Ja, want die toestemming hebben we al gekregen toen je de foto plaatste. We zullen het nooit zomaar doen, maar je verleent ons met posten wel dat recht. Het is alsof je een foto instuurt naar een magazine of fotowedstrijd. Je verleent het recht de foto te publiceren. Copyrights e.d. blijven bij jezelf uiteraard, maar door de foto te plaatsen ga je een contract aan (algemene voorwaarden) waarbij je ons onbeperkt en onherroepelijk toestemming verleent de foto te publiceren. Dat moet ook wel, anders zouden we in overtreding zijn op het moment dat jij je foto plaatst, én op het moment dat iemand de foto quote etc. etc.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:01 schreef Chanty het volgende:
Dus fok mag ook bv een kalender uitgeven met de dames die in sexy en gewaagd posten zonder eerst toestemming te vragen of ze die foto's mogen gebruiken?
Ik kan eenieder aanraden zich niet te beroepen op de woorden van ElizabethR. Die is sowieso geen partij tussen user en FOK!. Aan wat zij beweert kunnen derhalve ook geen rechten worden ontleend. De Algemene Voorwaarden zijn duidelijk, getoetst door een jurist en rechtsgeldig en iedereen die post gaat er expliciet mee akkoord. Het enige moment dat algemene voorwaarden niet rechtsgeldig zijn is als ze tegen de wet in gaan. Dat gaan ze echter nergens. Als copyrighthouden op de foto's mag je zelf bepalen aan wie je publicatierecht verleent. Door te posten verleen je dat recht aan FOK!. Daar is niets onrechtmatigs aan.quote:
De algemene voorwaarden van Fok zijn alleen van toepassing op Fok. Quoten van foto's e.d. is dus mogelijk, maar gebruik van foto's buiten Fok niet. Fok is een (verzameling van) website(s), geen gedrukte media.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:24 schreef Danny het volgende:
Ja, want die toestemming hebben we al gekregen toen je de foto plaatste. We zullen het nooit zomaar doen, maar je verleent ons met posten wel dat recht. Het is alsof je een foto instuurt naar een magazine of fotowedstrijd. Je verleent het recht de foto te publiceren. Copyrights e.d. blijven bij jezelf uiteraard, maar door de foto te plaatsen ga je een contract aan (algemene voorwaarden) waarbij je ons onbeperkt en onherroepelijk toestemming verleent de foto te publiceren. Dat moet ook wel, anders zouden we in overtreding zijn op het moment dat jij je foto plaatst, én op het moment dat iemand de foto quote etc. etc.
Jeej, dat je de moeite nog neemt, petje afquote:Op donderdag 3 december 2009 18:58 schreef k_man het volgende:
[..]
De algemene voorwaarden van Fok zijn alleen van toepassing op Fok. Quoten van foto's e.d. is dus mogelijk, maar gebruik van foto's buiten Fok niet. Fok is een (verzameling van) website(s), geen gedrukte media.
quote:Op donderdag 3 december 2009 18:58 schreef k_man het volgende:
De algemene voorwaarden van Fok zijn alleen van toepassing op Fok. Quoten van foto's e.d. is dus mogelijk, maar gebruik van foto's buiten Fok niet. Fok is een (verzameling van) website(s), geen gedrukte media.
Sorryquote:Op donderdag 3 december 2009 19:02 schreef Netsplitter het volgende:
Dames, Heren,
Het is nu al 2 keer gevraagd om deze discussie ergens anders te houden.
Gaarne ook doen.
Nee hoor, die troep zonder lucht hoef ik toch niet op m'n plee te zienquote:Op donderdag 3 december 2009 18:41 schreef Isdatzo het volgende:
En ik stel voor dat we het daar nu bij laten.
ER heeft aangegeven dat wij haar foto's niet mogen gebruiken voor het FOT-fotoboek. Die beslissing zullen we respecteren, hoe spijtig we dat ook vinden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sorry. Het opperhoofd zelf koos ervoor de discussie hier te voeren.quote:Op donderdag 3 december 2009 19:02 schreef Netsplitter het volgende:
Dames, Heren,
Het is nu al 2 keer gevraagd om deze discussie ergens anders te houden.
Gaarne ook doen.
Je staat vrij die discussie elders voort te zetten. Dat geldt zowel voor jou als danny als ER als [..].quote:Op donderdag 3 december 2009 19:10 schreef k_man het volgende:
[..]
Sorry. Het opperhoofd zelf koos ervoor de discussie hier te voeren.
Ik moest hier nog even antwoord op geven, excuses voor de vertraging. Ik heb er in totaal 6 gewonnen, geen idee of dat het hoogste aantal is. Ik heb ze overigens niet meer, ik heb er 1 weggegeven, en 4 verkocht, de laatste nieuwe is nog in de verkoop.quote:Op donderdag 3 december 2009 15:58 schreef Milanees het volgende:
[..]
Anyway, E_R hoeveel van die doeken heb je al? Ik vermoed dat jij de meeste Herrinering op Linnen doeken van Fok! hebt.
Ik wist niet dat de voorwaarde was dat ik overal maar mee akkoord moet gaan omdat ik toevallig een keer een afdrukje win? Sorry.quote:Beetje flauw dat je dan perse niet mee wilt doen aan zo'n initiatief...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |