de posities nog steeds. Je zag gewoon weer een spike op het moment dat het uitkwam. Als je afgaat op domweg de forecasts/estimates, heb je al een goede percentuele kans op succes. Op bloomberg wordt bijv. ook de percentuele kans gegeven hoevaak de forecasts naast de echte resultaten zitten.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:57 schreef LXIV het volgende:
Het kan positief zijn, het kan negatief zijn. Het kan positief zijn maar het niet zijn. Het kan niet negatief zijn maar het niet zijn. De markt kan in alle gevallen omhoog of omlaag.
quote:De grote Amerikaanse banken gaan dit jaar recordvergoedingen uitbetalen. Volgens de Wall Street Journal zullen de 23 grootste financiële instellingen in 2009 140 miljard uitbetalen aan vergoedingen, ondanks de publieke verontwaardiging over de graaicultuur op Wall Street.
De recordsom aan vergoedingen, premies en bonussen ligt daarmee 20 pct hoger dan vorig jaar en zelfs hoger dan het vorige piekjaar 2007. Gemiddeld krijgt elke bankier in 2009 143.400 dollar, rekende de krant uit.
Bonuscultuur
Het zijn niet alleen banken die er relatief goed voor staan, zoals JPMorgan Chase en Goldman Sachs, die gul in de buidel tasten voor hun medewerkers, maar ook de door de staat gesteunde banken als Citigroup of Bank of America.
De Amerikaanse president Barack Obama heeft, in het zog van de financiële crisis, al herhaaldelijk zwaar uitgehaald naar de bonuscultuur op Wall Street.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |