En hoe, ze wil niet verplicht solliciteren en ze geeft er een echte CDA draai aanquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 21:15 schreef versabommie het volgende:
Het bogbeest staat nu achter de mic!
Luie zeekoe is het!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 21:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
En hoe, ze wil niet verplicht solliciteren en ze geeft er een echte CDA draai aan
IK wor zoooooooooooooooooooooooooo moe van de pvda he !quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 21:35 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Met melkquotum, ze heeft een flink uier hangen
Daar ben ik mee aangevangen in 1992quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 21:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
IK wor zoooooooooooooooooooooooooo moe van de pvda he !
ja, maar de pijn stopt niet lijkt het!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 21:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Daar ben ik mee aangevangen in 1992
weet je zeker dat die kachel goed is aangesloten en dat je geen giftige stoffen binnen krijgt op dit momentquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, ik vind 'r wel wat hebben, vooral als ze lacht
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:33 schreef Laysa het volgende:
[..]
weet je zeker dat die kachel goed is aangesloten en dat je geen giftige stoffen binnen krijgt op dit moment
JA!quote:
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:39 schreef versabommie het volgende:
[..]
JA!Ze is doodeng!
ohwja Nova nu !
eurhm?quote:
ha! hey waar is dat blonde dinnetje van je? uitgekeken op Fok! ?quote:
nee....maar druk met dr levenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:46 schreef versabommie het volgende:
[..]
ha! hey waar is dat blonde dinnetje van je? uitgekeken op Fok! ?
Zeg eens even tegen die grootmondnymf dat ze daar snel mee stopt!quote:
die komt vanzelf wel weer langsquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zeg eens even tegen die grootmondnymf dat ze daar snel mee stopt!
maar goed ook , anders gaat ze over de knie!quote:
ik doe niet aan knieenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:53 schreef versabommie het volgende:
[..]
maar goed ook , anders gaat ze over de knie!![]()
Jij mag trouwens ook hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |